Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник коханка до чого сниться?

Сонник коханка до чого сниться?

Коханка тлумачення сонника

Коханка, що привидівся уві сні, є знаком неоднозначним і занадто емоційним. Зрозуміти, до чого сниться коханка, можна лише проаналізувавши кожну деталь побаченого. Тлумачення цього сну в першу чергу пов’язано з забороненими і таємними бажаннями, ретельно приховуваними страхами сплячого.

Побачивши такий сон не потрібно сприймати його буквально і відразу ж підозрювати свого чоловіка в невірності. Адже найчастіше побачений персонаж відкриває сновидице її потаємні бажання, допомагає зрозуміти те, що її хвилює насправді. Сонник допоможе розшифрувати всі знаки і підкаже, що чекає в майбутньому.

Сонник Медеи розтлумачує, до чого може снитися зрада. Вона вважає, що вам не вистачає яскравих вражень в реальності. Цим і викликані сновидіння. Якщо ж у сні вам довелося застати чоловіка з коханкою, так сказати, в невідповідний момент, то наяву вас посиплються труднощі і проблеми зі всіх сторін. Щоб їх подолати, доведеться сильно постаратися.

Довелося дізнатися про суперницю? Сонник рекомендує бути пильною. Є ймовірність, що ваш обранець піде до іншої і в дійсності. Крім того, слід побоюватися різних катаклізмів — повеней, пожеж.

Чужа коханка

Побачили, як у хлопця уві сні з’явилася коханка? Сучасний сонник вважає, що даний сюжет, немов перевертиш, доводить наскільки все у вас в житті добре. Ваші стосунки з коханим сповнені щирістю, радістю і вірністю. А побачений сон лише свідчить про вашу заниженої самооцінки. Ви вважаєте, що просто негідні свого супутника.

Коханка батька, що привиділася вам у сні, показує наскільки він до вас байдуже ставиться. Безумовно, знання цього сильно засмучує в реальності.

А ось до чого приснилася коханка начальника? Сон свідчить, що наяву ви постійно літаєте в хмарах, забуваючи про свої безпосередні обов’язки.

Любовний трикутник

Якщо уві сні коханкою були ви, то в недалекому майбутньому ваше негідну поведінку насправді принесе свої плоди. Наслідки навряд чи вам сподобаються.

У разі якщо чоловік побачив уві сні, як його благовірна дізналася про його зраду, то наяву йому слід зібрати всі сили для протистояння. Дуже скоро знов спалахне давня ворожнеча.

Як виглядає

Роздумуєте, до чого сниться вагітна коханка? Подібний сюжет уві сні може передвіщати погані вісті в реальності, але вони не торкнуться особистому житті. За іншою версією сонника, незабаром вас може відвідати геніальна ідея.

Побачили суперницю в голому вигляді? Сон є відображенням вашого життя і показує, наскільки ви задоволені. Якщо подібний сюжет приснився чоловікові, то він стане підтвердженням положення справ на службі. Так, якщо жінка була привабливою, то все складеться добре. В іншому ж випадку, доведеться долати різні перешкоди на шляху до заповітної мети.

Розмірковуючи, до чого може снитися колишня коханка, зверніть увагу на її психологічний портрет. Швидше за все, риси, що притаманні дамі в сновидінні, є і у вашої коханої. Вони можуть негативно вплинути на ваші відносини в дійсності.

Розмова «по душам»

Безумовно, законна половина, дізнавшись про можливу зраду, виявляє багато завзяття для того, щоб відбулася розмова «по душам». Сонник вважає, що якщо уві сні вам довелося в ньому участь, то і в дійсності не обійдеться без сварок і скандалів з благовірної.

З передрікання сонника Хассе, якщо чоловікові сниться, як він розмовляє з коханкою, якої в реальному житті не існує, то в його стосунках з дружиною виникнуть тертя. Постарайтеся зберегти стосунки і повернути колишню гармонію в сім’ю.

Рукоприкладство

Сонник вважає, що якщо в сновидінні вам довелося бити і принижувати суперницю, значить, ваше сімейне життя знаходиться під загрозою. Конфлікти і сварки можуть незабаром спровокувати розлучення.

За іншою версією, якщо перемога залишилася за вами, то й наяву все складеться просто відмінно. Правда для цього доведеться пройти через багато перешкод.

Якщо чоловікові довелося уві сні вбити свою коханку, то з передрікання сонника, в реальності він прагне безмежної влади над іншими людьми і не залишає спроб домогтися цього.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: