Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мітла до чого сниться?

Сонник мітла до чого сниться?

Мітла тлумачення сонника

У побуті мітла використовується для прибирання. З її допомогою можна вимести бруд, пил. Але цей предмет здавна згадується в легендах, казках та інших таємничих історій, пов’язаних з чаклунками, відьмами. До чого сниться мітла? Сонник допоможе разораться в цьому, і знайти найбільш підходяще передбачення.

Думка Міллера

Густав Міллер у своєму соннику згадує мітлу, як символ готовності до нового, незвіданого. Він вважає, що сон, у якому було помічено це знаряддя праці, відображає готовність сплячого до змін, до сприйняття чогось незвичайного, незнайомого раніше. Однак таке тлумачення буде справедливо тільки в тому випадку, якщо що наснилась волоть була новенькою з пов’язаними в густий пучок стеблами (прутами).

До чого сниться мітла старенька, «лиса»? На жаль, але в даному випадку швидше за все сновидінню навряд чи варто сподіватися на удачу в реальності. У хорошої, охайної господині мітла завжди під рукою і в повному порядку. До чого ж тоді жінці приснилося, що вона втратила свій «інструмент»? Згідно Міллеру, дамі можуть загрожувати сімейні чвари, проблеми. А ось якщо подібне сновидіння бачила дівчина на виданні, то вона повинна знати: у неї не дуже високий рейтинг серед наречених. Потенційні наречені впевнені, що вона розпещена, і нічого не вміє робити по дому.

Любов і пристрасть

Фрейд, пояснюючи: до чого сниться мітла, згадує про сексуальні уподобання, звички сновидця. Так, якщо у сні довелося з відчайдушною силою мести підлогу в будинку або тротуар у дворі, то врахуйте, ви подібні киплячого чайника, з якого ось-ось зірве кришку. Іншими словами не можете більше приховувати, придушувати свої сильні почуття, емоції і терпіти сумний, безрадісний, секс по розкладу. Вам набридла буденність, розміреність сімейного життя.

Якщо в нічному видінні вимітали сміття так старанно, що зламали держак мітли, сонник попереджає — своєю поведінкою сплячий доставить чимало турбот і печалей рідним. Він метається між двох вогнів — пристрасним бажанням і обов’язками зразкового сім’янина.

До чого приснився віник, скромно прихований в кутку? Це ознака того, що сновидець отримує сексуальне задоволення лише у своїх фантазіях.

Приснилося, що ви рішуче викидаєте мітлу? Можливо, що дуже скоро ваша доля кардинально зміниться. Ви знайдете в собі сміливість, відверто порозумітися з опостылевшим партнером і через деякий час, зустрінете свою «половинку».

Грядуть зміни

За версією чаклунки Медеї мітла в сновидінні передбачає наяву зміни. Якщо ви мілині двір, вулицю поки спали, то зумієте гідно протистояти будь-яким випробуванням і нападам недругів, підступів конкурентів. Мітлою орудував інший персонаж сновидіння? Тоді будьте готові захищати свої інтереси в реальності.

Якщо ви підмітали в домі, то сонник рекомендує терміново привести в порядок всі справи. А ось якщо довелося прибирати сніг, то знайте, попереду важка напружена робота. Але тільки так ви досягнете бажаного результату і змінити свою долю на краще.

Відома приказка про новій мітлі, яка по-новому мете, відповідає і передбачення Єврейського сонника. Цей збірник сновидінь прогнозує зміну керівництва на службі. З новоспеченим начальством ще довго доведеться шукати спільну мову. Однак, Східний сонник обіцяє тому, хто спав і бачив нову мітлу — в реальності зростання добробуту, підвищення доходів.

Тлумачення міс Хассе

В сонник Хассе подібно описуються різні ситуації, в яких фігурує мітла. Так, якщо просто помітили її, то кріпіться, по пробудженню вас чекає з’ясування стосунків з рідними.

Стара мітла пророкує зустріч з давніми друзями, нова підказує, що не всяке знайомство слід підтримувати. Серед тих, хто побажає бути представленим вам, можуть виявитися вороги і шахраї.

Привиділося, що сусідка миє підлоги і вимітає пил? На жаль, ви ризикуєте щось втратити, забути. Якщо ви вимітали у сні сміття, то бережіться — в реальності опинитеся в гущі пересудів і пліток. Поставили знаряддя домашнього прибирання в кут? Це знак того, що на роботі грядуть скорочення і ви один з кандидатів «на виліт».

Якщо уві сні купували мітлу, то ваша домробітниця не справляється зі своїми обов’язками. Якщо такої немає, то, напевно, ви самі не встигаєте стежити за порядком у квартирі. Кримінальний сонний сюжет про крадіжку мітли, підказка — наяву ви знайдете геніальний вихід з самого делікатного становища.

Підступи нечистої сили

До чого снилося, як відьми літають на мітлах? Транспорт нечистої сили і баби Яги уві сні може бути першим симптомом захворювання. Це ж бачення прикмета того, проти сплячого будують підступи підступні вороги.

Але, як кажуть, немає лиха без добра. Баба Яга верхи на мітлі може знаменувати собою приплив творчої енергії, натхнення, або вихід із затяжної депресії, до якої схильні люди з артистичною натурою.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: