Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник коник до чого сниться?

Сонник коник до чого сниться?

Коник тлумачення сонника

Спали і бачили спритного, довгого коника? Це комаха, до речі, одне з найдавніших на нашій планеті, сонники, уособлюється і з марною тратою грошей, і з успіхом у справах. Або, приміром, з неприємностями, а також прекрасним відпочинком. Як бачите, символ парадоксальний і неоднозначний. Кчему він може снитися? Спробуємо розібратися, озброївшись сонником і власними спогадами про те, що сталося в нічний дрімоті.

Різні тлумачення

Багато схильні думати, що спритний коник це образ людини, який, як і комаха звик жити одним днем, не замислюючись про майбутнє. Сонникразделяет це думка, а заодно радить того, хто спостерігав уві сні за довгоногим прыгуном по травинках, поки не пізно внести корективи в життєву позицію. Прийшла пора навчитися думати про перспективи і наслідки власних вчинків.

Приснилося, що перебуваючи у своєму домі, чуєте скрекіт коників крізь розчинені навстіж вікна? Тоді немає підстав звертати уваги на прикрі перешкоди, що виникають на вашому шляху в реальності. Вони не суттєві, і незабаром самоусунуться.

А ось якщо шукайте в сновидінні це комаха, то вам по пробудженню належить участь у цікавих подіях. В результаті ви зробите деякі висновки. А щоб вони виявилися вірними, сонник рекомендує не поспішаючи, ретельно аналізувати все, що відбувається.

До чого приснилося, що вашу квартиру заполонили коники? Це може бути попередженням про те, що ви занадто зневажливо ставитеся до власного здоров’я. Прийшла пора зайнятися загартовуванням, зміцнення імунної системи. Якщо не приділіть час профілактики, то великий шанс захворіти, застерігає сонник.

Особисте життя

Сниться, як подзываете когось, щоб помилуватися на надзвичайно великого коника? Тоді є привід замислитися над власною поведінкою. Чи Не занадто ви балакучі і безтурботні? Ваша балакучість, бажання поділитися таємницями, насторожує друзів, які розуміють, що ви не вмієте зберігати секрети, а значить, з вами не можна бути до кінця відвертим.

Міллер вважає, що скрекіт комахи в нічних мареннях, це ознака того, що сновидець надзвичайно залежний від думки оточуючих. Іноді цей же сюжет прогнозує неприємності і проблеми. Цікаво, як інтерпретується сюжет сну, в якому хворий персонаж шукає і питає у сновидця: де знайти коника? Виявляється, подібне питання в сновидінні передує незвичайним, фантастичним пригодам в реальному житті.

Іноді, коник уві сні, служить ознакою того, що неможливо встояти перед спокусою попліткувати, пліткувати за спиною ближнього. Але така поведінка цілком закономірно викличе невдоволення і образу товаришів, чиї кісточки ви захоплено перемивали.До чого снилося, як ловіть це комаха? На жаль, наяву, та людина, до якої ви відчуваєте найщиріші почуття, не відповідає вам взаємністю, просто експлуатує вас, розуміючи, що ви закохані і не здатні йому відмовити, гірко резюмує сонник.

Зелений стрибунець в нічний фантасмагорії може стати чи не катастрофічним знаком для панночки, ось-ось готової піти під вінець. Це обіцяє скасування одруження буквально напередодні. До чого сниться коник жінці? Це пророкує дамі сварливого коханця або ревнивого, прискіпливого чоловіка.

Робота і гроші

Комаха, спритно переміщається в густою, соковитою травою, уві сні пророкує швидку зміну захоплень. Ця мінливість потребує додаткових матеріальних витрат. Трава здалася сухий, зів’ялою? В такому випадку сонник підказує: треба звернути увагу на самопочуття. Крім того і в справах виникнуть труднощі. Але не панікуйте, а намагайтеся обдумувати кожен свій крок.

Сновидіння про нашестя сарани, яка пожирає посіви, вказує на те, що недруги активізувалися і спробують перешкодити тому, хто спить в якомусь важливому для нього заході. І це ще загрожує фінансовими втратами.

Коник великого розміру може ототожнювати собою в нічних мареннях суєту повсякденності. Ще сонник рекомендує не зациклюватися на дрібницях, а пам’ятати про головну мету. Іноді цей же сюжет трактують іншим чином: сновидець не звернув уваги на таку дрібницю. Але саме ця помилка може стати фатальною. Поки не пізно, подумайте: що ж ви випустили з уваги?

Тлумачення сну про коника, освітленим літнім сонцем порадує будь-якого: це прикмета везіння, яке буде супроводжувати в будь-якому починанні, і чималої вигоди, прибутку.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: