Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник молодий чоловік до чого сниться?

Сонник молодий чоловік до чого сниться?

Молодий чоловік тлумачення сонника

Сновидіння про молодому чоловікові, безумовно, інтригує. В особливості тих представниць прекрасної статі, які налаштовані романтично і жадають нових емоцій, яскравих вражень. Однак сонники пропонують і інші пояснення, щодо того, до чого сниться джентльмен у розквіті сил, і рекомендують звернути особливу увагу на зовнішній вигляд пригрезившегося людини і на те, чи знайомий він вам у реальному житті.

Пророцтво від Міллера

Густав Міллер, стверджував, що юний чоловік у сні жінки, це відображення її бажання знайти нового шанувальника, який, втім, дуже скоро з’явиться в реальності. Якщо ж це було сновидіння панянки, то вона трохи заздрить подругам, у яких вже є кавалери. Але все в порядку, — спляча красуня дуже скоро познайомиться з симпатичним і порядним хлопцем.

До чого сниться такий спосіб чоловікові? У Міллера це ознака того, що наяву у сновидця з’явиться суперник, конкурент. Погано якщо в пригрезившимся персонажа сплячий впізнав свого друга, тому, що сонник, передрікає, непорозуміння і навіть серйозний конфлікт з товаришем наяву.

Головне, щоб костюмчик сидів…

Важливе значення для правильного трактування сновидіння, має і той факт, у що був одягнений побачений. Так, чоловік, одягнений в елегантний костюм трійку — знак того, що сновидця чекає успіх і визнання. Якщо ж він одягнувся по спортивному, то пакуйте валізу — скоро чекає поїздка на море або відпочинок на природі. Чоловік постав перед вами уві сні у червоній сорочці або светрі? Тоді неминучі бурхливі любовні пристрасті і пригоди.

Якщо в сновидінні ви помітили громадянина в домашньому халаті або піжамі, то в родині насправді панують мир, спокій, взаємна повага. А що думати, якщо в нічному видінні хтось хизувався в негліже чи купальних плавках? Такий сюжет служить лише підтвердженням того, що сплячий відвертий і чесний з оточуючими, щирий і не тримає каменів за пазухою. Сонник обіцяє, що до нього ставляться і близькі люди, приятелі.

Брутальний красень

До чого жінці сниться симпатичний незнайомець? Таке бачення обіцяє незабутнє знайомство, флірт. Доля точно приготувала незабутні сюрпризи тієї сновидице, на яку чоловік у сні явно намагався справити враження.

Чого чекати тієї сновидице, на яку в опівнічну сюжеті гарненький представник сильної статі взагалі не звернув уваги? Відповідь знайдеться у пастора Лоффа, який вважає, що такий сон бачать персони, ображені на оточуючих, за те, що останні здаються їм занадто байдужими і поверхневими. Але це найчастіше оману, насправді люди, що знаходяться поруч зі сплячою бажають їй добра і щиро переживають за її долю.

Ви занадто вразливі і підозрілі, ось до чого приснився, явно стежить за вами красень. Врахуйте, що така пильність в реальності може згодом трансформуватися у серйозне психічне захворювання, з нападами паніки, безпричинної тривоги.

Знайомий, сусід, товариш по службі

Місячний сонник відкриває приховану таємницю. Адже в ньому сказано, що якщо сновидінню у нічний грезе обіймає знайомий юнак, то вона, можливо, боїться зізнатися самій собі в тому, що захоплена, їм. Або навіть закохана. А от якщо хтось з сусідів, товаришів по службі і просто приятелів з’явився уві сні з трояндою, знайте — цей молодий чоловік і справді відчуває до вас романтичні почуття.

У соннику Лонго сказано, до чого сниться ситуація, коли знайомець обіймає вас, але ви цурайтесь його, відходите. Таке бачення нагадує про те, що в дійсності ви нещодавно обійшлися з ким-то занадто грубо, незаслужено образили.

Про ревнощі, почуття суперництва, яке не залишає сновидицу розповідає сон про те, що молодий чоловік приємної зовнішності явно доглядає за подругою і підносить їй червоні троянди. Сонник лише рекомендує, спокійніше ставиться до того, що ви «не перша з визнаних красунь». Знайте, що рано чи пізно ви зустрінете людину, для якого самою прекрасною і досконалою жінкою будете тільки ви.

Нічні кошмари

Якщо в нічному видінні вас переслідує ціла група палких прихильників з числа симпатичних юнаків? Це, на думку Цвєткова, відображає втому того, хто бачить сон, від необхідності постійно бути на виду. Публічним особам часом необхідний спокій і відпочинок.

Тлумачення бачення юнака про те, що його оточує безліч симпатичних молодих людей, серед яких немає друзів або знайомих, розшифровується, як підсвідоме бажання знайти вірного соратника, наставника. Словом, сплячому потрібна людина, готовий підтримати і допомогти у важку хвилину, дати цінну пораду.

У Циганському соннику описаний кошмар, про те, що вас переслідує літній маніяк з неприродно моложавим і навіть красивим обличчям. Таке бачення це порада— припиніть «купатися» в минулих спогадах! Живіть тут і зараз, інакше не відчуєте всієї повноти і радості земного існування.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: