Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мертвий голуб до чого сниться?

Сонник мертвий голуб до чого сниться?

Мертвий голуб тлумачення сонника

Фатальні помилки, великі неприємності, проблеми, — ось до чого може приснитися мертвий голуб. Втім, це далеко не повний список, прийдешніх випробувань, які, за сонником, уготовані тому, хто спить. Однак, не потрібно впадати у відчай. По-перше, такий сон попереджає про настають нелегкі часи, по-друге, концентрація уваги і сила волі, можуть допомогти навіть у самій складній ситуації, або навіть оминути деякі негаразди.

Пророкування Міллера

Вам здається, що життя позбавлена гармонії і досконалості, — ось до чого, на думку Густава Міллера, може снитися бездиханний голубок. Іншими словами сновидець або поки не знайшов свого призначення, або заплутався в цілях, бажаннях. Звідси й гірке відчуття — життя проходить без яскравих подій, вагомих досягнень. Якщо птах померла в сновидінні прямо на очах, то скоро ви не готові миритися з тим, що приготувала вам доля.

З погляду психоаналітика

У психоаналітичному соннику образ мертвого голуба описано дуже детально. Упорядники цього збірника нічних видінь припускають, що подібного роду сни бачать далеко не всі люди, і якщо ви потрапили в їх число, то повинні серйозно поставитися до пригрезившемуся сюжетом.

В першу чергу це може свідчити про те, що ви постійно перебуваєте в сильному психологічному напруженні, як іноді кажуть «на взводі». Але рано чи пізно це може призвести до бурхливого выплеску накопичених емоцій, а згодом на превеликий розчарування, песимізму і відчуття безвиході.

Подібний сон можна спостерігати і напередодні важливих подій в дійсності. В такому випадку це відображення хвилювань, тривоги. Однак сонник не виключає і того, що привидевшийся мертвий голуб уособлює всі комплекси сплячого. Його невпевненість, скутість, страхи.

І ще одне тлумачення — сновидіння про мертвої птиці може передвіщати хвороба, непросту ситуацію в житті. Правда, якщо ви займаєтеся розведенням і навчанням голубів, то сни про підопічних вам не віщують нічого особливого. Вони лише є продовженням ваших денних думок про крилатих вихованців.

Між минулим і майбутнім

До чого сниться мертвий голуб, що лежить на землі? Для початку, пригадайте: що переживали ви напередодні бачення? Можливо, що якась подія, таким чином, трансформувалося в те, що ви бачили в сновидінні.

Якщо ніяких яскравих подій не відбувалося, то за версією Езотеричного сонника, у вас з’являється можливість передбачити розвиток ситуації в майбутньому. Трупик голуба на землі — символ того, що сновидінню належить подолати якусь перешкоду. Цікаво, що це випробування ще тільки буде. Але причина, по якій воно виникло на шляху сплячого, криється в минулому. Можливо це якась помилка, помилковий крок, оману. І ось доля дає шанс витягти з усього колись стався важливий урок.

Іноді мертва пташка на землі підказка — сновидець занадто драматизує події, перебільшує масштаби того, що відбувається. Насправді все набагато простіше, буденним, звичніше.

Чорна пташка

У соннику чорний голуб, навіть ще й неживої — знак цілковитої безвиході. Але що користі впадати у відчай, адже гірше вже не буде! Як говорили древні мудреці: перед світанком ніч особливо темна. А значить, треба пережити найбільш нелегкий період долі з надією на краще.

У Східному соннику чорний мертвий голуб — провісник поганих, сумних новин. Іноді буває корисно морально підготуватися до майбутнього випробування. Так що такий сон свого роду благо.

До чого сниться чорний дохлий голубок? Це бачення підказує сновидінню, що в реальності всі його спроби марні, тому, що він взявся за завідомо провальний справу. Але якщо сплячий щиро вірить у свій успіх і не готовий відступити, то навіть при такому песимістичному прогнозі, можливо, що богиня Фортуна раптово згадає про нього.

Як оминути лихо?

Здається, весь світ ополчився проти вас, ось до чого може приснитися мертвої ціла голубина зграя! Так, за вашою спиною насправді активізувалися злостивці і пліткарі. Не піддавайтеся на їх провокації, це дозволить вам зберегти незаплямованим ваше чесне ім’я, репутацію. До того ж вам не варто звертати увагу на цих недругів, щоб не піддавати зайвим навантаженням нервову систему.

Так і бабуся Агафія у своєму соннику, пише про те, що безліч голубиних трупів може свідчити про хвороби сновидця, викликана втомою, депресією.

Чаклунка Медея ще більш насторожено ставиться до появи мертвого голуба уві сні. Вона вважає, що це може бути ознакою того, що ворог сновидця вирішив вдатися до рішучих заходів. Наприклад, до послуг чорних чаклунів, не гребують кладбищенскими приворотами і наведенням різного роду псуванням. Що ж робити в такому випадку? Чаклунка дає пораду — терміново зверніться парапсихолога.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: