Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мертвий щур до чого сниться?

Сонник мертвий щур до чого сниться?

Мертвий щур тлумачення сонника

Одне з найбільш цікавих тварин — щур. Всім відомо наскільки розумний, хитрий цей гризун. Люди ставляться до нього абсолютно непередбачувано: одні в жаху тікають, вважаючи переносником зарази, інфекцій, ототожнюючи з підлим зрадником.

Інші, навпаки, розчулюються кмітливості, і навіть тримають щурів в якості улюблених домашніх вихованців. Як же розшифрувати сон, в якому побачили щура мертвою? Про це докладно розкажуть сонники.

Де виявили бездиханне тільце?

Уві сні знайшли мертвого щура в своєму домі? На жаль, але в даному випадку сонник, попереджає про ймовірні сварки та конфлікти з чоловіком, та інших сімейних негараздах.

Якщо бездиханне тіло гризуна, у сновидінні, лежало на дорозі, то в реальності тому, хто спить належить подолати безліч перешкод на шляху до мети. Однак, якщо поки спали, зуміли прибрати труп, то всі проблеми будуть вирішені, і можна буде спокійно займатися поточними справами.

Зовсім непогано, якщо в нічних мареннях ви зловили і знищили щура. Така дія — знак перемоги в будь-якій справі, обіцяє провісник Міллер.

Треба пригадати: якого кольору була шерстка у померлої щури в нічному видінні. Якщо вона була білою, то остерігайтеся недругів, які таємно плетуть інтриги проти вас, і рано чи пізно вони спробують втілити свої злочинні задуми — несподівано нападуть на вас.

Якщо привидівся сірий гризун, то, згідно сонником, в оточенні сплячого є дама, яка бажає йому дошкулити, помститися. Чорний мертвий пасюк вважається доброю прикметою, що пророкує сновидінню перемогу над ворогами. Приснилося, що труп гризуна лежить на вашому подружньому ліжку? В даному випадку сонник радить подумати: наскільки близькі у вас стосунки з чоловіком. Немає в нього «інтересу» на стороні? Цілком можливо, що з’явилася суперниця. Мета, якої спокусити, відвести вашого чоловіка з сім’ї.

Сновидець — винищувач гризунів

Коли в нічних видіннях ви взялися за знищення щурів, і вбили одну, то це чудова прикмета — в реальності зможете здолати одного з найлютіших ворогів або досвідчених суперників.

Ви не планували позбавити життя звірка, але уві сні випадково вбили його? Цей сюжет підказує, що Фортуна явно прихильний до вас — пощастить навіть в самому безперспективному підприємстві.

Сон про те, що ваш друг вбиває величезного чорного пацюка — попередження. Вашому товаришеві в дійсності загрожує небезпека, якщо він буде занадто відвертими з сусідами. Тому покваптеся попередити його про це, у противному випадку наближається скандал, в який будете залучені і ви.

Бачення, в якому вбиваєте хвору щура, бьющуюся в передсмертних судомах, на думку Міллера, підказує — настав час виправити зроблені помилки, покаятися в гріхах.

До чого сниться мертвий пацюк у воді? Сонник звертає увагу на воду, в якій знаходився труп. Якщо вона була чистою, прозорою, то наяву вас відзначить начальство, похвалить і навіть нагородить преміальними, за активну участь у громадському житті колективу. А ось якщо вода здалася тухлою, каламутною, то бережіться — у керівника на службі накопичилася до вас купа претензій.

Масовий мор

Уві сні спостерігаєте за тим, як люди йдуть, переступаючи через щурячі трупики, якими усіяне все навколо? Такий незвичайний сон — це нагадування про те, що ви вчинили негативний проступок: незаслужено оббили, принизили, зрадили близьких, рідних. Це бачення, натяк — зараз найсприятливіший момент для того, щоб просити пробачення в цих людей.

У соннику Міллера є цікава, корисна трактування бачення, про те, що мертві гризуни лежать на обідньому столі. Це застереження про майбутні фінансові труднощі, і порада: вчіться витрачати гроші розумно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: