Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кросівки до чого сняться?

Сонник кросівки до чого сняться?

Кросівки тлумачення сонника

Часто прокинувшись, ми точно пам’ятаємо якщо не весь сон, то якийсь предмет. Він може бути самим незвичайним або навпаки, буденним і звичним. До чого,наприклад, можуть наснитися кросівки? Не рада це діяти більш оперативно і активно? Сонник не виключає такого тлумачення, але пропонує і інші, не менш цікаві.

Колір взуття

Ще одне з найпопулярніших пророкувань сонники – спортивні туфлі пророкують тому, хто спить подорожі, розваги, ні до чого не зобов’язують відносини з представниками протилежної статі.

Але, щоб точно зрозуміти, до чого сняться кросівки, треба звернути увагу на їх вигляд, і навіть колір. Так, червоні, наприклад, передбачають любовні пристрасті, а також приплив життєвої енергії і відмінне здоров’я. Жовті – символ успіху в справах і підвищення по кар’єрних сходах.

Приснився дуже яскрава взуття для занять спортом, підказує, що сновидець обожнює справляти враження на оточуючих, схильний до пафосу, позерства. А ось чорні, навпаки, характеризують сплячого, як людину досить скромного, простого і невибагливого. Якщо уві сні бачили білі кросівки, то попереду великі зміни, пов’язані з амбітними планами.

Чужа і брудна взуття

Приснилося, що ви обуваете явно не належить вам пару черевиків для занять спортом? Тоді в реальності будете змушені прийняти чужу думку, підкоритися обставинам. Кросівки уві сні були рваними? На жаль, ви поки не готові до подолання труднощів в поодинці. А ось брудні, попереджають про те, що ваші плани ще «сирі», недопрацьовані, тому втілити їх не вийде.

До чого снилися рвані, забруднені кросівки? Як не сумно, але все поки явно не на вашу користь — попереду проблеми, перепони і численні випробування. А ось чистий пара пророкує «зелене світло» у будь-яких починаннях. Якщо взуття уві сні була дорогою, відомої торговельної марки, то заповітна мрія неодмінно скоро виповниться.

Сім разів відміряй

До чого жінці сниться примірка чоловічих спортивних черевиків? Сонник заздалегідь знає, що дама незабаром кардинально змінить свій імідж. Але дотримуючись порад стиліста або беручи за зразок картинку з глянсового журналу, подумайте: наскільки зручно і природно будете почувати себе в новому образі?

Втім, коли примірка у сні пройшла успішно – кроси сіли точно по ніжці, то і перетворення зовнішності в реальності виявляться корисними, вдалими. А ось якщо привидевшаяся взуття замала, то чекає тернистий шлях до наміченої мети. Пара, яка виявилася занадто великий, — порада: добре подумайте перед тим, як щось міняти.

Авторитетні думки

У соннику знаменитої Ванги сказано, що брутальна взуття, обіцяє конфлікти, чвари в сім’ї. А от не менший авторитет в сонних тлумаченнях Міллер, обіцяє чоловікові, примерявшему в сновидінні новеньку пару спортивного взуття підвищення заробітку, успіх у діловій сфері.

Шукайте пару!

Що за таємний сенс у бачення, в якому фігурував лише один черевик? Сонник припускає, що тому, хто спить потрібно буде знайти соратників або однодумців для реалізації ідей.

Одягаючи уві сні одну кросівку, подумайте, а чи не варто розглянути назріле питання всебічно? Бути може, ви знайдете, найпростіший відповідь.

До чого снилися шнурки? До низки випробувань, дрібних негараздів. Більш значущі проблеми загрожують того, хто уві сні шнуровал боти.

У взуттєвому відділі

До чого сниться купувати спортивне взуття? Цей сон обіцяє чоловікові швидкі пошуки нової роботи, а жінці натякає на те, що у неї з’явиться ще один шанувальник, залицяльник.

У соннику пояснюється, що купуючи поношені бутси в нічних мареннях, людина зіткнеться з дрібними, але численними труднощами. А ось якщо покупка у взуттєвому була дорогою, то справи різко підуть в гору. Якщо ж сновидець купив дивну пару взуття, то і в реальності йому доведеться пережити незвичайною, фантастична подія.

А ще сонник вважає, що сон про покупки в спеціалізованому магазині, віщує підтримку товаришів. А ось обновка з ринку загрожує тим, що сновидець опиниться під впливом не чистих на руку суб’єктів.

Про шкоду подарунків

Приснилося, що довго шукали пару кросівок, і все ж купили її, тоді ваша мрія здійсниться. А якщо потрібної моделі або розміру не знайшлося, то, сонникне дає позитивного прогнозу на реалізацію задумів. І зовсім погано, якщо ви комусь подарували кросівки в сновидінні. У такому разі змиріться з тим, що втрати, збитки в дійсності будуть неминучими.

Крадіжки, втрати

До втрат і разлукам, ось до чого сниться втрата кросівок. Тлумачення сну, про те, що втрачено справжня пара взуття, точно засмутить: наяву можливе розставання з коханою людиною. А якщо кросівки уві сні вкрали, то на вашого партнера насправді поклала око спритна суперниця. І у неї є всі шанси на успіх.

Втрата кросівок, за сонником, обернеться докорами та образами наяву. Втім, якщо ви «посіяли» старі, потерті черевики для занять спортом, то настають великі зміни в долі, причому в кращу сторону.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: