Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник могила батька до чого сниться?

Сонник могила батька до чого сниться?

Могила батька тлумачення сонника

Чомусь важкі, сумні сновидіння краще врізаються в пам’ять і над ними іноді ми ламаємо голову, побоюючись можливих негативних наслідків. На душі шкребуть кішки, якщо в нічний фантасмагорії примарилася могила батька. Тим більше, якщо батько живий і сповнений сил. До чого ж може приснитися подібний сюжет?

Тлумачення Міллера

У Густава Міллера знайдеться чимало прогнозів, пов’язаних з могилою батька. В залежності від нюансів вони помітно змінюються, відрізняються. Приміром, якщо бачите в сні свежевырытую яму на кладовищі, то наяву хтось образить, образить вас, змусить понервувати.

Дивний сюжет, про те, що рідна людина закопаний по пояс, сниться, як попередження — батькові сплячого і насправді загрожує небезпека.

Якщо в нічний грезе померлий предок дивним чином зник з могили, то сонник передрікає неприємні звістки в реальності.

Сновидіння, в якому ви бачите себе біля могили батька глибокої вночі, може передувати важкого періоду в житті, коли багато рідні та друзі відвернуться від вас, перестануть довіряти.

Пошуки останнього пристановища

До чого сниться, що ви ходите по кладовищу в пошуках могили батьків? Є підозри, що в реальності ви постійно переживаєте з-за того, що з якоїсь персоною не складаються стосунки.

Ванга ж стверджує, що шукати в сні цвинтарі, де упокоївся тато, означає певну невизначеність, невпевненість сплячого.

У пастора Лоффа є ще більш розгорнуте тлумачення, що стосується пошуків могили вітчима. До чого сниться такий сюжет? На жаль, це констатація сумного факту — сновидець настільки самотній, що готовий поділитися сокровенним з першим зустрічним, лише б знайти підтримку і схвалення своїх дій, роздумів.

Усипальниця для живого

Найбільше багатьох хвилює питання: до чого сниться могила батька, якщо він, слава Богу, живий і сповнений сил? В даному випадку нічого жахливого, сонники не пророкують. Але якщо звернути увагу на деталі сновидіння, можна дізнатися дещо цікаве. Скажімо, у сні ви сидите біля могильного горбка, де нібито спочиває тато, і розмовляєте з ним про щось. Така картина в нічний грезе відображає ваше бажання наяву здійснити щось глобальне, масштабне, але врахуйте: ви трохи недопрацювали, свій проект, так як недостатньо продумали деякі деталі.

Не випадково, за Східним сонником, батьківське надгробок у даному випадку це символ консистенції думок, ідей, які кружляють у вашому мозку. Не поспішайте, складіть чіткий план, визначитеся з прерогативами і удача посміхнеться, все вийде!

Зразкове кладовищі

Розшифрувати сон допоможе й така деталь, як зовнішній стан могили та кладовища. Якщо цвинтар, де розташована що наснилась могилка отця, чистий, доглянутий, то ви легко подолаєте майбутні перепони, перешкоди, впораєтеся з труднощами, обіцяє міс Хассе. Втім, жодних особливих проблем, загалом-то, і не передбачається, сюди інтерпретації цього бачення.

А якщо і сусідні надгробки, на приснившемся кладовищі так само чисто прибрані, то сонник рекомендує, у важкий момент покладіться на свого товариша, не відкидайте його допомоги.

Якщо уві сні ви доглядали за кількома могил по сусідству з татовою? Такий сюжет лише відображає вашу небайдужу громадянську позицію і ваше бажання в реальність брати участь у житті оточуючих. Але не перестарайтеся, не проявіть безтактності і зайвої цікавості!

Покинутий некрополь

У Циганському соннику описується нічне бачення про те, що батьківська могила виглядає занедбаною, недоглянутою, так і розташована на страшному, брудному цвинтарі. Такий сон повинен підказати сновидінню, що він занадто беспринципен і самовпевнений. І дуже скоро ці негативні риси характеру зіграють з ним злий жарт. Так, що поки не пізно позбудьтеся негативних поведінкових штампів.

Несподівано інтерпретується Весняним сонником нічне бачення про те, що ви знаходите батьківське поховання разрытым. Виявляється, ваша сокровенна таємниця стане відома стороннім людям. А якщо ви, йдучи по кладовищу, бачите відразу всі могили знівеченими і раскопанными, то бережіться, попереджає сонник, — хтось із товаришів вам риє яму.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: