Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кролики до чого сняться?

Сонник кролики до чого сняться?

Кролики тлумачення сонника

Завжди гості відвідують наші сни, несуть разом з собою таємний сенс. Кролики уві сні символізують невичерпну енергію, хіть, плодючість. Наприклад, якщо цей звір з’явився людині, пов’язаній узами шлюбу, значить, його чекає взаєморозуміння у спілкуванні і інтимних стосунках з чоловіком. Крім того, сонник пророкує достаток в житті, подарунки, різкі позитивні зміни. Щоб точніше розшифрувати, до чого сняться кролики, потрібно звернути увагу на тлумачення соннику.

Трактування Міллера

У соннику Міллера кролик означає сприятливий поворот подій, який принесе не лише моральне задоволення, але і здивує своїми матеріальними доходами.

Білосніжні кролики — демонструють вірність в любовних відносинах, як для одружених людей, так і поки що не сімейних особистостей.

Якщо ви спостерігали за резвящимися пустотливими кроленятами, то вас очікують радісні події, які, насамперед, пов’язані з дітьми.

Психолог, зустріти в грезе багато кроликів, розшифровував як сприятливі зміни в побутових справах і збільшення доходів.

Універсальний тлумач

Білий кролик в грезе обіцяє щастя. Сонник пророкує достаток, відданість партнера, успіхи на роботі. Ви укладете ряд вигідних контрактів.

Жінці пухнастий білий звір, якого вона всіляко пестить, віщує зустріч з судженим.

Але зустріти чорного представника зайцевих — це поганий сигнал. Універсальний сонник застерігає бізнесменів про підвищену ймовірність укласти фіктивну угоду, стати жертвою шахрая. Іншим сновидцам звір темного забарвлення у сні пророкує удар по самолюбству: поруч знаходиться лукавий чоловік, який спробує втягнути в авантюру, яка обіцяє для вас тільки неприємності. Крім того, вірогідність отримати травму істотно підвищується.

До чого сниться кролик з незвичайним забарвленням хутра, наприклад, ліловим або фіолетовим? Відхилення мрії від реальності завжди закликають до пильності. У цьому випадку сонник застерігає людину від помилки, яку той ось-ось готовий здійснити. Приймаючи рішення, перевірте всю інформацію двічі.

Сучасний оракул

Звір загнаний в кут? Наяву близький друг потребує допомоги, він потрапив в серйозну халепу і самостійно не впорається з неприємностями.

Уві сні довговухий гризун, перебегающий дорогу, — вісник смутку. Крім того, провидці рекомендують уникати спілкування з керівництвом, тому що ваш авторитет в очах шефа впаде.

Завдяки здатності кролів швидко розмножуватися, Сучасний сонник часто трактує появу тварин як сексуальне поведінка.

А абсолютна необразливість звірів і м’яке хутро символізують беззахисність перед ворожістю навколишнього світу. Можливо, кролик у сні символізує людину, якого приносять у жертву заради слави.

У деяких випадках звір вказує на особу, избегающую активних дій, і надеящегося, що складна ситуація вирішиться сама собою.

Домашнє тварина у сні вказує на потребу в ніжності, уваги, підтримки.

Побачений кролик трактується як добровільна самопожертва особистості і зрада близької людини. Це нагадування про те, наскільки б товсту «броню» ви не наростили, душа продовжує відчувати біль.

Передбачення Лінн і міс Хассе

Розшифровуючи, до чого сниться кролик, Деніз Лін дає різні тлумачення в залежності від нюансів побаченого. Спочатку цей звір символізував боязкість, нерішучість. Його поява в грезе вказує: більше не можна зволікати, доведеться поглянути в очі вашим страхам.

Але сонник уточнює: звірятко може підкреслювати сором’язливість особистості, її беззахисність, готовність поступатися, не рахуючись зі своїми інтересами.

Крім того, гризуни уособлюють стрімкий біг в невідомість. Сонник рекомендує зупинитися, озирнутися і скласти докладний план дій. Безсистемні метання з боку в бік призведуть до зайвих проблем.

Сонник Хассе попереджає: в оточенні присутній ненадійний друг. А є в ночі кролятину, значить, наяву вести забезпечену щасливе життя.

Версії циган і індіанців

До чого сниться вухатий, з апетитом грызущий траву, морквину? Скоро з’явиться новий член родини, в результаті вагітності або весілля, — передбачають індіанці племені Майя. Але сплячий кролик віщує розлучення, втрату родинних зв’язків.

Так до чого сниться кролик? Циганський сонник пророкує: боягуз, тихо сидить під кущем — це можливість добре заробити.

А клітка з безліччю пухнастих звірків символізує істотне збагачення.

Білий хутро тварин віщує отримання спадщини; чорний хутро — до непередбачених великих витрат.

Інші трактування

Менегетті так описує, що означає кролик у мріях. Провісник впевнений: гризун символізує занепад сил, депресія, розчарування в житті.

Полювали на кроликів в баченні? Наяву вороги відчувають свою перевагу. Недоброзичливці перейдуть до активних дій і спробують загнати вас у пастку.

Кроляча нора у сні вказує на прагнення розібратися в потребах, бажання достукатися до своєї підсвідомості.

За іншою версією сценарій мрії символізує прагнення повернутися в материнську утробу. Сонник попереджає: ховаючись від проблем і «засовуючи голову в пісок», ви ускладнюєте ситуацію.

Тримати на руках звірка означає: доля по достоїнству оцінила ваші щоденні зусилля домогтися більшого, чекайте швидкого виконання бажань.

Кролик разом з дитинчатами, символізує поповнення у вашій власній родині. А якщо діти у вас вже є, то сон пророкує їм здоров’я.

На відміну від кроликів, якщо сниться білий кіт замужній дамі, то варто придивитися уважніше до свого чоловіка, можливо, він заводить романи на стороні.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: