Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник могила родича до чого сниться?

Сонник могила родича до чого сниться?

Могила родича тлумачення сонника

В снах, химерно відображаються всі наші денні переживання, емоції, почуття. Тому, якщо примарилася могила рідної людини, то сонники, підказують: ви насправді надзвичайно хвилюєтеся за нього, передчуваючи щось недобре. Проте, це не єдине тлумачення такого сумного сновидіння. Давайте розберемося: до чого сниться могила родича?

Пророкування Міллера

Густав Міллер рекомендує згадати: в якому стані перебувало пригрезившееся кладовище, на якому поховано рідна людина. Крім того, якщо приснилося, що ви опинилися у настільки скорботному місці в зимовий день, врахуйте, це погана прикмета, яка обіцяє бідність, розставання з близькими і інші негаразди. А ось відвідування цвинтаря навесні і влітку, у сні обіцяє зміни на краще в долі сновидця, радує сонник.

До чого сниться високий пагорб на місці упокоєння живого родича? На думку Міллера, ніж могила вище, тим багатшою буде «померлий» в реальному житті.

А якщо привиділася гробниця з розкішним пам’ятником, то сплячий зможе дозволити собі витратити більше грошей, ніж передбачав насамперед, тому, що у нього з’явиться додаткове джерело доходу. Так само після себе залишить багату спадщину.

Вдень або вночі?

Відвідувати могилу родича у невизначену годину — вночі, означає те, що в реальності доведеться зіткнутися з проблемами. А ось візит на кладовищі днем сниться до поліпшення добробуту, настрою і самопочуття людини.

Сонник радить, відновити в пам’яті і емоції, які ви випробували в сплячому стані. Так якщо ви були налякані, пригнічені, то й наяву вас не відпускають страхи і погані передчуття, які чимало ускладнюють вам життя.

Радість і умиротворення, відчуті у пригрезившейся могилки, дають привід сподіватися на те, що в дійсності пощастить чи ви знайдете вірного друга.

Розлучіться з минулим!

До чого приснилася могила насправді померлого родича? Якщо він похований недавно, то це ознака того, що ви ще не можете змиритися з втратою, скорбите, сумуєте за ним. Сонник підказує: сходіть в храм, помоліться за упокій душі цієї людини. Вам стане легше, спокійніше на душі.

А от якщо в сні бачите місце поховання давно вже покійного члена сім’ї, то швидше за все зараз ви переживаєте якусь неприємну ситуацію, яка не дає вам спокою, змушує напружуватися, нервувати. Найкраще в даному випадку, просто «відпустити», забути про щось неприємне, прикре.

Поганий знак, коли в сновидінні ви бачите відразу кілька занедбаних могил рідних. За сонником, це передрікає низку негараздів, проблем та інших лих, які позбавлять впевненості у завтрашньому дні.

Якщо людина жива

Уві сні стоїте у незарытой могили нині є здоровим родича? До чого сниться настільки неприємний сюжет? Згідно сонником, це може бути передвістям грандіозного скандалу, який так чи інакше торкнеться всього сімейного клану. Це ж бачення може передувати проблем і негараздів на службі.

А якщо могил нині живих членів сім’ї уві сні було відразу кілька, не поспішайте панікувати, тому, що це ознака прийдешнього торжества, на якому зустрінетеся з ріднею. Наприклад, це може бути весілля, передбачає сонник.

Запам’ятали: чия могила привидівся уві сні? Якщо ця людина ваш родич, то він ризикує потрапити в серйозну халепу, і в результаті втратить належного йому майна.

Сон, в якому ховають живого члена сім’ї — пророцтво про те, що його свобода обмежена. Варіантів тут чимало: він може потрапити за ґрати, укласти шлюб, отримати важливу посаду.

Доглянуті і занедбані

Щоб точніше довідатися: до чого сниться могила рідної людини, треба врахувати і те, як вона виглядала.

По стежці забутої

У нічних мареннях ви бродили по некрополя в пошуках якоїсь могили? Тоді кріпіться, бо, що можете по пробудженню отримати звістку про важку хворобу близької, попереджає сонник.

Однак, якщо ви довго шукали, але так і не знайшли потрібно вам надгробок, то чекайте звістку, яка вас швидше обрадує. Вийде так, що ви вже не вірили в те, що ваш знайомий вилікується від страшної недуги і подумки попрощалися з ним. А тут вас здивують: чудесним чином хвороба відступила!

Будьте обережніше, але не трусьте!

Приснилося, як розкопували надмогильний пагорб? Тоді стережіться, вороги готують дружне напад на вас, що призведе до якихось складнощів, і неабияк подратує нерви. Але якщо ви копали землю на могилі рідної людини, то знайте — життя приготувала вам приємні сюрпризи, але ви чомусь боїтеся рухатися вперед, чіпляєтеся за звичний уклад, не користуєтеся досягненнями науково-технічного прогресу в повній мірі. Будьте рішучіше і сучаснішим, а Фортуна на вашому боці, обнадіює сонник.

Думайте і дійте

Тлумачення сновидіння про те, що ви приводили в порядок надгробок родича, свого роду алегорія, яку можна розшифрувати як необхідність завершити розпочаті справи, визначити пріоритети на майбутнє.

До того ж, прийшов час задуматися не тільки про матеріальне, а й про духовне, про сенс подальшого існування.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: