Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник міряти весільна сукня до чого сниться?

Сонник міряти весільна сукня до чого сниться?

Міряти весільна сукня тлумачення сонника

Примірка вінчального туалету процес відповідальний, але, безсумнівно, приємний. До чого приснилося, що надягаєте весільна сукня? Сонник підкаже вам, описавши різні ситуації і варіанти від скромного сукні до розкішного, дорого туалету. Але не забудьте, що для точного і вірного тлумачення треба пригадати самі незначні деталі сновидіння.

Прогноз від Міллера

Сновидице, якій довелося надягати карколомний, казковий весільний наряд, Густав Міллер пророкує наяву щасливі моменти і переживання, пов’язані з чим-то хвилююче приємним. Якщо пригрезившееся плаття прекрасно сиділо на фігурі, то спляча впевнена в собі і задоволена собою. А ось якщо туалет утрудняв руху або, навпаки, виявився явно великий, то сновидице доведеться переглянути свою поведінку наяву і навіть подумати про зміну іміджу.

Неприємності, хвилювання ось до чого снилося, що наряд явно не сподобався, розчарував наречену.

Всі варіанти вбрання для молодят

Навчившись користуватися сонником, ви без зусиль дізнаєтеся таємницю нічного бачення. Це стосується і мрій про одяг для особливих випадків. Зараз ми говоримо про те, у що може одягатися наречена, і про те, який фасон туалету вона воліла уві сні. Отже, якщо це було сукня зі шлейфом, то ваше сімейне життя буде спокійною і щасливою протягом довгих років. А ось міні довжина одягу нареченої уві сні попереджає про те, що сновидица скоро розчарується в обранцеві і навіть буде готова розірвати відносини з ним.

У нічному видінні весільний наряд здався незграбним, несмачним? Такий сон попереджає: сновидець наяву буде вкрай незадоволений собою, незадоволений результатами своєї роботи. А ось зайве пуританське, скромненьку платьишко сниться до того, що в реальності щось вас розчарує, засмутить. Майже також інтерпретується сновидіння про пошарпаному, старому, брудному вбранні, таке вбрання передрікає смуток, смуток в реальності. Коли ж у сні ви, готуючись іти під вінець, приміряли просто карколомне плаття, радійте! Сонник обіцяє вам виконання заповітного бажання.

Дівочі мрії

Весільна сукня примарилось зовсім ще юної персони? Якщо дівчині сподобався «сонний» наряд і він чудово підійшов їй за розміром, довжиною, то по пробудженню їй можна сміливо готуватися до веселого свята, вечірки або просто відмінного вечора в чудовій компанії.

Якщо таке бачення випало на долю панянки, яка має намір піти під вінець, то сонник віщує їй щастя і повне взаєморозуміння з майбутнім чоловіком.

Погано, коли сукня уві сні більше або менше необхідного розміру. В такому випадку сонник застерігає: хтось намагається зганьбити ім’я дівиці! Поганим знаком вважається бачити в нічних мареннях чорне весільне плаття. А ще гірше, якщо сновидица одягла сукню такий траурної забарвлення, та ще й вибрала фату точно такого ж кольору. Не спокушайте долю, проявіть розсудливість і обережність, ось до чого закликає сонник юну діву, якій привиділася подібна картина « в чорних тонах».

Всі відтінки пристрасті

До чого сниться міряти весільна сукня заміжній жінці? Якщо процес примірки уві сні проходив в спеціальному магазині салоні, то пристрасть того, хто бачить сон до її чоловікові раптово спалахне з колишньою силою, ось що прогнозується в соннику під авторством Цвєткова. Однак якщо дама зважилася приміряти чужий вінчальний наряд, то в реальності їй, швидше за все, належить сварка або скандал з чоловіком. А все тому, що у сплячої з’являться всі підстави підозрювати, то, що він не виправдовує звання «благовірний» і не зберігає їй вірність.

У чаклунки Медеї свою думку з приводу того, до чого сниться приміряти вінчальний туалет дамі, яка має сім’ю. Провидиця припускає, що спляча не дуже задоволена своїм шлюбом і заздрить своїм подругам, вважаючи, що у них більш успішні, турботливі чоловіки.

Якщо в сновидінні ви міряли чудові туфлі, належать чужий нареченій, то остерігайтеся наяву зробити невірні кроки, наробити безглуздих помилок.

Чоловік в криноліні?

Всяке трапляється в нічних фантасмагориях. Буває і так, що сновидцам чоловікам видається побачити себе в білому вбранні нареченої з пишною спідницею, наприклад, на криноліні.

До чого сниться така дивна картина? Відповідь знайдеться у мудрого Фрейда, який підозрює, що надівши весільна сукня у сні, чоловік наяву хотів би зайнятися сексом з представником своєї статі. В його голові ні-ні, та й промайне гомосексуальна фантазія. Втім, якщо в сні вас попросили приміряти вбрання нареченої, скажімо, дружина, то це прикмета, підказує, що ви втомилися від звання «глава сім’ї» і хотіли б перекласти частину відповідальності на тендітні плечі дружини.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: