Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник купатися в річці до чого сниться?

Сонник купатися в річці до чого сниться?

Купатися в річці тлумачення сонника

Сон про купанні в річці може бути витлумачений по-різному. Багато що залежить від температури і ступеня чистоти, прозорості води, а також того, хто саме купався, плавав. Найвірніше рішення — взяти сонник, уважно вивчити всі передбачення, і вибрати те, що найближче походить на сюжет вашого нічного бачення. Отже, до чого сниться купання в річці?

Що скаже Міллер?

Міллер вважає, що для правильного трактування сновидіння потрібно звернути увагу на стан приснившегося водойми. Крім того, якщо у сні ви були не самотні, а серед інших купальників, то і звернути увагу на цих персонажів. Так якщо ви та інші купальники плескалися в чистій воді, то будете багаті і займете високе положення в суспільстві. А якщо водиця була каламутною, то, на жаль, всі ваші мрії приречені на провал.

До чого приснилося, що ви впали, послизнувшись в рідкого бруду на березі? Сонник запевняє, що така картина попередження про те, що звернувши увагу на деякі дрібниці, ви зумієте уникнути глобальних помилок.

Вам довелося купатися в болоті, та ще в компанії людей, які не вміють триматися на воді? Тоді по пробудженню приготуйтеся до того, що справи підуть куди повільніше, ніж ви припускали, так і серед оточуючих вас зменшиться оптимізму.

Дії інших персонажів у сні

Уві сні, як і в реальності, в річці ми зазвичай купаємося не поодинці. Реакція людей, складових нам компанію в сновидінні, може бути різною. Наприклад, ви купалися з одним? Таке бачення пророкує веселощі, радість.

Якщо довелося купати малюка в сновидінні, то наяву чекайте невеликих, але все ж приємних сюрпризів. До чого жінці наснилося, що вона плаває поруч з чоловіком? Це бачення обіцяє сновидице нетривалий роман.

А що якщо чоловікові примарилося, що він плаває з ще одним представником сильної статі? Це бачення точний ознака наявності наяву суперника, конкурента.

Опинилися у воді поруч з незнайомцем? За сонником це сновидіння розшифровується так: попереду безліч нових знайомств, контактів.

Приснилося, що пливете за течією поруч з родичем? Тоді по пробудженню чекайте на гостей, попереджає сонник.

Екологічний фактор

До чого сниться купатися в річці, яка вразила своєю заповідної чистотою? Нострадамус передбачав, що це знак успішного, тріумфального завершення розпочатих справ. За Ісламським сонником, цей сюжет відображає чистоту і щирість думок сновидіння, його намірів.

Кошмар про те, що потонули в такій чистій річці, не пророкує нічого страшного наяву. Навпаки, швидше ви з головою поринете в цікаву роботу.

Якщо запам’ятайте: до чого снилося купання в мутної, брудної річки, зумієте уникнути багатьох неприємностей в реальності. Місячний сонник пророкує проблеми. А якщо під час сну відчули, що водорості обплели ваші ноги, заважаючи гребти, то бережіться в реальності «підводних» каменів, які можуть істотно змінити ваші початкові наміри.

Температура води

В сонник Цвєткова є пояснення до бачення про купанні в річці студеної. На його думку, це характеристика людини, якого багато хто вважають відлюдним, замкнутим. Якщо уві сні бачите себе, плаваючим з кимось з друзів в холодній річковій воді, то знайте, в реальності великий ризик посвариться з цим персонажем.

Нескладно здогадатися, що мрії про те, що ви опинилися в теплій, ніжною річковій воді, віщують щось хороше. Так і є — сонник обрадує вас, передрікаючи виконання заповітної мрії.

Бурхливі та спокійні річки

Принеслось, ніби вночі купаєтеся в гірській річці? Тоді чекайте цікавого пропозиції від начальства. Воно запропонує підвищення у посаді, але з іспитовим строком. А якщо купання відбувалося при світлі сонця, то ані будь-яких перевірок, іспитів керівник вам влаштовувати не буде, стверджує пастор Лофф.

Водні процедури в спокійній річці, розмірено протікає по долині, не обіцяють жодних кар’єрних злетів. Втім, є один виняток. Якщо в нічний фантасмагорії ви раптом наважився пірнути в таку річку голяка, то не приховуйте своїх намірів. Саме вірне рішення, підготуватися до відвертої розмови з керівником, в якому вам потрібно буде гідно презентувати себе і свої професійні плани.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: