Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник купатися в озері до чого сниться?

Сонник купатися в озері до чого сниться?

Купатися в озері тлумачення сонника

У сні ви занурилися у води озера? Це бачення найчастіше інтерпретується позитивно. Сонники підказують, що таким чином людина, підсвідомо готується до очищення душі і совісті.

Наснилося, купання в озері символізує те, що «пірне» сплячий по пробудженню. Це можуть бути турботи, клопоти, несподівані приємні ситуації. Щоб відкрити завісу таємниці сновидіння, і дізнатися, що це було послання вищих сил, треба старанно відновити в пам’яті всі найдрібніші подробиці нічної мрії.

Настрій купальника

Емоції, випробувані в сновидінні, теж відіграють чималу роль для вірного тлумачення сюжету. Наприклад, якщо ви весело пустували у воді та біля водоспаду, то сонник обіцяє вдале завершення розпочатого проекту, реалізацію планів. Змагання з плавцями товаришами на швидкість подолання відрізка озера, ознака того, що скоро і в реальності ви зустрінетеся з друзями і весело проведете вільний час.

Перешкоди, ось до чого приснилося, як ви тонули, зачепившись за підводну корч. Стрибки в озері з високої скелі, скелі бачать у снах люди, готові брати участь в будь авантюри з метою отримання непоганого прибутку.

Того, хто в сновидінні опускався на дно в пошуках красивих черепашок і каменів, сонник обіцяє подарунки і сюрпризи.

Чисті води

Прекрасне ознака несе сон, про те, що купаєтеся в чистому, прозорому озері. Таке бачення гарантує сновидінню втілення всіх його надій і планів. В опівнічної дрімоті ви стояли у гірському озерці і сбрызгивали тіло прохолодною, кристально чистою водою? Це знак того, що здоров’я не підведе. Навпаки сновидець буде сповнений енергії, бадьорий, веселий.

Східний сонник пояснює: до чого вагітній жінці сниться, що вона купається в чистому озері? У неї народиться розумний, симпатичний дитина, який буде радувати батьків своїми талантами і здібностями. Малюк буде здоровим, допитливим і дуже жвавим.

Будьте готові до випробувань

У пригрезившемся озерці вода була каламутною і брудною? На жаль, це поганий знак. Довелося плавати в такому водоймищі? По прогнозам сонника Хассе це загрожує вам безліччю проблем або серйозною бідою. А того, хто наковтався брудної рідини під час купання, доведеться пережити чорну смугу — непруха просто слідує по п’ятах за таким нещасним сновидцем.

Нічний кошмар, про те, що в смердючому озері потонув ваш приятель, може продовжитися і наяву. До чого таке може наснитися? Доведеться подолати дуже багато перешкод і пережити серйозну втрату.

Смак

Озера бувають не тільки прісні, а й солоними. Якщо у сні ви відчули солоний присмак, під час купання в озері, то сонник Білого Мага пророкує вам смуток, сльози, депресію.

А ось свіжа, чиста вода із заповідного озера, якій довелося скуштувати поки спали, передує радісних подій і піднятому настрою в реальності.

Із збірки Густава Міллера

У соннику Міллера є дуже цікаве тлумачення бачення, в якому дівчина купалася в озерці, а потім побачила, що вода стала огидною, каламутною. Такий сюжет — це алегорія, підказує, що за легковажні, непристойні вчинки, помилки минулого дівчині доведеться дуже скоро заплатити.

Буде привід для радості, тому, що вас оточать турботою і любов’ю найдорожчі люди, ось до чого приснилося, що ви побачили чітке відображення свого обличчя, плескаючись, пливучи в озерці.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: