Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник курка з курчатами до чого сниться?

Сонник курка з курчатами до чого сниться?

Курка з курчатами тлумачення сонника

Приснилася курка з курчатами? Це образ благополучної, дружною, забезпеченої родини. Але знаючи про те, скільки уваги потребують діти, нескладно здогадатися, що таке сновидіння може обіцяє турботи і клопоти. Сонники, витлумачуючи такий сюжет, звертають увагу на поведінку квочки і її виведення. Якщо ви зумієте згадати подробиці нічного бачення, то знайдете в збірниках тлумачень саме точне і вірне пояснення тому: для чого вам приснилася курочка з дітьми.

З сонника Міллера

Приводу для занепокоєння немає, так інтерпретував сновидіння про курку і курчатах провісник Міллер. Навпаки, він вважав, що такий сюжет пророкує сновидінню щасливі години спілкування з рідними і близькими під дахом затишного, теплого будинку.

Втім, якщо що наснилась птах стривожено квохтала, вела себе метушливо, і навіть схожа своєю поведінкою на когось з вашого оточення, то в майбутньому вірогідні проблеми, причиною яких буде «довгий» або «гострий» мова цього суб’єкта. Щоб уникнути зайвих хвилювань і неприємностей не надавайте особливого значення словам цього персонажа, рекомендує сонник.

Якого кольору пір’я?

Тлумачення сну залежить і від забарвлення птиці та її потомства. Якщо ви помітили, що зграйка була різномастному, то вибирайте сонник тлумачення за кольором більшості курчат в ній.

Отже, чорна курочка з виводком обіцяє печалі, розчарування, сварки і чвари, а білий, навпаки, дарує надію на те, що наближається період, коли можна буде просто безтурботно насолодитися радощами життя. Вдалі, вигідні покупки пророкує появу рудою квочки за сонником.

До чого ж тоді приснилася пістрява? Така красива курка — прикмета того, що сплячий, укладаючи ризиковану операцію або погоджуючись на привабливе, але авантюрну пропозицію, обов’язково виграє і отримає відмінну прибуток. До речі, після такого сну великі шанси стати переможцем лотереї, ігри в казино.

В будинку стане людніше

Привиділося, що турботлива, терпляча квочка дочекалася свого часу і з яєць вилуплюються пташенята? До чого сниться такий сюжет, розповіла Ванга. На її думку безпорадні крихітні курчата, що ховаються під крилом мами, це ознака скорого народження дитини. Таке пророцтво збувається навіть у тих випадках, коли сновидець (сновидица) давно вже мріє про спадкоємця.

Езоп у своєму соннику описав сюжет, в якому новонароджені птенчики вже носяться по двору, намагаючись розшукати корм. Це знак того, що скоро в будинок до сплячого заглянуть бажані гості.

Хатні клопоти

До звичайним, повсякденним турботам батьків про дітей додадуться нові, — ось до чого приснилася курка, неспокійно бігала по вулиці зі своїм виводком.

Східний сонник припускає, що тому, хто спить доведеться поклопотатися за своє чадо, чи дозволити серйозне питання, пов’язані з його освітою, здоров’ям, долею. Особливо важливо це сновидіння для мам і тат дівчаток.

У Циганському соннику-сюжет про квочке, невтомно збирає черв’ячків і інших комах для прокорму зграйки курчат, тлумачиться, як майбутня сновидінню суєта, низка дрібних завдань, які треба вирішити для користі і блага членів сім’ї.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: