Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник місячні до чого сняться?

Сонник місячні до чого сняться?

Місячні тлумачення сонника

Тлумачення такого сну має різний зміст в залежності від того, кому приснився сон. Якщо жінці, то цей сон передвіщає виникнення у неї будь-яких хвороб, проблеми зі здоров’ям. Швидше за все, це нагадує жінці про наявність якоїсь хронічної хвороби, яка час від часу може загостритися. Їй обов’язково потрібно звернути увагу на себе кохану і при необхідності звернутися до лікаря.

Якщо ж такий сон приснився чоловікові, то сонник говорить про те, що проблеми зі здоров’ям можуть виникнути у його коханої. В основному сон вказує на хвороби жіночих органів.

Якщо вагітній жінці бачити у сні, що пішли місячні, то це ознака того, що пологи у неї пройдуть добре і швидко, турбуватися про це не варто: народиться здоровий і міцний малюк.

У разі, коли наснилися місячні, але насправді у жінки в цей період вони відсутні, то можливо, наяву вона готова зробити якийсь серйозний вчинок.

Сон, у якому, наснилися місячні, прийшли абсолютно раптово, призведе до появи не зовсім хороших новин у вашому житті.

Ознака Міллера

Психолог, складаючи сонник, стверджує, якщо почалася менструація, значить, в реальності потрібно пожертвувати чимось. Але Міллер заспокоює — ви досягнете бажаного.

Якщо у вагітної місячні уві сні рясні, то вона народить красивого, здорового і талановитої дитини в термін.

Самотній жінці даний сюжет віщує погіршення самопочуття. Але якщо в реальності вона хворіє, то з цього дня почнеться одужання.

А для дівчини, нещодавно одружилася, греза пророкує швидку вагітність.

Інші трактування

До чого сниться менструація, почалася раптово. Наяву втратите того, чим дорожите, можливо, важко захворієте.

Забруднені в крові ноги — наслідки обрушилася біди буде складно пережити.

Якщо, навпаки, ви чекаєте «жіночих днів», які затримуються, сонник попереджає: при виникненні труднощів розраховуйте тільки на себе; від родичів і друзів підтримки не чекайте.

Чоловік, якому привиділися місячні, відрізняється бридливим ставленням до інтиму. Під час сексуальної близькості він сильно стурбований питаннями чистоти і естетичності. Сонник рекомендує навчитися відключати мозок, віддаючись на волю почуттям.

Для вагітної жінки греза, де у неї почалися «критичні дні» — привід заспокоїтися. Бачення означає, що з малюком все гаразд, і пологи пройдуть успішно.

До чого сниться менструація, що почалася у чоловіка? Цей сюжет є протиприродним і віщує всілякі втрати. Швидше за все, він стане жертвою шахраїв, укласти невигідний контракт, посвариться з дорогою людиною. Сонник радить: «перш ніж діяти, 100 раз подумати і перевірити все.

Перепачкали в місячної крові одяг і меблі? Наяву потрапите в дурне становище.

До чого сняться місячні на прокладці? Вас відрізняє надмірне цікавість. Можливо, ви так активно цікавитеся особистим життям знайомих, тому що своя відсутня. Ваша нетактовність переходить всі межі. Перестаньте порпатися в чужій білизні, краще приведіть в порядок свої справи.

Думка популярних провидців

Французький сонник менструацію розшифровує як зустріч з родичами. Можливо, вони приїдуть в гості, або ви, відправившись у відрядження, проведаете їх.

Лонго «жіночі дні» уві сні розшифровує як несподівану перешкоду провести час з коханою. У результаті жінку охопить розчарування, адже вона так довго чекала цього.

Фрейд даний сюжет трактує як запізнення. Якщо в реальності спостерігається серйозна зустріч або важлива поїздка, подбайте, щоб з’явитися вчасно, а ще краще — з запасом часу. Врахуйте, події будуть складатися несприятливо, прагнучи затримати вас.

Ванга так розшифровує, до чого сниться менструація — в реальності жінка готова зробити помилку. У результаті вона буде довго шкодувати про скоєне.

Данилова радить: перед розшифровкою сну необхідно звіритися зі своїм циклом. Якщо критичні дні на підході, не варто зраджувати грезе значення.

Місячна кров

Багато сонники розтлумачують місячну кров у сні, як знак чогось нового і знищення старого. Вказує на зміни у вашому житті. Варто просто забути про минуле і жити справжнім життям.

Якщо сниться, що одяг брудниться кров’ю, то доведеться зіткнутися з чималими проблемами і неприємностями, появі яких, швидше за все, ви і є причиною. Не виключено попадання в незручне становище, вийти з якої без морального придушення не вийде.

Дівчині, яка не заміжня, зі сну місячні можуть означати сварки і розбіжності з коханою людиною. Також існує можливість, що він не з’явиться на призначене побачення. Згодом, і в цьому людині дівчина може розчаруватися.

Якщо вам приснилося саме почуття переживання у зв’язку з тим, що місячних немає, то сон має наступне значення: рішення життєвих проблем на якийсь час доведеться відкласти, оскільки однією впоратися з ними немає можливості, а допомоги чекати не від кого.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: