Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лисиця до чого сниться?

Сонник лисиця до чого сниться?

До чого сниться лисиця

У сновидця, побачив у своєму сні лисицю, не виникне почуття побоювання і страху. Адже яку небезпеку може доставити цей милий, пухнастий звір? Але насправді сон про лисепредупреждает людей про майбутні втрати, крадіжки або угодах з шахраями. Тлумачі сновидінь стверджують, що побачений хижак вказує на те, що сплячого оточують брехуни і авантюристи.

Лисиця тлумачення по Міллеру

Психолог Р. Міллер також розглядає сон про лісах, як виникнення загрози бути обдуреним. Тому попереджає про те, що коли людина бачить таке сновидіння, то повинен з особливою обережністю здійснювати покупки, укладати угоди і постійно остерігатися шахраїв. Обману не станеться, якщо уві сні лис буде убитий.

Щодо сну про лисів тлумачі сновидінь в основному сходяться в своїх думках. А конкретно в тому, що віщує такий сон людям в реальному житті спілкування з неприємними корисливими особистостями, здатними нашкодити, обдурити або обікрасти. У будь-якому випадку, що б не обіцяв сон з участю цього симпатичного тварини, не варто все сприймати буквально, а іноді, достатньо заглянути в місячний календар і перевірити яка ймовірність збутися сну. Адже в одні дні сни мають пророче значення, інші ж, сни пусті і нічого не означають.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: