Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мертва змія до чого сниться?

Сонник мертва змія до чого сниться?

Мертва змія тлумачення сонника

Змії часто фігурують в міфах і легендах, ототожнюючи собою темні сили, підступність і віроломство. В деяких релігіях це плазуни вважається священним. Тому провісники по-різному пояснюють появу в нічних мареннях змії. А до чого сниться це тварина мертвим? Сонник допоможе розгадати цю таємницю.

Всі версії Міллера

У соннику Густава Міллера дуже докладно тлумачиться сюжет про мертвому аспиде. Мислитель вважає, що його смерть уві сні добрий знак, але багато залежить і від подробиць опівнічного бачення. Скажімо, якщо сновидець просто помітив мертву змію, то наяву він здобуде переконливу перемогу над суперниками. А от якщо в сновидінні він її шукав і знайшов, то на його шляху мети зникнуть у реальності всі перешкоди.

Ви будете сміливо відстоювати свою точку зору і захищати власні інтереси, ось до чого приснилося, що вбили змію. А ось якщо хитра тварюка, будучи навіть дохлої примудрилася вжалити вас, то будьте обережні, поруч причаївся недруг, ворог, що діє таємно, підло, нишком.

Лаври переможця

Болгарська незряча провидиця Ванга пояснювала, що нежива змія — символ тріумфу світлих сил над злими, темними. У неї є таке трактування бачення, в якому сновидець бачить безліч мертвих змій — в реальності ця людина досягне визначних успіхів, беручи одну перемогу за іншою.

Пророкування Нострадамуса трохи інше — безліч дохлих змій, за його версією, це підказка — сновидінню випаде унікальний шанс, скориставшись яким він зуміє досягти висот у бізнесі, науці й інших цікавлячих його сферах діяльності.

Надії, очікування

У віруваннях багатьох народів змія — символ родючості, домашнього вогнища, тому часом смерть цієї тварини вважалася трагедією, небажаним подією, тривожною ознакою.

Ось і Езоп дає не самий благополучний прогноз на смерть тварини в нічний грезе. До чого сниться подібне? До того, що поки, на жаль, не вийде вирішити деякі важливі проблеми, здійснити задуми. Китайський мислитель Чжоу — Гун теж висловлюється солідарно з Эзопом, підказуючи тому, хто спить, що даний момент не підходить для реалізації грандіозних планів. Швидше доведеться навіть забути про них, випробувавши зрозуміле почуття розчарування, розпачу.

До чого сниться мертва змія в річці? Річка, згідно сонникам, обмежує рух сплячого вперед, представляючи собою перешкоду, перепон. А мертву тварину в водної артерії пророкує сновидінню відчай — він довго чекав щасливого, знаменної події, але в останній момент обставини складаються так, що воно може не відбутися.

Жіночі таємниці

Треба згадати і про те, що змія, згідно з біблійним переказом — союзниця жінки. Саме аспід, підказав першій жінці спосіб спокушання Адама. До чого жінці сниться загибла змія? Якщо в смерті тварини винна спляча, то вона зробить всі зусилля в боротьбі за коханого чоловіка, незважаючи на норми моралі та інші правила. Якщо сплячу жінку вкусила змія, то згідно сонником, це застереження — не можна довіряти коханому, він може зрадити, змінити.

Якщо таке сновидіння примарилось панночці, то їй треба проявити обережність у спілкуванні з близькою подругою. Та з заздрості або ревнощів може завдати нищівного удару, «вдарити у саме серце. Не виключені наяву і сварки між дівчатами, бурхливі з’ясування стосунків.

Крихти змійки — втрати і збитки

Привиділася крихітна гадючка без ознак життя? Сонник пророкує проблеми зі здоров’ям або низку дрібних неприємностей, з вини заздрісників, інтриганів. Але насправді це сновидіння допоможе вам уникнути великих втрат у майбутньому, якщо ви вчасно попрямуєте до лікаря або разоблачите підступних персон у своєму оточенні.

Якщо в нічний фантасмагорії ви помітили зовсім малесеньких змійок, більше схожих на хробаків, то сонник передбачає матеріальні витрати та турботи. Втім, і гроші будуть витрачені даремно, і клопоти не принесуть ніякого результату.

Мета і засоби

Пам’ятайте крилатий вислів про цілі, нібито виправдовує будь-які засоби. Майже також трактується сонником бачення про те, що сплячий вбиває змію. З одного боку, він точно досягне бажаного, але з іншого ризикує перейти межі дозволеного.

Безумовно, що той, кому приснилося подібне особистість непересічна, рішуча, вольова. З цим згодна і міс Хассе, яка стверджує, що таке бачення, обіцяє людині в реальності вихід з найскладнішої ситуації.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: