Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник молоко з грудей до чого сниться?

Сонник молоко з грудей до чого сниться?

Молоко з грудей тлумачення сонника

Передвістя бажаного, довгоочікуваного материнства, дружньої, щасливої сімейно життя, ось до чого, за версією багатьох сонників, випадає бачення про грудне вигодовування немовляти. До чого сниться молоко з грудей?

Такий сюжет може відображати прагнення сновидця до стабільності, матеріальної незалежності. Але деякі подробиці опівнічного бачення можуть помітно вплинути на його трактування, тому ми знайдемо самі цікаві передбачення в найавторитетніших сонники.

Прогнози Міллера

Вам належить довга, насичена радісними, яскравими подіями життя в достатку, ось до чого, на думку Міллера, може приснитися молоко, поточне з грудей.

Але що думати у такому випадку чоловікові, який уві сні перетворився в «годує батька»? Таке бачення можна зарахувати до віщим, тому, що режим насправді скоро стане татом, і як уточнює сонник, маленького хлопчика.

Ще більше дивує сонний сюжет, у якому дорослий сновидець (незалежно від статі) припав до грудей і посмоктує молозиво. Але якщо довіритися сонником, то це прикмета того, що сплячий скоро відправитися в подорож, про яку давно мріяв, і ретельно планував. Є і ще один варіант тлумачення сновидіння — вигідне, прибуткове завершення складного проекту.

Професійна сфера

До чого приснилося, що годуєте немовля грудним молоком? Згідно сонником, це знак, підказуючий, що ви зуміли довести розпочату справу до кінця, причому успішно.

А якщо ви точно запам’ятали, що немовля уві сні ваша дитина, прокинувшись, знайдете найкраще рішення для залагодження відносин з рідними або колегами. Крім того, без сторонньої допомоги зможете виконати відповідальне і складне завдання. Втім, якщо в нічний грезе ви вигодовували грудним молочком чужого малюка, то врахуйте, без підтримки з боку ви навряд чи зможете впоратися з поставленим завданням.

Бюст годуючої персони

Намагаючись розшифрувати нічне бачення, потрібно звернути увагу і на те, кому належала груди повна молока. Якщо спляча впевнена в тому, що бачила себе годує полногрудой дамою, то Мусульманський сонник, пояснює: для заміжньої жінки це— прообраз майбутньої вагітності, а для юної дівчини — знак того, що скоро вона піде під вінець. Причому її нареченим, а потім і чоловіком виявиться людина заможна.

Додаткове джерело доходу, дозволить досить суттєво і регулярно поповнювати сімейний бюджет, ось до чого чоловікові снилося, що у нього «виросла» молочна залоза пристойних розмірів, та ще й наповнена молозивом.

Але якщо в такому фантастичному сні грудка у представника сильної статі була невеликою, хоча і повної молока, наяву йому варто проявити пильність — підступні особистості хочуть заволодіти його особистим майном або грошима.

Секс і гроші

Цікаво, як Зигмунд Фрейд інтерпретував то: до чого сниться, що з грудей тече молоко.На думку знаменитого австрійського психоаналітика, це символ невпевненість сплячої людини у своїй сексуальній привабливості, а значить «скутості» у ліжку, у спілкуванні з партнером.

В Сонник Мандрівника описаний зовсім фантастичний сюжет: молозиво з грудей не просто сочитися, а бризкає на стіни і меблі. Але не лякайтеся, таке бачення пророкує величезні гроші, багатство. Правда таке щастя випаде лише тому, хто готовий прислухатися до порад досвідчених людей.

Майже також тлумачать сюжет про «молочних ріках» з грудей, коли молозиво виділяється потоком. Сонники радують: спляча людина отримає величезний прибуток. Причому дощ із дзвінкої монети обрушитися на нього ні один раз, а буде постійним.

Якщо чоловік помітив, що з його сосків у сні нібито випливає біла субстанція, то може сміливо розраховувати на удачу, вірніше, на легкі гроші.

У дефіциту або надлишку?

Жінкам, що знаходяться в цікавому положенні часто сниться, що в грудях немає молока. Але для хвилювань немає причини, часто це лише продовження денних переживань вагітної щодо її стану і здоров’я майбутньої дитини.

Якщо ви не збираєтеся стати мамою або татом, але уві сні масажували груди, намагаючись вичавити з неї хоча б крапельку молозива, але спроба не вдалася, знайте, ви зловживали довірою товаришів і близьких. І, на жаль, тепер, кредит їх доброго ставлення до вас вичерпано!

А от якщо, помассировав грудку, ви навпаки, видавили пристойну кількість молока, то Лонго попереджає: ви живете явно не по кишені. Приблизно також тлумачиться сновидіння, в якому сцеживаете зайве молочко. З тією лише різницею, що тут мова йде ще й про моральні надмірностях і егоїзмі.

За зовнішнім виглядом

Їжа немовляти може бути різною за зовнішнім виглядом і смаком. Тому і сонники детально описують всю «смакову і кольорову» гаму пригрезившегося молока.

Так, якщо у сні воно було явно жирним з кремовим або жовтуватим відтінком, то сплячий буде жити багато, а ось голубувате, немов розбавлене або «нульовий», навпаки, пророкує нужду і вимушений режим суворої економії.

До чого сниться молоко з крапельками крові? До сварок і суперечок з родичами. Намагаючись нагодувати крихту скисшим продуктом, у нічний грезе, ви ризикуєте втратити довіру товариша.

Версія Хассе

Минулого століття популярністю користувалися передбачення медіума міс Хассе. Вона вважала, що значення бачення залежить і від того, напередодні якого дня тижня воно примарилось. Якщо ви спали і бачили грудне молоко в ніч на понеділок або суботу, то не надавайте такого сну ніякого значення. А ось до того, що ви помітили в опівнічну бачення в інші чотири дні треба поставитися серйозно, і неодмінно знайти відповідне тлумачення в соннику.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: