Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кукурудза до чого сниться?

Сонник кукурудза до чого сниться?

Кукурудза тлумачення сонника

Золотисті качани кукурудзи сониками тлумачаться досить неоднозначно. Безліч зерен, об’єдналися в щільних стиглий початок, це символ спільності людей, що роблять одну справу. А значить і сновидінню доведеться незабаром тісно взаємодіяти з такою кількістю персонажів наяву.

Колір цього злаку ототожнюється з золотом, багатством. Приміром, у соннику Феломена прямо сказано, що кукурудза сниться до того, що сплячий отримає матеріальну незалежність, розбагатіє. Яким чином? Це передбачає і підвищення в посаді, і виграш в лотерею.

Добробут і задоволення

Однак, якщо безліч качанів примарилось людині, народженій восени, то йому варто побоюватися підступів лиходіїв, готових на все, щоб заволодіти його багатством, застерігає сонник.

Процвітання і прибуток, ось чому, за версією Українського сонника, привиділася кукурудза. Сновидінню рекомендується не відкладати початок нового проекту, а приступати до нього негайно, лише в такому разі вдасться отримати чималу вигоду.

В сонник Мандрівника описується бачення, про те, що довелося очищати качани. Виявляється це несприятливий знак, предрекающий матеріальні труднощі. Потреба або збитки будуть спровоковані підступами недоброзичливців і конкурентів.

До чого замужній дамі сниться кукурудзяний качан? Якщо вона лише недавно вступила в шлюб, то безліч зерняток це ознака скорого появи на світ первістка, а потім і безлічі чарівних діточок.

Міллер пояснює: до чого снилося, як ви розбирали кукурудзу по зернятку. Це обіцяє масу задоволення і веселощів від спілкування з добрими друзями. Якщо ж ці дії уві сні робив хтось інший, то вам випаде можливість порадіти за когось із рідних, близьких.

Про перспективи бізнесу

Приснилося кукурудзяне поле? Тоді є привід задуматися про власному бізнесі, пов’язаному з землеробством чи тваринництвом. Займетеся ви вирощуванням овочів, фруктів, злакових або побудувати ферму, в будь-якому випадку ваше починання буде успішним і прибутковим. Особливо великі шанси на везіння у підприємницькій діяльності, за прогнозами сонника, у того, хто помітив у сні вже стиглі, налиті рослини.

Сонник дає сумний прогноз щодо того, до чого снилося, як ви їли кукурудзу. На жаль, але, не впоравшись з бажанням витрачати більше, ніж заробляєте, ви можете втратити всі накопичення і потрапити в боргову кабалу. Пам’ятайте про те, що гроші не впали з неба, а зароблені тяжкою працею.

Несподівана новина наздожене при пробудженні того, хто спав і бачив, як купує кукурудзу. Причому, все, що буде пов’язано з цією звісткою, дає можливість реалізувати приховані таланти, застосувати їх на практиці. І повірте, якщо поквапитися, використовувати сприятливу конъектуру можна досягти вражаючих успіхів.

Золоті зерна «цариці полів», за сонником, найчастіше пов’язані з дзвінкою монетою. Навіть якщо в момент сновидіння людина вкрай обмежений у коштах, то незабаром у нього в кошелечке заведуться непогані грошенята. Головне не сидіти, склавши руки, і бути трохи предпріїмчивєє, рішучіше.

Особисте життя

У нічних мареннях ви були зайняті збором кукурудзяного врожаю? Схоже, що ви маетесь не знаходячи застосування своїм силам і здібностям. Але це сновидіння підказка сонника — якщо знайдете заняття по душі, то сміливо присвячуйте йому всі сили, час. Навіть якщо спочатку це справа буде вашим хобі, згодом це захоплення стане надійним і солідним джерелом доходів.

Пригрезились зварені качани кукурудза? Якщо ви приготували їх самостійно, то доля пошле вам знайомство з цікавим персонажем, який буде доглядати за вами, а потім запропонує руку і серце. Ця людина буде вірним чоловіком, здатним гідно забезпечити сім’ю.

До чого жінці сниться варена кукурудза? Це віщує посиденьки з подружками, які крім порожніх балачок, можуть закінчитися для того, хто бачить сон цікавим діловою пропозицією.

І наостанок про самому цікавому і пікантному тлумачення, що стосується консервованих качанів. Таку страву пророкує збагачення інтимного життя сплячого новими враженнями, незвіданими перш відчуттями. Словом, попереду відмінний, здоровий секс, незабутні романтичні хвилини наодинці, пристрасть і любов.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: