Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник курник до чого сниться?

Сонник курник до чого сниться?

Курник тлумачення сонника

Уві сні довелося потрапити в курник, де на сідалах розташувалося безліч птахів? По прогнозам сонників, це пророкує колотнечу приємних клопотів, пов’язаних з організацією сімейних урочистостей. Незаміжнім панянкам бачення пророкує нові романтичні стосунки, підкріплені сильними, щирими почуттями і завершаться походом під вінець.

Якщо в пригрезившимся пташнику стався переполох, і мешканці дружно заплескали крилами. Тривожно закудахтали, то тлумачення буде іншим. Так до чого сниться такий сюжет? Цікаві подробиці знайдуться в соннику.

Передбачення Міллера

На думку знаменитого тлумача снів Міллера кури, півні в нічному видінні передбачають турботи, пов’язані з домашнім господарством і найближчими родичами. Сновидінню доведеться терпляче вирішувати звалилися на його голову відразу проблеми.

Якими саме вони будуть, можна дізнатися, вивчивши сонник Міллера, в якому, приміром, сказано, що збираючи в нічних мареннях курячі яйця, сплячий чоловік повинен бути готовим до різкого підвищення матеріального становища домочадців. Подумаєш турбота, скажуть багато, але великими грошима теж потрібно розпорядитися з розумом. Ось вам і клопоти, хоча треба визнати, приємні.

Півень уві сні підказує сновидінню, що йому потрібно зайняти чільну роль у сім’ї, зміцнити свій авторитет. Пригрезившаяся несучка пророкує незабаром грандіозне сімейне торжество, таке як весілля, ювілей.

А ось лисиця уві сні нагрянула в курник, це застереження — сновидець ризикує стати жертвою аферистів, шахраїв, що з’явилися в його оточенні.

Яйця — до прибутку

Вірогідні нові джерела доходу, ось до чого приснилося, що збираєте в пташнику яйця. До того ж і старі проекти порадують вас несподівано високими дивідендами. Якщо побачили в сновидінні, що подвір’ям літають білі курячі пір’я, в домі запанує достаток, добробут, обіцяє сонник.

У нічних мареннях ви перевіряли кладки відразу декількох несучок, і зібрали багато яєць? До чого снилося таке? Радійте, Фортуна явно прихильний до вас, ви отримаєте пристойні гроші відразу з декількох джерел. Це можуть бути премії, виграші в лотерею. А ще сонники радять частіше прислухатися до внутрішнього голосу — інтуїції, вона зараз точно підкаже куди вигідніше вкласти кошти. Будьте уважнішими!

Тлумачення сюжету про гучному кудкудакання стривожених мешканців курника, по соннику віщує пересуди і плітки за спиною сплячого. До того ж недоброзичливці, заздрісники почнуть плести інтриги проти нього. Тому є резон поки зберігати свої таємниці, не довіряти сокровенних, особистих секретів навіть самим перевіреним друзям.

Для людей, які перебувають у шлюбі тощо сновидінні це прикмета того, що сімейний союз під загрозою. Його намагається зруйнувати підступна розлучниця, не гребує ніякими засобами для досягнення свого підступного задуму. Особливо це передбачення актуально в тому випадку, якщо одна з приснився курей кудкудакала відчайдушно голосисто.

Поруч зачаївся ворог

До чого сниться хижий звір в курнику? Насторожитеся, у вашому оточенні з’явився хитрий, спритний суперник, ворог. Він прагне порушити ваші плани, шкодить, заважає. За сонником Ванги, це бачення обіцяє плутанину, розгардіяш, що будуть неабияк псувати життя сновидінню у найближчий період.

Лисиця, заявившаяся в курник для того щоб поживиться курчатами, сниться до того, що сплячий може потрапити під вплив брехливого, лицемірного, облесливого персонажа. Звідси висновок, бути уважніше, завбачливі, приймаючи відповідальні рішення в бізнесі, читати текст підписуються договорів, перевіряти інформацію, інакше шахраї поживляться вашими грошима, зіпсують репутацію.

Весільний переполох

Вам приснився гордий господар курника — півень з розкішним хвостом? Для сплячої дівчини це знак — незабаром у неї з’явиться кавалер з серйозними намірами.

Якщо побачили в сні, що курник загорівся і квочки з цыплячьими виводками носяться в паніці по двору, то потрібно починати підготовку до збору родичів, який не обійдеться без грандіозного бенкету, це може бути і весілля, і ювілейне торжество.

Пожежа в курнику, побачений панночці давно вже мріє про заміжжя, ознака швидкої її заручин з важливим, солідним нареченим. Тому її батькам доведеться кидатися в ажіотажі передвесільних клопоту, прагнучи не вдарити перед майбутнім зятем і її ріднею обличчям в бруд.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: