Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник метро до чого сниться?

Сонник метро до чого сниться?

Метро тлумачення сонника

Такий вид громадського транспорту, як метрополітен з’явився відносно недавно, а тому у сні він асоціюється з реаліями сучасного життя. Так сонник вважає, що це, насамперед, відображення суєти, завантаженості, переслідують сплячого в дійсності. Крім того, складні переходи і заплутана мережа підземних перегонів може в сновидіннях означати спроби сновидця знайти рішення якоїсь складної проблеми, виходу зі скрутної ситуації наяву. До чого ще може снитися метро?

Поїздка в метро

Приснилося, що їдете в метро? Це характеризує вас, як людину розважливого, прагматичного. Але якщо трапилося так, що під час поїздки у цьому виді транспорту ви задрімали, заснули, то бережіться, насправді вас можуть пограбувати і обдурити досвідчені шахраї.

У Сучасному соннику підземний електропоїзд це символ далекої дороги, подорожі, майбутнього тому, хто спить. Дивне видіння, сон, у якому ви пересуваєтеся в вагоні метро, але відчуваєте, що під ним немає колії, передрікає хвилювання щодо результату справи, обіцяв відмінну прибуток.

Важливо, прокинувшись пригадати, хто їхав з вами в метро оголошення, які звучали з вуст вагоновожатого, і навіть яка реклама була розклеїли на стінах вагона. Всі ці деталі дуже знадобляться для розшифровки таємниці нічного бачення.

Спуск, підйом

Сновидіння про те, що спускаєтеся в метрополітен свідчить про те, що в реальності ви відчуваєте сумніви з приводу важливої справи, рішення, передчуваючи, що всі ваші зусилля досягти успіху в ньому приречені на провал.

Зате того, хто піднімається на ескалаторі вгору, сонник передвіщає успіх і високе положення в суспільстві. Правда домогтися цього тому, хто спить допоможуть його видатні якості, працьовитість, завзятість.

Приснилося, що ви вийшли з вагона і спішно піднімаєтеся нагору? Відмінно, значить, по пробудженню нарешті вдасться вирішити складну проблему, що не давала вам спокою останнім часом.

Цікаво, що по соннику Езопа спуск у підземний світ, це занурення сплячого в глибини самосвідомості. Іншими словами, людина намагається в опівнічної дрімоті мріяти, будувати плани.

У кабіні машиніста

До чого приснилося, що керуєте поїздом в метро? Виявляється таке бачення — доказ того, що ви в реальності вдаєтеся до допомоги магії, причому навіть не здогадуючись про це! Подумайте: як таке може статися? Сонник попереджає, що зловживання чарівними і чаклунськими таємницями може загрожувати сумними наслідками.

А ось за версією Універсального сонника, такий сюжет часто бачать люди, що займаються самопізнанням, духовним розвитком, захоплюються езотеричними практиками.

Передбачення Шереминской

Якщо примарилось, що ви довго і безцільно блукали по переходах «підземки», то прокинувшись не сподівайтеся на вдалий і продуктивний робочий день. На жаль, сонник передрікає порожні турботи протягом найближчих діб. До того ж сновидець буде нервувати, хапаючись то за одне, то за інший проект. Ні до чого доброго така суєта не призведе.

А якщо в нічний грезе ви заблукали в метро, то сонник стверджує — вас щось мучить, не дає спокою в дійсності. Ви відчуваєте або докори совісті, або бійтеся майбутніх подій, розуміючи, що вони радикально змінять вашу подальшу долю.

Час важливого рішення

Сновидіння, в якому ви бачите кінцеву станцію метрополітену це знак того, що настав момент прийняття важливого рішення. Сплячий в реальності визначиться, дати кому-небудь точну відповідь. Часом нічна фантасмагорія допомагає передбачити подальший розвиток подій, у разі прийняття рішення. І цьому можна скористатися для власного блага в реальному житті.

Інші варіанти тлумачень

Уві сні метрополітен і переходи з одного вагона в інший — це прожиті роки. Якщо привиділося, що ви не встигли пересісти в відправляється поїзд, то врахуйте, наяву ви можете втратити унікальний шанс.

Сонний сюжет, в якому ви знаходитесь у вагоні, може відображати ваш реальний стан. Спите і відчуваєте духоту й тісняву? Значить, потрібно відпочити від накопиченої втоми і постійної напруги. Якщо вагон метрополітену летить крізь тунель, то сновидінню належить витримати нелегкі випробування після пробудження. Причому вони можуть розтягнутися на тривалий період.

Снилося, що стоїте на пероні в очікуванні складу? Тоді вам можуть запропонувати стати учасником вельми вигідного заходи. Але сонник Мандрівника не радить поспішати з відповіддю, — краще пригадайте приказку про мишоловці з безкоштовним сиром.

А ось Універсальний сонник описує сюжет про аварію в метро. І передрікає тому, хто спить подорож повне неймовірних пригод та незабутніх вражень.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: