Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лисий до чого сниться?

Сонник лисий до чого сниться?

Лисий тлумачення сонника

Лисина у сні є дуже несприятливим знаком. Для того щоб дізнатися напевно, до чого сниться лисий чоловік, необхідно звернутися за допомогою до сонником. Більшість тлумачів вважають, що сон є попередженням про можливі втрати. Особливо на цьому прогнозі вони наполягають, якщо сновидець уві сні розглянув людини, що залишився без волосся внаслідок якоїсь хвороби.

Правда в деяких випадках лисий може передвіщати і щастя. Наприклад, їли він був маленьким симпатичним дитиною.

Думка Міллера

Сонник Міллера вважає, що якщо сниться лисий чоловік, то хто-то в реальному житті намагається перешкодити задуманої вами. Побачили уві сні гірський схил або пагорб, що за своїм зовнішнім виглядом цілком відповідає формулюванню «лисий»? Значить, наяву вам не уникнути страждань. Хлопець з лисину, що з’явився дівчини уві сні, передвіщає, що в реальності сплячої слід зібрати всю свою рішучість. Швидше за все, їй доведеться відповісти відмовою на якусь пропозицію. А ось лысенькая головка малюка віщує тільки хороше — благополуччя і достаток.

До небезпеки

Побачили себе в сні сплячим і лисим? Остерігайтеся недоброзичливців у реальному житті. Місячний сонник попереджає про те, що вони вже будують плани проти вас.

Довелося уві сні розчісуватися і втратити в процесі все волосся? Наяву вам слід остерігатися зради.

Якщо дівчині уві сні сниться, що вона стала лисою з-за хвороби, то в реальності їй змінить коханий. Якщо сниться, що волосся вилазять клаптиками, значить, у дійсності ви можете втратити всіх своїх друзів. Так, у всякому разі, вважає сонник Медеи.

Приснилися собі лисим, але з довжиною бородою і вусами? Вашим планам в реальності не судилося збутися, як би ви цього не хотіли.

До радощам і печалям

Довелося бачити уві сні лысеющую жінку? Цей епізод символізує потребу. Якщо уві сні ви побачили багато лисих жінок, то ймовірність стати жебраком наяву досить велика.

Якщо в сновидінні за вами бігав лисий мужик, то насправді ви можете розраховувати на прибуток і успіх у фінансовому сфері.

У разі якщо дівчині довелося бачити свого коханого чи чоловіка лисим, то наяву їй знадобиться його допомога для вирішення проблем. Саме так вважає Східний сонник.

Побачили родича або знайомого абсолютно лисим? Швидше за все, ваші взаємини в реальності з цією людиною стануть дещо прохолодніше.

Приснився лисий малюк? У вашому будинку завжди буде радість, достаток і сміх.

Лисе тварина

Привиділася облізла кішка? Подібний епізод про те, що в повсякденності вам випаде нагода викрити обман. Лиса щур, що була в зубах у кота, з передрікання сонника медіума міс Хассе, віщує перемогу над ворогами і недоброзичливцями.

Кролик без волосся, сниться до проблем і неприємностей, що посиплються на вашого близького друга.

Їжачок, що позбавлений рослинності, говорить про те, що всі ваші вороги зазнають невдачі. Особливо, якщо колючий був чорного кольору.

Лисі цуценята або кошенята сняться, як правило, до радості і веселощів.

До несподіванок

Якщо уві сні ви прийняли рішення і постриглися на лисо, то в реальному житті ви можете сміливо вступати в будь-які авантюри. Вам все зійде з рук.

Підстригтися в догоду модних тенденцій, на думку Сучасного сонника, значить отримати масу приємних насправді.

Побачили, як ваша дитина поголився на лисо? Наяву вас чекає якась радісна подія. А ціла юрба лисих людей обіцяє захоплююче дозвілля.

До хвороб

Якщо безволосий людина у вашому сновидінні скаржиться на долю, то наяву є ймовірність того, що ви потрапите в аварію і отримаєте якесь каліцтво.

Побачили незнайомця, якого поголили насильно? Будьте уважні до свого здоров’я в реальності. Швидше за все, ви простудитесь або отримаєте травму.

Приснилося, що птахи выдергали всі ваші волосся, користуючись вашою абсолютної нерухомістю? Наяву вас спіткає важка недуга. Можливі ускладнення після нього.

Сон, у якому ви бачите лисого небіжчика, також передвіщає вам хвороба.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: