Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мертва пташка до чого сниться?

Сонник мертва пташка до чого сниться?

Мертва пташка тлумачення сонника

Сновидіння про мертвих птахів, навряд чи можна віднести до приємних, надихаючим. Тим не менш, сонник запевняє, якщо в нічний грезе ви помітили хижу птицю померлу свій смертю (не підстрелену, не растерзанную кішками), то в реальності пощастить, або ви отримаєте перемогу над суперниками. Так до чого сниться мертва пташка? Подробиці сну допоможуть розшифрувати такий сюжет. Обережність не буде зайвою!

Потрібно проявити максимальну передбачливість, побачивши уві сні зарезанную домашню птицю. Сонник попереджає про небезпеку тому, хто спить небезпеки, як в професійних справах, так і стосуються особисто його.

Ви ризикуєте зробити помилку, ось до чого сниться мертва пташка, яку ви вбили. Сонник не рекомендує поспішати і діяти необдумано і спонтанно, інакше не уникнути серйозних проблем.

Коли уві сні помічаєте бездиханне пернате створіння, але не знаєте причини його смерті, насторожіться. Подібний спосіб, за сонником, може передувати складного періоду у вашій долі. Гряде низка численних, але незначних негараздів. Втім, досить скоро вона закінчиться, і ви отримаєте можливість працювати спокійно, жити без особливих потрясінь.

Куди гірше, коли у ваших снах часто повторюються сюжети про неживих птахів. Вони можуть свідчити про тяжкому нервовому потрясінні, або тривалої депресії. Один з небезпечних симптомів такого стану — переконання в тому, що життя втратило сенс, що ви безталанні, і хронічно неудачливы. Не піддавайтеся смутку, візьміть себе в руки, і пам’ятайте, що найкраще ще попереду! — обнадіює сонник.

Думка Міллера

До чого сниться мертва пташка, на думку знаменитого тлумача Густава Міллера? Він вважає, що стріляючи з рушниці в нічний фантасмагорії в летючого хижака і вбив його, то можна сподіватися на успіх і успіх у всіх починаннях в реальності. Рівне також у сні убитий яструб, орел, беркут — знак того, що сновидицу широко посміхнеться Фортуна.

Версії з інших джерел

В сонник Ванги мертва пташка — ознака того, що сплячий постійно відчуває якийсь дискомфорт, невпевненість. Наяву він не може розслабитися, побоюючись того, що його нинішнє становище нестабільне, хиткі позиції. Але можливо, всі ці панічні думки безпідставні, і просто заважають сновидінню сповна насолодитися усіма принадами життя.

А який коментар до бачення про позбавленої життя пташці запропонує доктор Фрейд? У соннику під його авторством, цей образ ототожнюється з комплексом неповноцінності, яким може відчувати сновидець. Причому часом він надходить досить негарно, намагаючись за рахунок більш слабких, залежних осіб, підкреслити свою значимість і незамінність.

Приснилося, що вбивали птахів?

В Універсальному соннику є таке передбачення — насправді чекають події, які внесуть сум’яття, страшно налякають, дезорієнтують сновидця.

Відповідно до Нового сімейного соннику просто помітити в нічний грезе вбиту птицю — погана прикмета, якщо це такі птахи, як жайворонки, солов’ї, синички.

Він вважає, що вистріливши в нього з рушниці в нічний фантасмагорії, в реальності людина може пережити якусь катастрофу, постраждати від неврожаю, стихійного лиха.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: