Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мертве немовля до чого сниться?

Сонник мертве немовля до чого сниться?

Мертве немовля тлумачення сонника

Найстрашніші нічні кошмари можуть передбачити розвиток подій у майбутньому. Нехай це буде песимістичні прогнози, але і вміло користуючись цією інформацією можна запобігти ряд неприємностей, мінімізувати втрати.

До чого, наприклад, може приснитися моторошний сюжет про мертве немовля? За сонником такий спосіб ототожнює плани та ідеї сплячого, яким, на жаль, не судилося втілитися в реальності.

Чому помер?

У сні ви жахнулися, побачивши у воді дитини потопельника? В такому випадку, Міллер, вважає, що в реальності ви прагнете до того, щоб позбавиться від контролю, тиску з боку якоїсь владної, агресивної персони.

Ще один збірник сновидінь пропонує іншу інтерпретацію цього сюжету, пророкуючи, що дуже скоро сновидець усамітнитися і присвятить себе мрій, яким, на жаль, не судилося збутися.

Готуйтеся до того, що доведеться відстоювати свої інтереси та думку, ось до чого приснився задушений немовля. Сонник вважає, що, швидше за все, сплячий змушений буде зміцнити свою позицію в сім’ї, в якій панує деспотичний родич.

Сновидіння, в якому малюк помер від ран — його закривавлене тільце, попереджає сплячого про те, що він провокує у оточуючих почуття заздрості. Сонник рекомендує бути скромніше, не хизуватися досягненнями, не хвалитися цінними придбаннями.

Смерть новонародженого

Коли жінка знаходиться в цікавому положенні, вона по-іншому сприймає багато подій, стає ранимее, чутливіше. І зрозуміло, який жах вона може зазнати, побачивши сон про те, що справила на світло мертвонародженої дитини. Але сонник поспішає заспокоїти вагітну. Цей бачення природне продовження її занепокоєння за життя і здоров’я майбутнього нащадка, а також страхів, пов’язаних з процесом майбутніх пологів. Однак, ніякого негативного значення такий сон не має. Потрібно лише спробувати якомога швидше забути про нічному кошмарі!

Настрій в реальності може зіпсувати інший сонний сюжет, про те, що ви стали свідком того, як народила інша жінка, а її немовля не подає ознак життя. Це бачення пророкує розчарування в близькій людині, який скоро неприємно вразить вас, продемонструвавши не самі позитивні людські якості.

Примарилось, що народили ледь живого малюка? Тоді врахуйте, що ваші плани і наміри потребують коригування та ретельному аналізі. Можливо, ви десь допустили серйозний прорахунок, помилка, і це може стати причиною великих неприємностей.

Якщо сон про народження мертвого крихти бачить незаміжня дівчина, сонник Міллера, передбачає, що панночку може підвести здоров’я.

У сновидінні неживе дитя несподівано ожив? Тоді вам в реальності ні в якому разі не пасувати перед труднощами. Ви зумієте подолати будь-які перешкоди, будучи впевненими в собі, і проявивши працьовитість і завзятість.

Інші цікаві тлумачення

Зраду, зраду близької, ось до чого приснилося, що ви тримаєте на руках млявого дитини. Не виключено, що хтось із товаришів підведе, не зумівши, впорається з бридкий почуттям заздрості до вас. Звідси висновок — будьте трохи скоромнее і не поспішайте оприлюднити свої грандіозні задуми. Нічне бачення, в якому ви помітили крихту в труні, — попередження про низку майбутніх негараздів. Проблеми можуть торкнутися і вашого добробуту і психічного стану — неприємності спровокують депресію, втому. Але не піддавайтеся, ви зумієте витримати й ці випробування долі.

Прокинувшись, ви з подивом згадуєте про те, що в нічному кошмарі вбили дитинку? Міллер упевнений, що такий сюжет це відображення вашого підсвідомого бажання, стати дорослішими, більш незалежним. До того ж ви хочете виглядати солідніше і викорінити в собі дитячу безпосередність, щирість.

Бачення про те, що ви робите спроби для реанімації немовляти, по соннику не пророкує нічого позитивного. Навпаки, ви помиляєтеся, вкладаючи сили і кошти в якийсь проект. На жаль, він приречений на провал. Поки не пізно відмовтеся від такого наміру.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: