Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник міряти сукню до чого сниться?

Сонник міряти сукню до чого сниться?

Міряти плаття тлумачення сонника

Кожен сон щось означає. Сновидіння – це вісточка з підсвідомості. Загального тлумачення сонника приміряти сукню немає. Багато залежить від емоцій уві сні, стану сукні. Також впливає на тлумачення колір примеряемой одягу. Якщо сняться тьмяні кольори, то це говорить про внутрішніх занепокоєння, а якщо бачаться яскраві гарні кольори, то це знак позитивності людини і емоційної спроможності.

Основні тлумачення

Якщо такий сон бачить дівчині, це означає захоплення оточуючих її манерами. Так говорить сонник Міллера.

А до чого сниться міряти сукню весільну? Цей сон передвіщає щасливе сімейне життя.

Якщо ви насолоджуєтеся приміркою сукні, яке вам шалено подобається, то це звістка про швидке доленосному подарунок.

Якщо бачиться пошиття сукні, то незабаром вас очікують заохочення за виконання сумлінної роботи.

Зелене або синє плаття – швидке виконання бажань.

Якщо сукня чорне, чекайте сумних новин.

Жовтий колір – символ заздрості. Сіра забарвлення означає довгу кропітку роботу. Якщо уві сні бачиться сукню із строкатої тканини, то вас чекає шлях.

Фрейд казав, що сон про плаття – це підсвідома оцінка свого тіла. Якщо сниться примірка чужого сукні, то ви недооцінюєте стан свого тіла. Якщо уві сні вам комфортно сукні, то це підтвердження того, що ваше тіло вас влаштовує.

Нострадамус вважав, що якщо сниться плаття з паперу, то це знак швидкого успіху. Якщо уві сні ви купуєте сукню, то скоро підете на захід, який змінить ваше життя в кращу сторону.

А якщо порване плаття, то він попереджає про засудження за неблагочестивые діяння.

Приміряти чужа сукня уві сні теж не є добрим знаком. Стороннє вбрання говорить про появу суперниці в любовних справах.

Сонник розтлумачує, до чого сниться плаття міряти, яке не подобається. Цей сон обіцяє появу незручних ситуацій.

Якщо уві сні ви ходите в зношеному сукню, то це знак того, що наяву вас засуджує суспільство. Про те ж може попереджати сон, в якому відбувається знищення сукні.

Якщо плаття рване, то це знак сварки.

Детальний опис тлумачень

Примірка сукні уві сні може передвіщати різні події. Людини, який спостерігав таке бачення, наяву може очікувати чекає успіх, любов близьких, і шанування шанувальників. Але не виключено, що цей же сюжет передрікає сновидінню багато кропіткої роботи, перешкоди на шляху до мети, проблеми. Щоб точніше дізнатися, до чого сниться міряти сукню, сонники радять згадати: якого кольору було наснилося вбрання.

Рада Міллера

Міллер переконаний, що у жінки, чия сукня приміряла інша жінка в сновидінні, в реальності з’явиться суперниця. Це буде несподіванкою для того, хто бачить сон, але якщо вона зробить деякі зусилля їй вдасться зберегти вірність коханого. Для цього, як підказує провісник, потрібно більше приділяти часу коханому, оточити його турботою і звернути увагу на свою зовнішність.

Все дуже непогано!

До чого приснилося, як ви перед дзеркалом у магазині приміряли сукні, а потім вирішили купити його? Сонники запевняють: тому, хто спить пощастить у справах амурних. А якщо той, кому пригрезился подібний сюжет, посварився з коханою людиною, то дуже скоро відбудеться довгоочікуване примирення.

Поки спали, перемерили у відділі одягу величезна кількість нарядів, але не знайшли нічого підходящого? Тоді, як підказує сонник, вам належить череда турбот і суєта. Втім, вся ця чехарда ні до чого не призведе, ви тільки витратите сили і час. А от якщо вам примарилось, що у вашому особистому гардеробі багато гарних суконь, то сміливо загадувати бажання і будуйте плани, сонник обіцяє — все можливо! До того ж ви будете багаті і незалежні.

Як сидить модель

Фасон, довжина сукні, теж багато чого можуть підказати того, хто хоче дізнатися: до чого приснився цей предмет жіночого гардеробу. Якщо обрана для примірки модель явно була затісна, лагідна або мала, то настають непрості часи, хмари згущуються над головою сновидця. А ось модель максі, довжиною до п’ят, пророкує те, що знайомі та друзі за що-то образяться на сплячого чи засудять його за негарний вчинок.

Примарилось, що приміряєте сукні велике, широке або призначене для майбутніх матусь? Тоді дуже може бути, що ви занадто високої думки про себе, до того ж амбітні і самовпевнені. А тому, беручись за деякі проекти ви терпите фіаско — просто не вистачає ні знань, ні досвіду. Та й помічників ви не любите, не слухати чужих порад, підказок.

Доведеться трохи потерпіти, якщо в нічних мареннях ви приміряли старе плаття, то по пробудженню приготуйтеся — чекає важка робота. Треба уважніше наглядати за чоловіком, інакше ушлая і молода красуня спритно відведе благовірного того, хто бачить сон з сім’ї, — от до чого заміжній жінці наснилося примірка сукні.

Надівши чужа сукня в опівнічної дрімоті, ми немов беремо на себе чужі турботи, проблеми. Прокинувшись, подумайте, а чи варто погоджуватися на деякі пропозиції? Можливо, вони не пов’язані з вашими прямими обов’язками, і ви не повинні так напружуватися.

За кольором туалету

А тепер про найголовніше для вірного тлумачення снів про сукнях кольорі.

Чудові перспективи

До чого дівчині сниться, що вона міряє платтячко? До того, що найближчим часом панночка познайомиться з цікавим чоловіком, але, на жаль, ця «дружба» буде недовгою, і принесе сновидце лише розчарування.

Якщо дівчина одягла уві сні гарну сукню, то і в реальності вона, як запевняє сонник, справляє чудове враження на оточуючих своїми манерами.

Втім, жінці будь-якого віку і матримониального положення сон про відмінно сидить на ній туалеті, завжди обіцяє щось хороше. Сновидица впевнена в собі, спокійна, і точно знає чого хоче, а це так приваблює чоловіків.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: