Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник морг до чого сниться?

Сонник морг до чого сниться?

Морг тлумачення сонника

Як ні сумно, але якщо пригрезился морг, то прийдешні зміни навряд чи обрадують сновидця. Установа куди люди потрапляють після смерті навіть уві сні це символ печалі, поганих звісток. Втім, у соннику є одне виключення — медикам, які відвідували під час навчання анатомічний театр, так і за службовим обов’язком часто стикаються з межею між життям і смертю, бачення про морзі не пророкує нічого поганого, а скоріше є нейтральним. До чого сниться такий неприємний сюжет, до чого готується після сонного візиту в морг?

Тлумачення від Міллера

Густав Міллер досить песимістично висловлювався з приводу того, до чого сниться, що ви опинилися в морзі. Якщо ви ходите між бездиханних тіл, немов шукайте когось, то прокинувшись, ви, на жаль, отримаєте сумна звістка про когось з рідних. І це новина стане справжнім шоком.

У соннику цього автора є ще одне сумне передбачення. Якщо в морзі, який ви бачите в сні дуже багато мерців, то доля підготувала і наяву чимало неприємних сюрпризів і проблем.

Ще більш трагічна ознака у сновидіння про те, що ви ходите в холодному приміщенні, відшукуючи своїх знайомих і друзів. Такий сюжет передрікає смерть дорого вам людини.

Крім цього мертвецький в нічних мареннях обіцяє в реальності огидне настрій, смуток, тугу. Той, хто спостерігав такий сон, найближчим часом буде дуже вразливим, які беруть близько до серця будь-яка дрібниця.

До чого сниться, що перебуваєте у приміщенні, призначеному для зберігання тіл покійних? У ряді сонників — це попередження про те, що зростає ризик потрапляння в різноманітні інциденти, ймовірність нещасних випадків у побуті та на виробництві.

На жаль, бачення про морзі не пророкує нічого доброго і у фінансовій сфері. Навпаки, тому, хто спить залишиться лише поскаржитися на катастрофічне невезіння і підрахувати збитки. Не виключено, що і звертаючись до суду ви не досягнете справедливості в цей період. Але не впадайте у відчай, радить сонник, рано чи пізно чорна смуга в житті, змінитися білою, світлою.

Чудові воскресіння

До чого приснився кошмар, в якому ви опинилися в морзі і один з небіжчиків напав на вас? Прийміть як належне і змиріться з тим, що по пробудженню, не пощастить з самого ранку і найближчий день точно стане для вас, щось на кшталт «чорної п’ятниці». Втішає лише те, що негаразди і нещастя відступлять, забудуть про вас відразу ж після заходу Сонця.

У ворожбита Ст. Мельникова є пояснення того: до чого сниться побачити себе небіжчиком серед таких же бездиханних персон. Така дивна картина в реальності передбачає розрив відносин, сварку.

Трохи інакше інтерпретується бачення про те, що ви тільки вдавайте уві сні мерцем, і знаходитеся в морзі. Виявляється, такі мрії часто відвідують ночами тих, кому судилося пережити зраду чоловіка. А ще такі сни випадають людям, які вже пережили зраду близької людини, але ніяк не можуть пробачити його.

Що відбувається?

Дивний і неприємний сон про те, що ви присутні при проведенні певної процедури в морзі, наприклад, упізнання, розтині, треба сприймати дуже серйозно. Сонник стверджує, що таким чином хтось із померлих родичів подає вам сигнал про небезпеку, намагається про щось попередити. Зокрема розтин тіла в сновидінні може передувати справжньому удару долі. І сплячий повинен морально підготуватися до нього.

Якщо вас запросили в мертвецьку для впізнання якоїсь особи, то насправді ви отримаєте звістка про смерть знайомого. Але врахуйте, що це буде зовсім не той чоловік, якого ви пізнавали в нічний грезе.

Описавши всілякі неприємності, які обіцяють сновидіння про морзі, пора згадати і про хороше. Так, якщо ви просто проходили повз будівлі моргу уві сні, то знайте, всі нещастя обійдуть вас стороною. Хоча якщо щось прикре і статися, ви легко впораєтеся з цією проблемою.

А в соннику Лонго зовсім по іншому пояснюється: до чого сниться відвідування моргу. Як завіряє цей медіум такий сюжет прогнозує тому, хто спить удачу та успіх.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: