Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник могила до чого сниться?

Сонник могила до чого сниться?

Могила тлумачення сонника

Якщо примарилася могила, то прокинувшись, відчуваєш тривогу, та й настрій може зіпсуватися на цілий день. Цілком зрозуміло, бажання сновидця дізнатися: до чого сниться місце останнього пристановища знайомого або сторонньої людини. І сонники дадуть кілька трактувань щодо такої сумної картини.

Із заступом на цвинтарі

Зрада товаришів, підступи на службі та інші капості, ось що пророкує сновидіння, в якому ви копали яму на цвинтарі.

Але не треба впадати у відчай, тому, що в сонник Білого мага ці ж дії обіцяють тому, хто спить завершення чорної смуги в житті, коли на зміну постійним неприємностей і проблем, нарешті, прийдуть радість і удача.

До того ж, як запевняє джерело, сновидінню не доведеться більше економити, так як фінансове становище помітно зміцниться.

Але не все так просто, тому, що в іншому соннику є вказівка на те, що роющий яму на кладовищі може зіткнутися з потужними і досвідченими супротивниками, конкурентами взяти верх, над якими буде непросто.

Езоп дає пояснення до бачення про те, що ви стоїте біля краю могили. На його думку, ця картина повинна змусити наяву бути обережніше, уважніше. Оскільки ймовірні нещасні випадки і проблеми зі здоров’ям. Тільки, що викопана яма на кладовищі сниться до того, що сплячий скоро позбавиться від постійних страхів та недобрих передчуттів.

Опинившись в могилі

Нічний кошмар, в якому ви впали в могилу, може бути попередженням про те, що в реальності належить пережити важкі випробування, гоніння, невдачі, нужду.

Але, як не дивно, сон про те, що ви знаходитесь у ямі, в яку буде вказано труну, передвіщає, згідно сонникам, матеріальне благополуччя і оптимістичний настрій. І чим глибше була розрита земля, тим більшими грошима буде розташовувати сплячий.

В Сонник Мандрівника, цей сюжет, інтерпретується інакше, зумовлюючи зустрічі з людьми, про яких ви дізнаєтеся багато цікавого, нового.

Поганий ознака — людина, побачений засипаними землею в могильній ямі. Якщо персонаж у сні знайомий вам, знайте, в реальності йому загрожує біда.

Покинутий горбок

До чого приснилася чужа стара, забута могила? Не лякайтеся, стіл похмурий символ передбачає захоплюючу подорож або незвичайне пригода наяву.

Цікаве тлумачення можна знайти в іншому соннику — до сновидінню несподівано звернеться за допомогою персонаж, від якого менше всього цього можна було очікувати. Ця персона в реальності неприємна і лякає сплячого, але як з’ясується, все це — дурні попередження. Насправді це прекрасний чоловік, готовий стати вірним товаришем.

Рослини і квіти

Приснилося, що на могилі росте дерево чи кущ? Це непогана ознака, але будьте обережні, якщо в нічний грезе гілки цвинтарного рослини було зламано, зігнуті. Це може бути прикметою бід, напастей.

А ось квіти біля надгробка, навіть штучні, обіцяють спокій і радість.

З сонника Ванги

Болгарка Ванга теж пояснювала: до чого сниться могила. Вона була впевнена, що це знак, що передвіщає серйозні зміни в долі, які навряд чи обрадують сновидця.

Незряча провидиця застерігала: якщо помітили в нічному видінні відразу кілька горбків на цвинтарі, то буде ланцюг нещасливих подій, які можуть стати причиною депресії, невпевненості.

Покинутий некрополь у сні це відображення душевного дискомфорту, порожнечі сновидця, який близький до розпачу.

Але разом з цим ця картина передрікає знайомство з обличчям, здатною зрозуміти, підтримати, надихнути, словом, повернути колишню віру у власні сили і бажання насолоджуватися життям.

З Сучасного збірника тлумачень сновидінь

У Сучасному соннику розкрита могила, це знак хвороби і навіть смерть. В даному джерелі місце вічного спочинку підказує, що хмари згустилися над головою когось з ваших друзів або рідних.

Надгробний пам’ятник у сні передбачає зустріч зі знайомим, другом, або якийсь важливий захід.

Неоднозначно трактується нічна фантасмагорія про те, що ви встановлюєте надгробну плиту. Це може бути вказівкою на те, що ви зробите зліт кар’єрними сходами або на те, що життя і здоров’я вашої близької людини піддасться небезпеці.

Жахнулися, прочитавши в сні на могильному пам’ятнику своє ім’я? Не переймайтеся, все буде добре, а ваші побоювання з приводу самопочуття безпідставні. А от якщо ви насекаете на надгробку ім’я одного, знайте, ви ризикуєте розлучитися з ним назавжди.

Дивне бачення про те, що над могилою спостерігається світіння, віщує отримання звісток здалеку.

Інші передбачення

В соннику, під авторством Гришиній, могила пророкує неприємності і проблеми зі здоров’ям. Бродити по кладовищу, означать те, що ваші матримоніальні плани навряд чи завершаться успішно і шлюбний союз який ви укладете, буде нещасливим.

Чого тільки не трапляється в нічних мареннях. Припустимо, ви і самі здивовані тим, що в сплячому стані поглумилися над могилою. Тоді зізнайтеся: може, ви панібратськи ставитеся до оточуючих, і це шкодить в першу чергу вам?

Місце, де знаходиться масове, братське поховання в нічному видінні ознака того, що ви занадто довірливі, наївно довіряєте порожнім домислів і безглуздих пліток.

Тлумачення Міллера

На думку Міллера, свежевырытая могила сниться перед тим, як в реальності хтось образить, обдурить вас. До того ж цей сюжет передрікає низку негараздів і, як наслідок, погане самопочуття.

До чого сниться доглянута, з розкішним пам’ятником? Виявляється, що могила добротнее і шикарніше, тим багатшою буде реальне життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: