Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник молодий хлопець до чого сниться?

Сонник молодий хлопець до чого сниться?

Молодий хлопець тлумачення сонника

Сон, головним фігурантом якого був молодий хлопець, інтерпретується сониками неоднозначно. Як правило, необхідно пригадати: що робив юнак, як виглядав і кому снився. Всі ці нюанси мають величезне значення для правильної розшифровки сновидіння. Тому будьте уважні і терплячі, знайомлячись з тлумаченнями цього сюжету.

З сонника Міллера

Приміром, до чого сниться красивий, молодий атлет панночці? Це бачення служить доказом цілеспрямованості та великих амбіцій того, хто бачить сон, прагне отримати від життя всі блага по максимуму.

А якщо герой в нічний грезе проявив інтерес до сплячої дівчини, то вона зуміє домогтися бажаного і отримати повну фінансову незалежність.

Якщо сама дівчина в сплячому стані не могла відвести погляду від писаного красеня, то її наяву чекає слава і успіх.

А ось незграбний і навіть потворний хлопчик в нічний грезе це недобра прикмета, підказує, що треба бути готовою до зрадництва і розчарувань.

Зовнішність не завжди оманлива

На відміну від постулату, якого ми дотримуємося в реальності, уві сні, зовнішність пригрезившегося людини може передбачити з дивовижною точністю прийдешні зміни.

У соннику під авторством Цвєткова, описаний цікавий сюжет, в якому фігурує знайомий молодий чоловік, в реальності не відрізняється силою і витривалістю. Так от якщо в нічному видінні він грізний, могутній «качок», то попереду у сновидця (або того, хто бачить сон) глобальні зміни в долі, які принесуть чимало яскравих вражень і емоцій.

Фрейд по-іншому тлумачить: до чого може приснитися знайомий, цілком благополучний і здоровий юнак. Якщо уві сні ви здивовані тим, що він неохайно одягнений, обірваний, у бруді, та до того ж ниє і стогне, то знайте – в любові настав кризовий момент.

Кохана людина більше не доставляє вам колишнього задоволення, і ви готові шукати нових відчуттів з іншим партнером.

Ще цікавіше спостерігати сновидіння, про те, що знайомий хлопець кардинально змінив свою зовнішність. Але такий сюжет, обіцяє якесь важливе і неочікувана подія, здатна змінити життя сплячого відразу.

Брюнети і блондини

Сонники рекомендують запам’ятати колір волосся і зачіску приснившегося молодої людини.

Як він себе веде, що робить

До чого сниться колишній коханий? В сонник Білого Мага знайдуться тлумачення на цей рахунок. Якщо недавній коханий сміється і посміхається вам, то ви легко знайдете спільну мову з будь-якою людиною в реальності. А ось сварка з колишнім уві сні, пророкує насправді, складності у відносинах з близькими людьми.

Що думати, коли привиділася смерть молодої людини, якій ви симпатизуєте? Не турбуйтеся, втішає сонник Лонго, в дійсності всі приємні вам люди будуть перебувати у здоров’ї довгі роки, а якщо серед них є хворі, то вони скоро підуть на поправку.

Зате Місячний сонник поспішає із застереженням: якщо нічний фантасмагорії хлопець цілує і обіймає, проявіть обережність і не поспішайте довіряти надто люб’язним, попереджувальним персонажам.

Незнайомець – дзеркало вашої душі

Незадоволеність сімейними відносинами, власною зовнішністю, рисами характеру – ось до чого замужній дамі сниться молодий незнайомець.

Чоловікові сновидіння про те, що стороння юнак звертається до нього за порадою, пророкує те, що насправді йому доведеться взяти над ким-то шефство, допомагати, оберігати.

Але якщо привидевшийся хлопчина веде себе зухвало і нахабно, то самому сновидінню треба гарненько подумати над власними вчинками та поведінкою, дає пораду Циганський сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: