Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кучері до чого сняться?

Сонник кучері до чого сняться?

Кучері тлумачення сонника

Уві сні милувалися розкішним кучерявим волоссям? Тоді можете сподіватися на те, що в реальності вас чекає радість, приємний сюрприз, або перемоги в любові. Але не все так просто, цей же сюжет, сонники часом інтерпретується зовсім по-іншому: легковажні вчинки з сумними наслідками, обман, розчарування. Так до чого сняться кучері? Спробуємо розібратися, звертаючи уваги на деталі і подробиці сновидінь.

Взаємні почуття

Молодий особі, яка переживає перше почуття закоханості, дуже пощастить, її нинішній кавалер, не виправдає надій, і насправді виявиться чоловіком мрії, ось до чого їй снилася кучерява голова. Дівчина, у якої в реальності прямі, гладкі волосся побачила себе у сні кучерявою? Тоді сонник обіцяє, що в найближчий час всі мрії та побажання будуть чудесним чином виконуватися і втілюватися в життя.

Міллер вважає, що кучері уві сні пророкують незабутнє, яскраве любовну пригоду. Це може бути раптове почуття, яке спалахне раптово і рівно також зникне. Але, тим не менш, сплячий чоловік неодноразово буде з теплотою згадувати про це відрізку свого життя.

Кучеряве малюки в сновидіннях, за версією сонника, це прикмета, яка обіцяє удачу в особистому житті. Якщо ви самотні, то неодмінно скоро зустрінете свою половинку, а якщо давно вже одружені, то знову відчуєте чоловіка (дружини) пристрасть, що не поступається тій, що розбурхувала вам кров протягом чарівного медового місяця.

За кольором волосся

Особливості характеру

До чого сниться, як за допомогою бігуді або перманенту, перетворюєте свої гладкі пасма в завитки? Це свідчить про те, що ви надзвичайно трепетно ставитеся до того, як оцінюють навколишній вас. На догоду громадській думці, ви готові поступитися багатьом. Це неправильна позиція, тому, що майже завжди і скрізь інтерес, повагу викликають люди впевнені, самостійні, дорожать своєю індивідуальністю.

Сонник стверджує, що такий сюжет часто випадає в нічних мареннях людям, яким нерідко доводиться поступатися переконаннями, порушувати правила і норми моралі. В силу ряду обставин вони або брешуть, або прикрашають або приховують факти, але потім переживають, засмучуються.

Про небезпеку принад

Будь-яке, навіть ретельно сплановане і обдумане справа, приречена на провал, ось до чого сниться стригти або випрямляти кучерики. Такий сюжет — знак того, що по пробудженню імовірні контакти з аферистами, брехунами і шахраями.

До чого сняться жіночі кучері чоловікові? Це настійна рекомендація проявити розсудливість, обережність і вірність. Яким би не був спокуса, сновидець повинен подумати про те, що за сьогохвилинне задоволення доведеться розплачуватися благополуччям сімейного життя, налагодженим побутом, і репутацією.

Якщо ж у сні представник сильної статі не лише милувався чудовими кучерями спокусниці, але і доторкався до них, то наяву спокуса «сходити наліво» буде дуже важко подолати.

Доля приготувала сюрпризи

Є любителі, які можуть годинами розчісувати, заплітати або просто перебирати свої локони, просто так, без прагнення зробити зачіску. Приснилося, що ви захопилися подібним заняттям? Тоді сонник обіцяє куди більш захоплююче справу в реальності.

А ще тлумач сновидінь стверджує, часті бачення про те, що доводиться завивати волосся, випадають людям імпульсивним, нервовим, швидко загоряється якою-небудь ідеєю, але також скоро забувають про неї.

Якщо ж ви вперше побачили сон про те, що створюєте на своїй голові кучері, то в реальному житті чекають серйозні зміни. На жаль, не зрозуміло, потішать вони вас порадують. Але в будь-якому випадку доля зробить крутий віраж у бік.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: