Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кришка труни до чого сниться?

Сонник кришка труни до чого сниться?

Кришка труни тлумачення сонника

Сон, в якому була помічена кришка труни, багато хто сприймає, як кошмар і прокидаються з важким почуттям, відчуваючи занепокоєння. Але сонники, не радять панікувати, і стверджують, що це символ прийдешніх змін у долі. Ці нововведення будуть значними. І тут головне, прислухатися до внутрішнього голосу, як він реагує на таке сновидіння. Саме інтуїція підкаже: до чого сниться такий незвичайний предмет.

Скінчив діло, гуляй сміло!

За сонником кришка домовіни може примаритися, як раз в той момент, коли сплячий завершує важливий проект і з нетерпінням і хвилюванням очікує його результатів, оцінки оточуючими, колегами, начальством. Це бачення ототожнюється з переживаннями, сумнівами, необґрунтованим побоюваннями, викликаними невпевненістю або недосвідченістю. Заспокойтеся, все буде добре!

Каприз погоди або нездужання?

Приснилася кришка труни біля викопаної могили? Поцікавтеся прогнозами синоптиків, можливо, що очікують різке похолодання, снігопади, хуртовини. Втім, іноді сонник пророкує і погіршення самопочуття. Захворювання почнеться несподівано. Буде протікати в гострій формі, але не довго.

До чого снилося, що несете кришку труни? Це теж симптом хвороби. Причому більш серйозною. Тому по пробудженню, помітивши перші її ознаки, не займайтеся самолікуванням, а терміново запишіться на прийом до лікаря. В іншому випадку можливі ускладнення і більш трагічні наслідки.

Подробиці сновидіння

Спробуйте відновити в пам’яті всі можливі нюанси приснившегося. Це допоможе точніше розшифрувати таємний сенс сновидіння. Якщо пригрезился труну, накриту кришкою, то неминучі конфлікти на службі, і навіть гнів шефа. Керівник може винести вам догану, понизити в посаді і навіть підписати наказ про звільнення, — застерігає сонник.

За вашою спиною поширюються безглузді чутки. Хтось намагається зіпсувати вашу репутацію, ось до чого приснилося, що хтось забиває цвяхи в кришку, забиваючи труну, попереджає сонник. А що якщо в цій ситуації ви орудували молотком? Тоді, знайте, що ви самі псуєте, нанесіть непоправної шкоди власним реноме. Ваша поведінка, висловлювання, провокують напругу і сварки, скандали та суперечки. Пора задуматися про скоєні колись помилки і не повторювати їх більше.

До чого сниться, що зверху на домовину вже сиплють грудки землі? Алегорія цілком очевидна — так у вас гинуть нерозкриті незатребувані таланти, можливості, досвід. Сонник пророкує того, хто в нічних мареннях ніс кришку труни сумне, злиденне існування, хвороби і неприємності. Не впадайте у відчай, це всього лише попередження про те, що треба бути трохи сміливіше, рішучіше уважніше.

Труднощі переборні

Приснилося, що в під’їзді стоїть кришка від труни? Це порада — не витрачайте гроші. Заощадження дуже скоро знадобляться для того, щоб пережити непростий період фінансової кризи та незапланованих, але необхідних витрат.Сонник запевняє, що така картина передує непростим періодів у житті людини. І до такого сну потрібно поставитися дуже серйозно, тоді нелегкі часи будуть подолані без втрат і нервових потрясінь.

Передбачення Міллера

Міллер вважає, що цей предмет, пов’язаний з ритуалом поховання — негативний знак, якщо труну в поганому сосотоянии і зруйнований. Він може обіцяє загибель або смерть близького товариша, коли той спить в труні. А підприємцям передрікає збитки, розорення.

Труну, добротний і завалений квітам, сниться, за версією провидця, до того, що в майбутньому сновидця чекає вдалий досвід сімейного життя і сщастливое майбутнє його дітей.

Вірте в користь змін!

Злякалися, побачивши уві сні кришку труни з хрестом? До чого сниться такий предмет, пов’язаний з сумом, сльозами, втратами? Так, до того, що ви перегортаєте сторінку в книзі своєї долі і сміливо беретеся писати нову. Не бійтеся, не вагайтеся, це сприятливий момент для будь-яких змін, початку реалізації нових планів, втілення ідей.

Ще жахливіше побачити лежить у труні, поруч з яким стоїть приготовлена кришечка! Але цей сон точно обіцяє вам довгі роки в здоров’ї, розумі, в достатку і оточенні люблячих родичів, радує сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: