Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мертве кошеня до чого сниться?

Сонник мертве кошеня до чого сниться?

Мертве кошеня тлумачення сонника

Деякі вважають, що сон про мертвого кота передрікає вимушений відступ, здачу позицій, відмова від переконань. Однак ряд сонників інтерпретує цей образ інакше, обіцяючи тому, хто спить щасливе завершення розпочатої справи або кінець смуги нещасть і бід.

Щоб дізнатися, до чого приснився бездиханний крихітний котик, неодмінно згадайте всі деталі нічного бачення. Вони допоможуть вам розгадати таємницю сну. Для розшифровки важливо врахувати і масть неживого тваринного, і навіть те, кому він привидівся.

Обставини місця — по Міллеру

Іменитий тлумач опівнічних бачень Густав Міллер вважав, що мертвий маленький котик, помічений у сні, пророкує позбавлення від комплексів, забобонів та інших «заморочок», що заважають сповна насолодитися життям. Вдасться поставити крапку в безперспективних і безрадісних взаєминах з безперспективним, нав’язливим шанувальником ось до чого, за Міллером, сниться мертве кошеня жінці.

Цей же автор у своєму соннику робить акцент на місці дії. Так, наприклад, якщо мертве тварина лежала в сновидінні на колінах або на руках, то скоро сплячий розлучиться зі старими партнерами, колегами, але водночас відкриє для себе нові можливості.

Якщо трупик кошеня опинився в нічний грезе біля порогу будинку, у родині сновидця чекають зміни, що стосуються головним чином стилю взаємин між родичами.

До труднощів. Побутовим проблемам, ось до чого приснився мертве кошеня в будинку, в квартирі. А якщо уві сні ви побачили бездиханне тільце у бруд, калюжі, то сонник, пророкує проблеми з фінансами.

Чудесне воскресіння

Необхідність знову звернути увагу на старі проблеми, незавершені справи, невиконані зобов’язання, ось до чого сниться раптово ожилий кошеня.

Низці везінь прийшов кінець, і попереду тільки проблеми, такий прогноз сонника в тому випадку, якщо пухнастий крихта не тільки воскрес, але і замуркотав.

А ще такий сюжет, на думку знаменитої болгарки Ванги, передбачає щасливі зміни в сім’ї сновидця.

За кольором шерсті

Нострадамус звертає велику увагу на масть тварини. Так, якщо кішка народила чорних кошенят, не подають ознак життя, то великий провісник обіцяє тому, хто спить швидке вирішення всіх фінансових проблем. Того ж великі шанси перемогти в майновому сопорі. Наприклад виграти судовий процес про спадщину, право на нерухоме майно.

Якщо кицька окотилася, але випадково задушила своїх малюків з попелястої, рудою, білого, строкатого шерстю, не лякайтеся. Таке сновидіння — хороший знак. Як мінімум він пророкує вам наяву підтримку і допомогу в найважчий час від людини, який, як здавалося, ніколи не зробить такого кроку.

Є привід насторожитися

Деякі сонники негативно тлумачать те, до чого можуть пригрезится неживі котенята. Вважається, що ці крихти, випадково задушені матусею кішкою попереджають сплячого про які загрожують йому небезпеки. А якщо він сам в сновидінні вбив крихту котика, то це сигнал — в реальному житті потрібно вести себе набагато обачніше і акуратніше, інакше один невірний крок, стане причиною краху усіх планів і мрій. Ще сонники не радять зайвий раз проявляти ініціативу.

Взагалі мертве кошеня ототожнює собою в сновидінні потенційні неприємності, причиною яких може стати як нерозторопність, так і зайва квапливість, метушливість.

І ще: придивіться уважніше до оточуючих людей, можливо, що серед них є недоброзичливець, має намір обмежує доступ до інформації.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: