Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мертві родичі до чого сняться?

Сонник мертві родичі до чого сняться?

Мертві родичі тлумачення сонника

Чому нас так насторожують сни, про покійних нині рідних? Адже сонники рекомендують ставитися до подібних видіння з увагою, і навіть вдячністю. Люди, яких вже немає з нами, намагаються з свого світу попередити, застерегти нас від помилок, підказати найбільш кращий план подальших дій.

Саме тому потрібно постаратися запам’ятати кожне слово такого персонажа уві сні. І звичайно не зайвими будуть і всі інші подробиці бачення, з допомога яких ми точно дізнаємося: до чого сняться померлі родичі.

Думку Густава Міллера

Дуже цікаві штовхання пропонує до сновидінь про покійних родичів Міллер. Він докладно описує появу у сні того чи іншого члена родини. Якщо зі сну рідні вели себе весело, то і ви можете трохи порадіти тому, що такий сюжет передвіщає вам процвітання і успіх у будь-якій справі.

Приміром, якщо снилося, що вас обіймала померла мама, то знайте, ваш організм працює без збоїв, і ви можете найближчим часом розраховувати на успіх у всіх починаннях.

Коли уві сні побачили покійного батька, який хотів позичити у вас грошей, — наяву не уникнути фінансових труднощів.

Бачити уві сні покійного брата віщує необхідність надання комусь підтримки, допомоги. А якщо примарилася мертва сестра, разрезающая пиріг, то по пробудженню чекайте гостей.

Звістки від родичів пророкують сни, в яких бачите покійних бабусь і дідусів.

Розмови з представниками іншого світу

Як було згадано вище, розмовляючи з нині померлими членами своєї сім’ї уві сні, людина отримує дивну безцінну інформацію, не скористатися якою просто гріх і нерозумно. Так, скажімо, якщо спали і розмовляли з бабусею, якої вже немає в живих, але уві сні вона постала перед вами бадьорою, діяльної, запам’ятайте — ви з її вуст отримали унікальну інформацію. Особливо якщо привидевшаяся літня дама закликала вас до чогось чи просила про щось.

Пастор Лофф по-своєму інтерпретує те: до чого сняться померлі родичі. Він вважає, що переговори з ними у нічних фантазіях бачать ті, хто насправді знаходиться в скрутному становищі, і шукає вихід зі складної ситуації. Якщо в нічному видінні ви не отримали відповіді на питання: що робити, прокинувшись проконсультуйтеся з більш досвідченими людьми.

Веселі персонажі

Багато сонники запевняють, що бачення про спочилих рідних не варто зараховувати до страхітливим, або песимістичними. Головне, в нічний грезе постаратися не наближатися і не доторкатися до покійним.

Якщо зі сну рідні поводилися доброзичливо, то і ви можете бути впевнені, що вас чекає процвітання і успіх. Здивувалися тому, що ваша нині покійна родичка виконувала уві сні складні танцювальні па і непогано співала? Тоді, сонник Білого Мага пророкує вам візит до когось у гості чи запрошення на бенкет. А якщо ця жінка у сні прийшла, щоб передати вам подарунок, не хвилюйтеся, це вірна прикмета того, що на службі чекають зміни на краще.

Печалі і радості

До чого може приснитися померлий родич, лежить в труні? Якщо це була дитина, і навколо зібралися страждають, плачуть люди, чаклун Лонго попереджає — не виключено, що людина, якій ви цілком довіряєте віроломно зрадить вас. Але якщо в домовине лежав старець, то такий сон прекрасний знак, пророчащий те, що якийсь складний задум ви скоро зможете з успіхом втілити в життя і отримаєте прекрасну прибуток.

У сні ви обіймали нині покійного родича, зустрічаючи його на порозі свого будинку? За версією сонника ви деякий час будете спокійні і щасливі, але, на жаль, потім ця ідилія насупиться печалями, численними проблемами, турботами. Словом, Фортуна відвернеться від вас.

А от якщо ви зрозуміли, що по тому, що наснилося сюжетом ви проводжаєте гостя з іншого світу, то радійте, скоро настане біла смуга у вашій долі. Принаймні, такий прогноз знайдеться в соннику міс Хассе.

Сни попередження

Багатьох хвилює: до чого сниться, що покійний родич кличе за собою? Подібний сюжет інтерпретується неоднозначно. Наприклад, у Східному соннику, подібна картина вважається вагомою підставою для того, щоб сплячий потурбувався про своє здоров’я, і записався на прийом до лікаря. Великий ризик того, що ви станете жертвою сезонних інфекційних хвороб або загострення хронічних недуг.

Циганський сонник дає пораду: побачивши уві сні явно нудьгують по рідних вам, підіть у храм і пом’яніть їх, поставте свічку, прочитайтайте заупокійну молитву.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: