Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мертві миші до чого сняться?

Сонник мертві миші до чого сняться?

Мертві миші тлумачення сонника

Саме час згадати про небезпеки, що підстерігають в сучасному світі, якщо уві сні привиділися мертві миші. Принаймні, таку пораду дає сонник. У вас з’явився таємний ворог, ось до чого сняться часом бездиханні гризуни. Втім, це не єдине передбачення, яке пропонують сонники до такого пригрезившемуся сюжетом.

Про наявність таланту підприємця

Людина, яка в нічних мареннях побачив неживих гризунів: мишей та щурів, може бути природженим підприємцем, або навпаки, невдахою в бізнесі. Так, що є привід, по пробудженню проаналізувати свої досягнення в якій-небудь справі.

Східний сонник припускає, що дохлі миші — це знак, підказуючий, що тому, хто спить бракує життєвої мудрості, досвіду. Саме тому він поки не може досягти поставленої мети. Але, ці якості набуваються зазвичай з віком, або в процесі наполегливої праці, ціною численних спроб і помилок.

Думка Міллера

У збірнику тлумачень Міллера сказано, що живі гризуни — уособлюють успіх, везіння. До чого сниться, що ви почали полювання проти мишей, але не зловили, ні знищили, ні одного спритного звірка? Таке бачення підказує, що наяву, навпаки, вам вдасться зловити удачу за хвіст.

Приснилося, що у вашому будинку ви виявили та живих і мертвих мишенят? Тоді ви людина образлива, і треба визнати, злопам’ятний.

І ця риса характеру заважає вам у спілкуванні з колегами, рідними, не дає вибудовувати вигідні ділові зв’язки.

Іноді мертві миші у сні — знак вельми суттєвих для сплячого витрат і витрат.

Хто сховав камінь за пазухою?

У вас є потужний суперник, ворог, — ось до чого сняться мертві миші. Найнеприємніше, що ви навіть не здогадуєтеся, що серед близьких людей є така лицемірна персона, до пори до часу спритно приховує свої злочинні наміри. Однак стережіться, ворог розумний, винахідливий і встиг вивчити ваші «слабкі» місця.

Однак, якщо в сні виявили труп гризуна в мишоловці, підлий задум недруга приречений на провал. Якщо в сновидінні мишей вбили ви, то в реальності без особливої праці розправитися з тими, хто будував підступи проти вас.

Є люди, які панічно бояться крихітних мишенят. Якщо у нічних мареннях їм привиділися понівечені тільця гризунів, то сонник застерігає, — в реальному житті вороги налаштовані настільки агресивно, що готові вдатися навіть до чорної магії.

Якщо налякало останнє тлумачення, то прочитайте те, що пропонує Сіменон Кананіт. Він у своєму соннику так прокоментував той же сюжет — вороги вже вичерпали всі свої ресурси і тепер просто бісяться від безсилля. Так, що тому, хто спить не про що турбуватися!

Плече друга

В опівнічної дрімоті спостерігали, як хвацько хтось розправився з цілим мишачим полчищем? Тоді прислухайтеся до поради сонника: не відмовляйтеся від допомоги одного. Навіть якщо не хочете вплутувати його в свої неприємності, зрозумійте поодинці вам не впоратися з навалившимися проблемами.

Пастор Лофф по своєму пояснює: до чого сняться мертві миші. Він схильний думати, що це сон попереджає сплячого про необхідність проявити делікатність у спілкуванні з товаришем, щоб випадково не образити, принизити його. А ще цей провидець рекомендує дбайливо ставитися до рідних і цінувати їх подарунки, сюрпризи.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: