Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мертва собака до чого сниться?

Сонник мертва собака до чого сниться?

Мертва собака тлумачення сонника

Сон про мертву собаку інтерпретується дуже неоднозначно, тому так важливо згадати навіть найдрібніші деталі та почуття випробувані в сплячому стані. Звичайно, слід звернути увагу і на зовнішній вигляд тварини, щоб точніше довідатися: до чого приснився бездиханний друг людини.

Згідно сонником, що наснилась собака це символ добрих, дружніх стосунків, справжньої дружби. А от якщо ви побачили її в сновидінні мертвою, то потрібно бути готовим до низки життєвих проблем, негараздів.

По масті

Колір шерсті загиблої псини допоможе підказати: до чого снився такий сумний образ. Так руда собака це знак того, що сплячий втомився від сірості буднів, від звичних обов’язків, і жадає яскравих емоцій та свободи вираження почуттів і дій. Нежива чорна собака, сонником інтерпретується, як попередження про прийдешні неприємності, причиною яких буде один з друзів сновидця. А якщо помітили у сні померла біле тварина, то ви самі позбавляєте себе простих людських радощів любові, романтичних відносин.

Доля підготувала випробування

Досить часто мертва собака уві сні, обіцяє чвари, сварки, незлагоди з нерозлучними друзями. Причому справа наяву ще посилюється тим, що недавні приятелі починають один проти одного справжні війни, буквально за лічені дні або навіть години перетворюючись в непримиренних ворогів.

Дівочі мрії, пов’язані з нинішнім кавалером, на жаль, нездійсненні, ось до чого дівчині сниться бездыханная собачка. Сонник, рекомендує не впадати у відчай, тому, що в молодості ми нерідко сприймаємо бажане за дійсне, і віримо в щиру взаємну любов, хоча предмет пристрасті, просто відчуває до нас лише сиюминутное влечение. Але за розставанням з одним коханим неодмінно настає зустріч з іншим.

А ось людям, які займаються підприємництвом потрібно проявити крайню обережність, помітивши в нічний грезе собачий труп. Сонник пророкує в даному випадку непростий період, протягом якого сновидець неодноразово отримає від партнерів по бізнесу привабливі пропозиції. Але не поспішайте приймати їх, можливо, це пастки конкурентів, які сплять і бачать, як тільки нашкодити, розорити вас.

Зрада, зрада з боку найбільш довірених людей, ось до чого може приснитися мертва собака чоловікові. Втім, знайдеться й інше тлумачення до цього сюжету: в дійсності поруч зі сплячим знаходиться персона, дуже переживає за його долю, і бажає йому добра, щастя, процвітання.

Вбивство тварини

Коли в нічних мареннях на ваших очах хтось вбиває нещасну псину, знайте, що в реальності ви станете мимовільним співучасником якоїсь інтриги, або відвертого гоніння на одного з товаришів. Чи можна уникнути подібної ситуації? Сонник, на жаль, не дає підказки, але все, ж прислухайтеся зайвий раз до голосу совісті.

Якщо в нічний фантасмагорії сталося так, що ви випадково вбили тварину, наприклад, збили, перебуваючи за кермом авто, то спробуйте бути вкрай обережними, делікатними у своїх висловлюваннях та обачними в діях. Сонник не виключає того, що в серцях сказане слово, або непродуманий вчинок послужать причиною початку ворожнечі між вами і якимсь ображеним, приниженим персонажем в реальності.

Інші цікаві передбачення

До чого сниться мертва собака, несподівано оживаюча на ваших очах? Такий сон, підказує, що сплячий візьме на себе роль посередника і наяву спробує примирити ворогуючі сторони. Це ж бачення іноді передбачає ситуації, коли сновидець буде змушений покласти на себе додаткові зобов’язання, погодиться бути відповідальним за щось.

Пригрезился мертвим домашній улюбленець, який, на щастя, мирно сопе на килимку? Це цікаве бачення, підказує, що потрібно досконало виконувати всі пункти техніки безпеки, тому, що не виключені побутові, виробничі травми, каліцтва.

Вас цікавить, що означає сон, в якому померла незвичайно велика собака? Тоді дійсно ви швидше за все виникають величезні сумніви з приводу якоїсь справи.

Однак, у соннику є і ще одне тлумачення цього сюжету — втратите заступництва впливової і заможної особи.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: