Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник молоко в банку до чого сниться?

Сонник молоко в банку до чого сниться?

Молоко в банку тлумачення сонника

Того, хто в нічний дрімоті бачив молоко в банку, сонники обіцяють удачу, щастя, гармонії в сексуальних відносинах. А що думати, якщо уві сні тара виявилася тріснутою і напій розлитим? Подробиці ми знайшли в найбільш авторитетних джерелах, і готові познайомити вас з ними.

Із збірки Густав Міллера

Одним з визнаних тлумачів снів, є американський психолог Густав Міллер. В його соннику докладно описані сотні пригрезившихся сюжетів, і майже завжди пророцтва автора збуваються. Але за умови, що сновидець уважно прочитав тлумачення і згадав максимальна кількість приснився деталей.

Так, згідно Міллеру порожні молочні бідони, та інша залізна посуд, нехороший знак, предрекающий позбавлення, матеріальні проблеми, зубожіння, розорення. А ось наповнені судини, навпаки, передбачають багатство, фінансове благополуччя в реальності. Крім того, такий сон показник відмінного здоров’я сплячої людини.

До чого снилося, що пили молоко з банки? Сонник підказує, що шлях, який ви маєте намір відправитися буде легким. З подорожі ви повернетеся повним сил і нових вражень. Якщо ви не маєте наміру нікуди їхати найближчим часом, то зберете відмінний урожай на своєму полі чи на городі.

Погана прикмета, розбити посудину з молоком. Вона передбачає тому, хто спить хвороби, розчарування та інші напасті.

Плотські пристрасті

Не менш знаменитий Зіґмунд Фрейд, теж розшифровував сновидіння. На його думку, посудину повний молока, це відображення сексуального бажання. Скажімо, до чого жінці наснилося, що вона наливає молоко в банку? За Фрейдом, вона хоче близьких і постійних відносин з якимсь чоловіком.

Однак такий же сон, побачений представником сильної статі, трактується інакше — сплячий хоче володіти жінкою, але це теперішня пристрасть, яка не віщує серйозною, тривалої зв’язку.

Майже також і інші сонники інтерпретують бачення про те, що п’ють молоко з банки. Якщо це був сон дами, то вона мріє про народження дитини. А ось чоловік, якому приснився такий сюжет, хоче бурхливого сміливого сексу зі своєю партнеркою.

В Італійському соннику це ж бачення відображає бажання сплячого володіти всією повнотою влади, мати шанувальників, бути в центрі уваги. Якщо ж у сні людина пригубив згущене молоко, то це характеризує його як особистість непевну, безпорадну, якій потрібен покровитель, або досвідчена коханка.

Скло і жерсть

Майже всі сонники вказують на те, що молоко в прозорій посуді, наприклад, в скляній банці, — хороша прикмета. Таке бачення обіцяє гармонію в родині, достаток, стабільність.

Пити з скляної тари в нічний грезе, отже, хвилюватися і переживати з-за чого-то після пробудження. А от купувати молоко в прозорій пляшці і пробувати його, у сонному стані, вдається людям, які наяву зуміють «вирахувати» лицеміра і негідника в найближчому оточенні.

В скляній тарі привиділося козяче молоко? Тоді сновидица вийде заміж за заможного чоловіка, а от кисляк нічний фантасмагорії це прикмета тимчасових незручностей, перешкод.До чого снилося, як пробуєте згущене молоко з жерстяної банки? Це тривожний сигнал, застереження про ймовірну травмі, зокрема про падіння з висоти. Тому будьте обережніше з пробудження, не забувайте про техніку безпеки, і зайвий раз не провокуйте долю.

Тріщини, відколи

Серцевий друг або партнер по сексу вже не викликає колишніх бурхливих емоцій, відносини з ним перейшли в ряд повсякденних і обов’язкових, ось до чого приснилося, що банку з молокой мала тріщину або скол.

А якщо в нічний грезе ви не втримали посудину з молочним продуктом і розбили його, то, на жаль, як не сумно, то цієї любовної зв’язку скоро прийде кінець. Якщо поки спали, ви намагалися замести осколки, то наяву вас лякає розставання з шанувальником, невідомість. Не бійтеся, пам’ятайте про те, що як тільки за вами закривають одну двері, тут же розкривається інша. Це закон.

Взагалі розлити молоко в сновидінні погано. Такий сюжет може передвіщати хвороби дітей, чоловіка (дружини). Але навіть найпесимістичніші прогнози треба вдячно сприймати і осмислювати, роблячи правильні висновки. Адже часом це попередження згори, і можна уникнути багатьох бід і нещасть, якщо вчасно прислухатися до них.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: