Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мертва кішка до чого сниться?

Сонник мертва кішка до чого сниться?

Мертва кішка тлумачення сонника

Бездиханне тварина уві сні — видовище неприємне. Прокинувшись, ми часом шматує недобрими передчуттями: до чого приснилася така похмура картина? Але якщо вам примарилася мертва кішка не лякайтеся. Навпаки, сонники вважають, що таке бачення підказує — нічого більше не загрожує тому, хто спить. Однак, для більш точного тлумачення потрібно згадати всі нюанси сну і те, як ви відреагували, поки спали, на смерть домашнього вихованця.

Як виглядало тварина?

Зазвичай чорна киця це прикмета того, що чекають неприємності або з’ясування відносин. Тому не так вже й складно здогадатися: до чого сниться мертва кішка з чорною шерстю? Згідно сонником, жінці подібний образ віщує перемогу над імовірною суперницею, а чоловікові пророкує професійні успіхи.

Але Міллер, не настільки оптимістично трактує такий же сон. Він припускає, що це бачення передрікає сновидінню самотність, тугу. До того ж у сплячого немає надійних товаришів, готових підтримати, захистити.

Чаклунка Медея схильна думати, що дохла кішечка чорного забарвлення відображення темних сторін душі сплячого. Якщо так, то цікаво знати: що означає в сні мертва біла кицька? На жаль, і тут радіти не доведеться. Спосіб попереджає про проблеми, які спочатку здаватимуться сновидінню несуттєвими, але потім він усвідомлює, що потрапив в серйозну халепу.

На думку Міллера

У соннику Міллера мертва кішка, як не дивно, є сприятливим знаком, що обіцяє незабаром завершення конфлікту і максимальне віддалення від неприємної особи протилежної статі, яка дошкуляє.

Придушити кішку уві сні чоловіки — до розриву відносин з докучливою супутницею, до якої давно втрачений інтерес.

Кількість трупів

Ванга пояснює: до чого приснилося відразу кілька мертвих котів. Незряча провісниця впевнена це знак, що попереджає сплячого про те, що він стане учасником неприємного інциденту, про який потім буде соромно навіть згадувати.

Примарилось безліч котячих трупів? Не переживайте, по пробудженню. Обставини складуться так, що ви дізнаєтеся: хто з друзів відданий вам, а хто здатний на зраду. Сумний сон про смерть відразу двох кішечок, тим не менш, віщує сновидінню вдалий результат будь-якої справи, і позбавлення від багатьох неприємностей. Причому не виключено, що сприятимуть цьому абсолютно сторонні люди.

Жахлива фантасмагорія про те, що вся дорога завалена котячими трупами, між тим відмінну ознаку — недруги обеззброєні і більше не турбувати вас. Крім того, вам щастить, і обставини складаються явно на вашу користь.

Ваше серце стислося від жалю, коли ви помітили в сновидінні мертву кішечку, а поруч з нею крихт кошенят? Прокинувшись, подумайте про своїх дітей. Сонник рекомендує приділити їм більше уваги, ласки, турботи.

У ряді сонників цей сюжет інтерпретується інакше: це відображення незадоволеності сплячого власною поведінкою. Або його бентежать якісь комплекси.

Інші сюжети

Ваш суперник буде переможений, але це, на жаль, не принесе вам радості та очікуваного прибутку. А тому смуток і розчарування чекають того, кому уві сні привиділися мертвими відразу і кішка і собака. Напасті, здавалося б, назавжди залишилися в минулому, неждано нагадають про себе, ось до чого приснився розкладається труп тварини. А якщо ви знайшли його в якійсь коробці, то сонник попереджає про те, що люди нагадають вам про якісь непристойні вчинки.

У нічних мареннях ви здивувалися тому, що не яка подавала ознак життя кішечка раптово поворухнулася і встала на лапки? За однією з версій сонника додасться клопоту, турбот. По другий, — спляча людина отримає звістки від родичів або знайомих, які проживають далеко.

Страшні подробиці

Моторошна картина уві сні — кішка в крові, і наяву обернеться нещастями сновидця і його близьких. Втоплене тварина, це попередження: відносини з партнером зайшли в глухий кут, і після чергової сварки ви можете розлучитися з ним назавжди. Вам доведеться жорстоко розчаруватися в тих людях, які, як здавалося б, були найбільш відданими союзниками. Ось до чого приснилася кішечка з перерізаним горлом! А нічний кошмар про кішці без голови, передрікає напружену зупинку в колективі, де ви працюєте. Дехто з колег вкрай ревно поставиться до того, що вам запропонують зайняти більш високу посаду в компанії.

Втрата домашнього улюбленця

Якщо ви побачили в сні свою улюблену кицю, яка насправді померла, то знайте, ваша вихованка намагається попередити про можливу біду.

А якщо мертвої приснилася ваша здорова киця, то сонник дає таку розшифровку бачення: відмовтеся від запланованих заходів, краще відкладіть їх на деякий час! А ще такий сон підказує ваша тварина здорово.

Якщо ж цілком реальна кішка сниться вам при смерті, закривавленому, то будьте обережніше в спілкуванні з малознайомими особами, і попередьте рідних, що не потрібно проявляти щирість у розмовах з сторонніми.

У нічних мареннях мертва кішка показує, що голодна? Тоді, прокинувшись, подумайте: а чи не пропустили ви щось важливе?

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: