Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мертва ворона до чого сниться?

Сонник мертва ворона до чого сниться?

Мертва ворона тлумачення сонника

Стурбовані тим, що у сні побачили мертву ворону? Сонники підказують, що позбудетеся від суперників і проблем. Втім, цей неприємний образ можна інтерпретувати інакше.

Тлумачення Міллера

На думку Міллера, що дохла ворона уві сні може бути ознакою закінчення періоду бід і нещасть, які переслідували сплячого. Однак іноді це прикмета того, що «чорну смугу в житті потрібно просто перетерпіти, зберігаючи, по можливості, спокій.

Ви зумієте нейтралізувати конкурентів або біда пройде стороною, ось до чого приснилося, що ви вбили ворона.

Зрада чи новий друг?

Більшість сонників передрікає тому, хто побачив мертву ворону, набуття нового вірного товариша. Але цей же образ може передвіщати несприятливі зміни або негідну поведінку когось із оточуючих.

До чого сниться дохла пташка дівиці? На жаль, цей пророкує їй зраду коханого. А якщо їли в сні ворону, то чекайте проблем на амурном фронті.

За сонником Ванги

Знаменита незряча пророчиця Ванга вважала, що ворона без ознак життя, сниться до того, що захворіє хтось з рідних. І, на жаль, йому неможливо буде вже допомогти.

Ванга вказувала на те, що доведеться пережити сумна подія, ось до чого сниться мертва ворона. А чоловіка цей сюжет попереджає про те, що підступні дами плетуть інтриги, намагаються спокусити його.

Місце дії — це важливо!

Ваш друг отримає неприємну звістку і буде страждати, засмучується, ось до чого сниться мертва ворона. Померла чорна пташка в сновидінні це знак того, що справи йдуть не кращим чином, і доведеться багато, багато працювати, для того, щоб залишатися на плаву. Не сумуйте, не впадайте у відчай і все налагодиться, обіцяє сонник.

А ще він рекомендує якомога точніше запам’ятати наснилося місце, де виявлена пташка. Там, як свідчить сонник, і чатує небезпека. Але ви попереджені про це, а значить — озброєний!

По днях тижня

На те, до чого сниться мертва пташка, впливає і день тижня, у переддень якого ви бачили сон.

Містичні пророкування

З езотеричної точки зору, образ мертвої ворони, це порада зайнятися самоаналізом. Пора тому, хто спить розібратися, що криється в його душі. Можливо, його гнітять недобрі думки, щось підштовхує його до вчинення мерзенного проступку.

Не зайвим буде подумати і про те, які звички заважають вам досягти нових професійних висот, налагодити взаємини з сім’єю і колегами.

Хто винен?

Негативно тлумачаться сни про вбитих ворон. Але в ряді випадків цей же сюжет передбачає і сімейну ідилію, відновлення раніше перерваних відносин.

Одна з версій сонників, свідчить, що вбитий птах це знак того, що поки плани нездійсненні, або у вас поки немає для їх реалізації союзників. А якщо ви, поки спали, позбавили птицю життя, то знайте, ви самостійно поставили собі палиці в колеса, прирекли себе на невдачу.

Вибір за вами

Не все так сумно, тому, що мертва ворона сонники це ознака того, що зумієте позбутися від якоїсь залежності. Ви подумали про алкоголь і наркотики? Можливо, що і з цим ви розпрощаєтеся, раз і назавжди, але головне зможете проявити характер і не погодитеся з нав’язуваної вам точкою зору.

Так, що бездыханная ворона уві сні не завжди поганий знак. Сонник обнадіює — це передвістя хороших змін. Вони неодмінно будуть, якщо не забудете про обережність і будете діяти, заздалегідь обміркувавши всі наслідки кожного кроку.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: