Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лимон до чого сниться?

Сонник лимон до чого сниться?

Лимон тлумачення сонника

Побачили лимон уві сні? Зберігайте спокій і оптимізм, адже необхідно в будь-яких ситуаціях зберігати віру в краще. А зрозуміти, до чого приснився і що цей сон передвіщає, можна звернувшись за допомогою до сонникам.

Лимонний сад

На думку Міллера, побачений у сні лимон віщує сновидінню поганий настрій і купу дрібних неприємностей.

Побачили дерево з плодами лимона? Сонник Ванги наполягає, що ваш партнер, коханий або чоловік, в недалекому майбутньому стане причиною вашої ревнощів. При цьому, на думку тлумача, напади ревнощів будуть у вас необґрунтованими.

Довелося побачити уві сні велику купу лимонів? Подібний епізод злитий вам насправді далеку дорогу і багато нових і досить цікавих знайомств.

Також з передрікання сонника велика купа цитрусових плодів «обіцяє» в реальності проблеми зі здоров’ям. Постарайтеся більше дбати про власне самопочуття і хвороба обійде вас стороною.

Якщо ж у вашому сні були присутні плодове дерево (наприклад, яблуня або зливу), де замість «рідних» плодів висять лимони, то наяву вам не уникнути сильного розчарування.

Цитрусове настрій

Довелося їсти уві сні лимончик, і при цьому ви навіть не поморщились? Можете не хвилюватися, всі ваші проблеми цілком вирішувані, і вони вам по плечу.

Приснилося пити лимонний сік з цукром у сні? Наяву вас чекає чимало веселощів і радісних моментів. Якщо ж напій був надто кислим, то насправді вам не уникнути смутку та печалі.

Їли в сновидінні лимонні цукати? Можливо, таким способом ваш організм натякає на нестачу вітамінів і ослаблення імунітету. Вам варто впритул зайнятися власним здоров’ям.

Побачили, як робите собі вітамінні маски на обличчя і волосся у сні, викладаючи часточки кислого цитруса? В цьому ви не відчуваєте задоволення від своєї роботи, від рівня її оплати.

Приснився гнилий лимон? Стережіться обману. На думку Місячного сонника, якщо уві сні ви тримали його в руках, то наяву хтось зможе вас обдурити. Якщо ж ви його кусали, то і брехати будете саме ви.

Солодкий чай з лимоном

Солодкий чай з лимоном у нічних мареннях є сприятливим знаком. Природна прозорливість дозволить вам уникнути серйозних неприємностей на службі.

Довелося різати лимончик до чаювання з друзями? Тримайте себе в руках і не влаштовуйте сцен зопалу. Ви обов’язково пошкодуєте про необдумані вчинки в майбутньому.

Довелося чистити лимон і знімати з нього шкірку? Сонник вважає, що ви зможете здобути вгору в сутичці зі своїми ворогами, але тільки якщо скористаєтеся фактором несподіванки.

Привиділося, що їсте лимон уві сні і запиваете солодким чаєм? В недалекому майбутньому ви познайомитеся з людиною, що виявиться не таким, як ви собі уявляли. Будьте акуратніше з новими знайомими.

А ось утискує лимон в напій, на думку сонника, є передвісником сумних звісток.

«Не лимони»

Довелося бачити лимонку — гранату? В недалекому майбутньому ви можете посваритися з одним. Сонник рекомендує бути менш різким зі своїми близькими.

Побачили дерево з грушами, що за формою нагадують лимон? Можливо, ви відчуєте потяг до незвіданого і спробуєте себе в новій справі або захоплення.

Їли лимонні цукерки? Наяву вас чекає зустріч зі шкільними товаришами та друзями дитинства.

Збирати врожай

Рвати лимони з дерева уві сні, на думку сонника, призведе до просування по службовій драбині наяву. А ось піднімати їх до проблем і розбіжностям з начальством.

Продавати лимони у сні, означає позбавлятися від проблем і турбот в реальності. А от якщо вам довелося збирати розсипані лимони, то, як считаетсонник, вам доведеться освоїти нову професію.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: