Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник міст до чого сниться?

Сонник міст до чого сниться?

Міст тлумачення сонника

Міст, дуже цікавий символ, багатозначне интерпретирующийся сониками. З одного боку що наснилась переправа через річку, яр і т. п. може обіцяти прибуток, просування по кар’єрних сходах. З іншого, передрікати негаразди, збитки. Отже, до чого сниться міст? Тут багато чого буде залежати від подробиць бачення.

Варіанти з Сучасного збірника тлумачень

Помітивши міст, в тому місці, де його не чекали, ви можете в реальності розраховувати на несподівану допомогу стороннього незнайомої людини.

Якщо побачена в нічних мареннях переправа була міцною і могутньою, то вдасться легко і благополучно завершити розпочаті справи. Проблеми і складності мине, подолає той, хто в баченні швидко і вправно перейшов через міст, пророкує Сучасний сонник.

Для правильної розшифровки сновидіння має значення навіть те, як виглядала місцевість, де розташований віадук, понтон або естакада. Якщо пригрезившиеся околиці знайомі, і ви відчуваєте себе впевнено, спокійно і вільно будете відчувати себе в дійсності.

За версією Універсального сонника, що міст, що висить над прірвою — передвістя того, що сплячий мине серйозні випробування, послані йому долею. Якщо він переправився через обрив у сні сміливо, то й наяву бойко вирішить будь-які проблеми, а от якщо мандражувати, боявся прокинувшись, відчує нервозність, безпорадність перед майбутніми випробуваннями. Його стан буде близько до стресового.

Тлумачення Міллера

У соннику Міллера перехід над перешкодою — річкою або прірвою, це добра прикмета, підказує, що тому, хто спить судилася щаслива доля. Але якщо міст був зламаний, розібраний, то значення сновидіння змінюється до зворотного, пророкує біди, позбавлення і навіть втрату близьких.

Примарилось, будівництво переправи? Тоді слава і почесті не за горами! Коли спляча дівчина бачить, що її несуть по мосту на руках, то вона в реальності дуже скоро вийде заміж. Бурхлива річка під мостовими прольотами це знак, що прогнозує доленосні зміни.

Інші передбачення

У соннику під авторством Цвєткова, перехід по мосту це асоціація із змінами в долі сплячого, який зуміє почати новий життєвий етап, благополучно і без втрат минувши попередній.

Ванга більш докладно описує видіння переправах через ріки, провалля. Так якщо побачений міст був чудний архітектурної форми і переховувався в тумані, в темряві, то сновидець може хандрити і навіть впасти в депресію-за того, що думає про себе, як про нещасний, невезучем людині. Це помилкова і навіть шкідлива позиція, що веде до смутку, затяжної депресії.

До чого сниться подібний сюжет закоханому? На жаль, це передвістя розчарування в предметі пристрасті і поклоніння, тривог, сумнівів, підозр. Втім, якщо у сні ви вправно минули місток, то все в справжньою життя утворюється, увійде в колію.

А ось несподівано виникла прямо перед вами уві сні переправа, це — тривожна ознака зради, віроломного поведінки персонажа, яким ви повністю довіряєте.

Коли річка, над якою знаходиться віадук, полноводна і чиста, то всі починання сновидця благополучно втіляться, а ось брудні води пророкують невдачі і провали.

Оригінальна інтерпретація знайшлася у йогів, які вірять в те, що мости, це сполучні ланки між матеріальним і духовним.

Медея описувала сюжет про пригрезившейся переправі, як сполучній ланці між людьми.

Особисте життя

Будівельна тема

У соннику 21 століття зведення, будівництво переправи в опівнічної дрімоті обіцяє тріумф, процвітання. Пройшовши по спорудженню, сновидець отримає шанс зробити чудову кар’єру, або, як мінімум, отримати нове призначення з підвищенням окладу.

Вбивати в сновидінні палі для конструкції дуже добре, тому, що в реальності ви станете володарем величезної суми грошей! Ще одне значення даного сюжету — вищий пост в політичній чи чиновницької ієрархії.

Інші цікаві версії

Зламаний міст, по соннику Мандрівника, що знаменує великі втрати і крах надій. Якщо снилося, що хтось став на дорозі, то й насправді якась персона буде перешкоджати вашим діям, заважати, відволікати. Цілком ймовірно, що з корисливих мотивів або з заздрості.

Довга, нескінченне споруда, за яким став йти сплячий — це асоціація страхів перед хворобами і смертю. Зруйнувати естакаду означає бажання виплеснути емоції, розставити всі крапки над «і» в реальності.

Проїжджаючи серед гонщиків на автомобілі або мотоциклі по мостку, трампліну в сновидінні, можете сподіватися на те, що дозвольте будь-які складні питання по пробудженню.

До чого сниться починати будівництво мосту? До радості і щастя, обнадіює сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: