Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник морозиво до чого сниться?

Сонник морозиво до чого сниться?

Морозиво — тлумачення сонника

Чи ви Любите морозиво? Якщо так, і ще воно вам примарилось в нічному видінні, то ви щаслива людина, якій супроводжує успіх у всіх починаннях, обіцяє сонник. Втім, тлумачення сновидінь про мороженому може бути й іншим. Багато залежить від випробуваних сплячим емоцій, і навіть його відношення до цього холодного делікатесу. Так до чого сниться морозиво?

Морозиво уві сні, згідно сонникам, є позитивним знаком. Таке сновидіння в більшості випадків пророкує сновидінню щастя та удачу у справах. Якщо вам приснилося морозиво, можна з упевненістю сказати, що ви приречені на успіх.

У кіоску морозивника

Якщо уві сні купували ласощі у мороженщицы, то незабаром познайомитеся з людиною, яка стане вашим вірним супутником життя. По крайней мере, ви будете мріяти про те, щоб пов’язати свою долю з ним. Але, на жаль, іноді цей же сюжет, за сонником, передрікає розставання з давнім другом.

Ласує ескімо, пломбіром

Пам’ятайте, що в сновидінні їли морозиво? Такий сюжет обіцяє зустріч з персонажем, з яким в минулому вас пов’язували романтичні стосунки. Але не намагайтеся реанімувати колишні почуття, нічого путнього все одно не вийде. Краще просто згадайте минулі роки, приємні моменти, пожартуйте, посмійтеся.

В сонник Езопа є інше тлумачення подібним сюжетом. Так, якщо в сновидінні ви дегустували пломбір або шербет, то незабаром після пробудження можете закохатися. Можливо, ця пристрасть буде взаємною.

До чого подібне сниться жінці? До того, що дама не просто впаде жертвою любові, але і випробує невідомі колись сексуальні задоволення. Але заміжньої сновидице потрібно пам’ятати про вірність чоловіка і про те, що всі її таємні пригоди можуть стати відомі оточуючим — ймовірність викриття досить велика.

Якщо сниться, що розтануло морозиво, то доведеться в реальному житті зіткнутися з прикрістю. У соннику під авторством Шереминской продукт, розтанув в теплі, це ознака того, що один здійснить дурний, необдуманий вчинок, чим сильно засмутить сплячого. Можливо, що мова йде навіть про зраду, зраду цієї людини.

Багатство асортименту

Холодний десерт виготовляють з різних продуктів. Так, якщо у нічних мареннях ви бачили шоколадне морозиво, то сонник підказує: скоро ви забудете про все, так як з головою поринете в хтиві втіхи.

Ескімо на паличці у сні — знак того, що ви мало уваги приділяєте рідним. А ось пломбір вказує на те, що почуття сплячого до коханої вже не такі гарячі.

Цікаво, що морозиво в глазурі передує відкриттю таємниці, не давала довгі роки спокою тому, хто спить. А ось помітивши у сні фруктовий лід, не поспішайте вірити на слово солодкомовним шанувальникам, рекомендує сонник.

Думка Міллера

Сонник Міллера стверджує, якщо вам приснилося морозиво, то ви зможете втілити в життя навіть найсміливіші плани. Вас чекає стабільність і процвітання.

Американець Міллер запевняє, що морозиво в нічних мареннях це обіцянка успіху і успішного завершення розпочатих справ. Коли уві сні ви помічаєте дітей, їдять ескімо або пломбір, то життя порадує приємними сюрпризами. А навколишні будуть говорити про вас, як про симпатичною, приємною особистості, оптимисте.

Якщо у нічних мареннях ви їсте розтануло морозиво, значить, наяву ви намагаєтеся воскресити колишні стосунки. Залиште даремні спроби і спробуйте спробувати своє щастя з ким-небудь іншим.

Сон, у якому ви насолоджуєтеся цим холодним десертом в кафе, обіцяє вам приємне проведення часу у веселій компанії. Однак вам варто стежити за своєю поведінкою, щоб не зробити помилок, за які потім буде соромно.

Якщо уві сні ви їсте тверде замерзле морозиво, значить, за вдачею ви цілеспрямована людина і життєлюбний. Ви завжди домагаєтеся бажаного, незважаючи на те, що обставини бувають проти вас.

Є привід насторожитися

Сон про те, що дама, ласуючи морозивом у присутності знайомого і близького чоловіка, випадково упускає ласощі, може передвіщати вельми драматичний розвиток подій в реальності. Сновидица може серйозно захопитися іншим персонажем і тим самим боляче ранить закоханого в неї, щиро віддану людину, ось до чого сниться такий розвиток сюжету.

Фрейд же дотримується тієї думки, що морозиво в сновидінні це знак того, що режим намагається повернути колишню любов, але на жаль, його спроби безуспішні і виглядають безглуздо.

Тлумачення бачення про те, що ви замовили холодний десерт в кафе або ресторані, пророкує торжество, банкет або інше збіговисько людей, на якому ви будете настільки яскраво «блищати», що потім не раз пошкодуєте про свій нескромном поведінці.

Інші тлумачення сну

Діти, їли морозиво сняться, як правило, до веселощів, радості, свята. Теж можна сказати, що якщо уві сні перед вами постала гора морозива.

А ось чоловікам треба б трохи охолодити свій запал. Адже такі бачення вказують на те, що їх дуже приваблюють представниці прекрасної статі. З спокусами треба боротися, і не вступати в безладні статеві зв’язки, наставляє сонник.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: