Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мрець до чого сниться?

Сонник мрець до чого сниться?

Мрець тлумачення сонника

Сновидіння, з присутністю мерця, найчастіше згадують вранці з нетерпінням і певним побоюванням. Як знати, до чого приснився такий скорботний образ, який нагадав зайвий раз про тлінність існування. Втім, сонники не відносять до покійних страшним, зловісним символів. Часом бачення, в якому фігурує мертвий передує нежданим подій, значних змін у реальному житті.

Мерця уві сні, часто бачать люди, що сумують за родичам, друзям, яких, на жаль, вже немає на цьому світі. Або в нічних фантазіях людина повертається в минуле, в місця, де бував колись, спілкуючись, стикаючись з приснившимися йому неживими нині персонами. В такому разі, цим персонажі в опівнічної дрімоті не несуть ніякого особливого сенсу, а лише є учасниками колишніх, знаменних для сплячого подій.

Сонник не виключає того, що такі сюжети відображають печаль, тугу за кращим, яскравим періодами життя сновидця.

Головний учасник подій

Якщо вранці, ледве пригадуєте деталі сновидіння, але впевнені лише в тому, що героєм його був мрець, то сонник інтерпретує цей сюжет, з урахуванням самих незначних деталей. Треба відновити в пам’яті: як виглядав небіжчик, в якому настрої перебував, у що був одягнений і наскільки доброзичливо (або навпаки, суворо, грубо) спілкувався з вами.

Сонник Лонго вважає, що потрібно звернути пильну увагу на те, що відбувається у власній родині, якщо привидівся мрець. Можливо, що назріває великий конфлікт, і краще запобігти, спокійно поговоривши по душам з домочадцями, з’ясувати причину накопичується напруги. У ряді збірників сновидінь популярні штовхання щодо того: до чого можуть привидітися страшні зомбі.

Наприклад, у Старовинному англійському соннику цей образ віщує скороспішний шлюб, в якому сновидець буде нещасливий. До того ж англійські провісники обіцяли йому народження негарних, непривабливих спадкоємців. Вірити таким песимістичним прогнозом, справа ваша, але пам’ятайте, що сонники знайдуться й інші передбачення.

Незряча провидиця Ванга, відома, в тому числі, і своєю унікальною здатністю пояснювати таємниці сновидінь, вважала, що мрець передбачає великі зміни в долі. Але, на жаль, спить, ймовірно, доведеться знести незаслужені, несправедливі докори і гоніння.

Як не дивно, але лежить в домовине мрець чудова прикмета, яка обіцяє веселощі, радість. Сонники часто вона передбачає народження нового члена сім’ї. Якщо труп в сновидінні не був поміщений в труну, — чекайте по пробудженню дорогих гостей.

На думку Міллера

У Міллера свій погляд на те, до чого сниться померлий. Він переконаний, що якщо побачений метрвец був спокійний і привітний, то і в подальшому вашому житті буде все добре. Але якщо уві сні небіжчик шумів, кричав чи був злий і чимось незадоволений, то майбутні події будуть збитковими і неприємними.

На думку того ж тлумача снів, незнайомий доброзичливий мрець означає одного, а сумний чи злий — ворога. І тому всі дії мертвого проектуються на одного або іншого, в залежності настрою покійного.

Поганою вважається сон, коли ви давали померлому свої речі, їжу, одяг та інші предмети, він передрікає неприємності, хвороби нам або нашим рідним і близьким. Але брати у мерця що-небудь, навпаки, вважається добрим знаком і несе в реальному житті приємні події.

У соннику Міллера знайдуться докладні пояснення. Наприклад, покійна мама, якщо вона сумна або хвора уві сні пророкує хвороби родичів або неприємності. Слова померлої мами уві сні несуть той же сенс, що і наяву. І померлий батько в нічний грезе застерігає від повного краху розпочатого сновидцем в реальності підприємства, якщо він був у сні суворий з вами.

Але якщо зі сну батьки були веселими, турботливими, то слід чекати від життя тільки хороших змін. Рівне також трактуються сни про спочилих сестер, братів та інших найближчих родичів.

Руху і розмови покійних

Болгарська провидиця розповідала: якщо в сні ви бачите безліч ходячих покійників, то не тільки вам, але і всім співгромадянам доведеться пережити страшне стихійне лихо, іншу масштабну катастрофу.

Взагалі хитаються мерці, ніби безцільно гуляють в нічних видіннях, сонники часто трактуються як ознака того, що сплячий скоро зустріне людину, яку довго шукав.

У нічному кошмарі привидівся мертвий, який раптово ожив, або до цього доклали певні зусилля ви? В сонник Лоффа це уособлення проблеми, про яку сновидець воліє забути. Але не вийде, рано чи пізно вона дасть про себе знати, і внесе сум’яття, паніку в його розмірене існування. Не чекайте, а заздалегідь усунути всі перешкоди на своєму шляху до мети.

Місце дії

Сон про людських трупах у воді передрікає деякі зміни в долі сновидця. Він, як запевняє сонник, зараз стомлений, знервований і часом втрачає самовладання. А це призводить до конфліктів, сварок в сім’ї. І може статися навіть так, що один зі скандалів стане останньою краплею — у відносинах колись люблячих один одного людей.

Уві сні довелося перебувати в одній кімнаті з мертвим і відчувати запах тліну? Задумайтеся над своїми вчинками, над тим, як ви часом ставитеся до близьких. У пориві гніву ви ризикуєте наговорити зайвого, і втратити кохану людину.

До чого жінці може приснитися мрець? Такий образ у дамському сні персоніфікує її коханця, з яким прийшла пора розпрощатися. І зробити це сновидице потрібно з гордо піднятою головою. Немає сенсу намагатися реанімувати колишні стосунки, утримувати коханого.

Спілкування сновидця і мертвого персонажа

У страшному сні ви вбили мерця? Не турбуйтеся, це сновидіння обіцяє позбавлення від чогось набридлого, що заважає вам. До речі, це можуть бути навіть різного роду страхи, фобії. У нічний фантазії покійний поцілував вас? Якщо вірити соннику Хассе, то скоро ви закрутіть новий пристрасний роман.

Але от сон, у якому ви лобызаете покійного в лоб, може передвіщати вам прощання з кимось із близьких. Бачення про те, що ви спите з покійними, обіцяє розставання з коханим, а якщо ви лежали на ліжку між двох трупів, то остерігайтеся важкої хвороби. Втім, в інших джерелах, сон про те, що ви мирно спочивали з зомбі, віщує зліт кар’єрними сходами.

Бесіди з мерцем сняться напередодні зміни погоди. Трапляється, що прокинувшись, ви постійно повертаєтеся подумки до тому, що наснилося розмови з нині покійними людиною. Якщо так, то пригадайте його слова — це може бути цінну пораду, застереження, послане згори.

Довелося уві сні одягати покійного? Стережіться загострення хронічних недуг. Коли ж мертвий персонаж в сновидінні благає дати напитися, то знайте, вам належить переосмислити свої вчинки, задуматися про вірність намічених цілей, пріоритетів. Провівши такий аналіз, ви зумієте помітно поліпшити якість свого життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: