Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник міряти одяг до чого сниться?

Сонник міряти одяг до чого сниться?

Міряти одяг тлумачення сонника

Якщо уві сні довелося приміряти одяг, то в реальності ви змушені будете щось змінювати у своєму житті, пристосовуватися, пристосовуватися до нових обставин. Чи зумієте ви впоратися з таким завданням? Багато чого залежить від вашого настрою, бажання. А ще від деталей сновидіння, які допоможуть передбачити хід подій. Сонник допоможе знайти на питання: до чого приснилася примірка різних речей.

З предметів гардероба

Дуже важливо згадати: яку саме одяг ви приміряли. Так, якщо прикидали в сновидінні, як сидить на вас блузка або спідниця, знайте хто проявляє до вас підвищений інтерес, цей цікавий людина знаходиться поруч. Втім, і вас сонник застерігає від легковажності і від бажання сунути ніс не в свої справи.

Сновидінню, примерявшему в нічних мареннях весільний наряд або фату скоро чекає знайомство з солідним, заможним, впливовим людиною.

Ще одне трактування цього бачення, обіцяє тому, хто спить швидке отримання спадщини.

В реальності сновидець нарешті зрозуміє, що щасливий і в нього немає причин турбуватися з приводу грошей, ось до чого сниться приміряти звичайні речі, щедро декоровані бісером, стеклярусом, вишивкою. А ось якщо у сні ви ретельно підбирали лише дорогі брендові моделі одягу, то бережіться, по пробудженню не виключені сварки або навіть скандали.

У нічний фантасмагорії приміряли в магазині нижню білизну? У такому разі належить розмову з коханою людиною, чоловіком. Якщо загострення відносин не входить у ваші плани, постарайтеся стримати емоції на публіці. І взагалі, зробіть так, щоб про ваші розбіжності з партнером ніхто навіть не здогадався.

Приснилося, що ви прикладали до себе щільне пальто, теплий плащ або шубу? Сонник пояснює, що верхній одяг в даному контексті відображає бажання захистити себе від нападок оточуючих.

А от коли в нічний дрімоті накинули на плечі пальто, то вам дуже пощастить. Вам вдасться блиснути своїм розумом, продемонструвати видатні здібності, і в результаті отримати заохочення керівництва або пропозицію зайняти керівну посаду.

А якщо наділи в сновидінні шубу, то вас готова підтримати авторитетна особистість, що має вагу в ділових колах, але для цього знадобиться прилажить чимало зусиль.

Якість і стан речей

До чого сниться міряти одяг, що належить комусь іншому? Чужі речі не самий сприятливий символ.

Наприклад, приміряючи уві сні чиюсь спідницю, в реальності ви можете стати учасником негарної історії, з-за чого доведеться навіть задуматися про зміну місця роботи.

Примірка брудною, м’ятою, бракованої одежинки обіцяє тому, хто спить несподіванки, в результаті яких може постраждати його репутація.

Колір має значення!

Будь-яка модниця знає, який колір нині у тренді, але пам’ятає і про те які відтінки їй до лиця, а які навпаки не підходять. Червоне розкішне плаття дами одягають зазвичай для того, щоб привернути увагу чоловіків. А якщо це відбувається уві сні, то по пробудженню сновидця зустріне свого «принца», з яким буде щаслива.

Якщо в нічному видінні довелося одягти чорну одяг, то чекайте недобрих звісток. Білі туалети, навпаки, обіцяють радість, успіх. Якщо приміряли зелені речі, в особистому житті у вас все складеться чудово, блакитні підказують, що зможете в важку годину розраховувати на допомогу товаришів. А якщо помаранчеві, то дуже скоро поправите своє фінансове становище, обіцяє сонник. Ваш погляд упав на одяг рожевого кольору? Якщо вам сниться таке, то врахуйте, згідно трактуванні ряду сонників, це характеризує вас, як особистість самозакоханий, самовпевнену.

Коли ж у сні вас так і тягне приміряти речі темних, похмурих відтінків, то будьте обережні, спілкуючись наяву з незнайомими персонами. Сонник припускає, що серед них можуть бути шахраї або недруги.

Інші цікаві тлумачення

Невпевнені в собі, хочете, як вдосконалити змінити свою зовнішність, ось до чого сниться міряти одяг біля дзеркала в магазині. Сон про те, що ви приміряєте, туалети подруги, сигналізує про те, що спляча ревно ставиться до успіхів приятельки. А ще вона може побоюватися того, що подругою зацікавиться її коханий.

Доктор Фрейд вважає, що переодягаючись у чужий одяг в сновидінні, сплячий в дійсності, страждає, вважаючи, що його тіло недосконале.

Можна привітати чоловіка, який уві сні спокійно і навіть не приміряючи нічого, купив цілий гардероб. Цей щасливець в реальності оточений чудовими людьми: надійними партнерами у бізнесі, вірними друзями. Його люблять, цінують, поважають.

Окремо варто зупинитися на примірці піджака. Такий сюжет по соннику віщує підвищення по службі. Але якщо примірка у сні явно затягнулася, то сплячий переживає, сумніваючись у своїй компетенції, і умінні знаходити спільну мову з людьми. Що ж таке ставлення до справи і до колег похвально. Але якщо в нічний грезе піджак порвався або забруднився, будьте обережніше — серед товаришів по службі хтось затаїв камінь за пазухою.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: