Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мертва риба до чого сниться?

Сонник мертва риба до чого сниться?

Мертва риба тлумачення сонника

Коли жінка мріє про народження дитини, сон про рибок, спритно плаваючих у водоймі, підкаже, що дуже скоро сновидица зрозуміє, що носить під серцем доньку або сина. Але до чого ж тоді сняться мертві рибки?

Таке бачення інтерпретується сониками неоднозначно. Щоб розгадати його таємницю, згадайте: де ви побачили мертвих риб, як вони виглядали, що ви робили і які емоції відчували в нічний дрімоті.

Так само дивіться цікаву інформацію на сторінці — риба тлумачення сонника.

Або пан, або пропав

Як правило, мертва риба — негативний символ, предрекающий проблеми. Сталося доторкнутися до риб’ячого трупики, поки спали, тоді в самий невідповідний момент може підвести здоров’я. Звичайно, мова не йде про смертельне захворювання, але недуга може надовго прикувати вас до ліжка, і забути про важливі справи.

Але, якщо ви доторкнулися до дохлої рибку і вона незбагненним чином розвалилася на шматки, то у вашій реальному житті відбудуться події знаменні і приємні. Наприклад, ви зможете отримати велику премію, або зірвати джек пот в азартній грі.

Спокій і обережність

До чого сниться мертва риба, до якої ви навіть не доторкнулися? В даному випадку сонник не виключає частих конфліктних ситуацій. У стані неспання людина перебуває постійно «на взводі», і не може часом стримати своїх емоцій — зривається на крик. Почасти в цьому його вина, але, безсумнівно, його хтось постійно провокує, можливо, навіть навмисно. Єдина порада, який може допомогти сновидінню — спробувати максимально скоротити спілкування з дратівливими його персонажами, утримуватися від словесних перепалок з ними.

Сонник звертає увагу і на розміри мертвого мешканця водної стихії. Чим менше привидевшаяся рибка, тим швидше ви минете «чорну» смугу у своєму житті.

А от якщо в сновидінні побачили гігантську рибину померлою, то нинішні негаразди не пройдуть безслідно, і вам ще довго доведеться переживати їх негативні наслідки.

Конкуренти, недруги приготувалися завдати вам нищівного удару, ось до чого сниться дохла рибка з різнобарвною лускою. Сонник попереджає недоброзичливці все ретельно продумали, і їх мета розорити вас, змусити витратити величезну суму даремно. Так, що будьте, як ніколи раніше, обачні, отримуючи після такого бачення фантастично «вигідні» пропозиції.

Смерть в акваріумі

У сні ви побачили, що померла акваріумна рибка? Існує два тлумачення цього сюжету, що розрізняються по важливого ознакою: де знаходиться риб’ячий трупик. Якщо він лежить на дні, то знайте, ви дивним чином зуміли абстрагуватися від ряду подій, як приємних, так і небезпечних. Захотіли стати їх учасником надалі? Це вже вирішувати вам, сонник лише констатує факт.

Тоді до чого сниться мертва риба, спливла догори черевцем? В даному випадку сонник припускає, що ви, переживаючи, можливо, не найкращі часи, шукайте рішення власних проблем, вибудовуючи занадто складні схеми. Насправді все набагато простіше, не займайтеся філософствуванням, самокритикою, а дійте! Швидше за все, перша ідея, яка прийшла вам на думку, виявиться геніальною. Будьте сміливіше, рішучіше і все вийде!

Інші передбачення

До чого молодій панянці може приснитися нежива рибка? На жаль, сонник пророкує їй розчарування у нинішньому коханому. Подібний сюжет, пригрезившийся чоловікові, може послужити пересторогою — справи в жалюгідному стані. Сновидець розслабився, і не помітив, що конкуренти помітно вирвалися вперед, і тепер їй потрібно докласти масу зусиль, щоб не здати своїх позицій, не допустити руйнування свого бізнесу.

Самі неприємні прогнози дають сонники того, хто в сновидінні помітив багато мертвої риби. Наяву таке страшне бачення може обернуться неприємностями в особистому житті, проблемами на службі. Крім того, під загрозою і матеріальний добробут сновидця.

Єдине, чим заспокоїть сонник, так це те, що відбулося далі в нічному видінні. Якщо за сюжетом фантасмагорії рибки прямо на очах стали розкладатися, не поспішайте жахатися, а навпаки, радійте. Таке, прямо скажемо, огидне видовище, наяву обернеться казковим багатством, яке судилося отримати спить! Сонник припускає, що це може бути великий виграш, неждана спадщину, або величезна прибуток від вдалого вкладення коштів.

Дивна рибалка

Снилося, що ловіть мертвих рибок? Не виключено, що ваш організм дасть серйозний збій. І виною тому, будуть погані, шкідливі звички, непомірність в їжі, питті.

Однак, якщо під час «сонної» риболовлі ви зловили нехай і бездиханне, але золоту рибку, будьте напоготові — доля приготувала вам неймовірний, унікальний шанс. Не скористаєтеся ним зараз, потім будете кусати лікті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: