Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мертвий кіт до чого сниться?

Сонник мертвий кіт до чого сниться?

Мертвий кіт тлумачення сонника

Сновидіння, в якому був помічений бездиханний кіт, насторожує, особливо любителів домашніх тварин. Втім, не завжди цей образ інтерпретується сониками негативно, погано. Зрозуміти: до чого приснився мертвий кіт, допоможуть нюанси нічний мрії, а також незначні подробиці, що залишилися між тим в пам’яті сновидця.

Міллер попереджає!

Низку неприємностей, яка ось-ось порушить щасливе життя, може передбачати сновидіння про мертвого кота, ожівшем на порозі будинку сновидця. Міллер вважає, що подібний сюжет передрікає негаразди в особистому житті, проблеми на службі, в бізнесі.

Але цей же відомий психолог і тлумач сновидінь обіцяє тому, хто спить процвітання і фінансове благополуччя, у разі якщо у нічних мареннях дохлий кіт був помічений в грязі або смердючій калюжі посеред дороги.

Причина смерті

Точно дізнатися: до чого ж снився трупик котика, допоможе і причина смерті вашої тварини. Так якщо уві сні його втопили, то наяву, вірогідні сварки, непорозуміння з коханим. А ось нічний кошмар про кота з відрубаною головою пророкує конфлікти на роботі, пов’язані з звільнилася вигідною вакансією.

Якщо ваш кіт у сновидінні був збитий автомобілем — сонник попереджає — вашим близьким загрожує небезпека. Якщо ж кіт був отруєний, то старий товариш неприємно вразить вас або навіть зрадить, підставить. До чого готується, якщо в нічний грезе вусатий смугастий був задушений? Такий сюжет передбачає, що доведеться згадати про минулі образи, приниження і рахунках.

Сигнал від домашнього улюбленця

До чого сниться мертвий кіт, в якому ви впізнали свого улюбленого котика? По-перше, якщо ви знаходитесь далеко від дому, уточніть по пробудженню: не трапилося насправді нещастя з вашим вихованцем. По-друге, сонник припускає, що таке бачення просто відображає тугу про тварину, якщо в реальності воно нещодавно загинула або померла від старості.

Того ж, хто ніколи не тримав котів, такий сон, може служити застереженням — суперники або конкуренти готують пастку, намагаючись з усіх сил нашкодити, завдати шкоди.

Ось і Нострадамус у своєму соннику згадує про те, що похорон кота, який насправді належав вам, але помер, це знак того, що в дійсності вороги будують підступи. Причому мова швидше за все йде про недоброзичливців на службі. Звідси випливає порада: будьте обережніше, не будьте відвертий з колегами.

Звір, який гуляв сам по собі

Привидівся бездиханним звірятко, що мешкав на смітнику? Обов’язково зверніть увагу на забарвлення його шерсті. Якщо вона була вугільно-чорною, то в реальності належить бій за «тепле місце» під сонцем. Втім, якщо одночасно уві сні ви помітили трупи двох чорних котиків, обставини складуться явно на вашу користь.

Суперниця буде переможена і осоромленою, ось до чого сниться мертвий кіт, чорного окрасу жінці! А от якщо в сновидінні ви виявили труп білого бездомного кота, то знайте, проблеми, навіть самі незначні, потрібно їх вирішувати, по мірі надходження, не відкладаючи. В іншому випадку ви станете заручником власної ліні і нехлюйства, що вже загрожує великою бідою, пророкує сонник чаклунки Медеї.

Помер рудий вусатий, хвостатий бродяга уві сні? Тоді остерігайтеся людей підступних, брехливих, підлабузників.

Але якщо в нічний фантасмагорії ви самі закопали такого рудого покійника, то хитрувати наяву вам доведеться.

Гроші і чудеса

Сновидіння, в якому ви стали свідком дива — мертвий кіт ожив, має змусити серйозніше ставиться до грошей. Місячний сонник не виключає і того, що подібний сюжет передбачає необхідність знову звернути увагу на старі проблеми, незавершені справи, невиконані зобов’язання.

А що якщо в нічних мареннях покійний кошак не тільки реанимировался, але і спокійнісінько заявився на поріг рідного дому? Квіток у своєму соннику згадує про різного роду побутових клопотах, майбутніх тому, хто спить. Приміром, можуть несподівано нагрянути гості, або зламається щось з домашньої техніки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: