Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ніс до чого сниться?

Сонник ніс до чого сниться?

Ніс тлумачення сонника

Ніс, який довелося побачити уві сні, більшістю сонників тлумачиться як передвістя різних проблем і негараздів. Однак не слід переживати завчасно. Те, до чого він сниться, може бути і досить позитивним. Важливо лише пригадати якомога більше деталей приснившегося.

Трактування Густава Міллера

На думку цього тлумача, дуже скоро станеться щось, що зажадає від вас максимальної витримки. Побачений ніс був зовсім крихітним? Всі розпочаті справи закінчаться провалом. А от якщо в носі розгледіли волосся, наяву зможете досягти багато чого, але лише проявивши притаманну вам мужність та доклавши чимало зусиль.

Приснилося, що з носа текла кров? Сонник застерігає – попереду чекають неприємності. Торкнутися вони можуть як вас, так і дорогих вам людей.

Думка сонника Гришиній

Приснився ніс великого розміру? Як свідчить тлумач Ніни Гришиній, незабаром буде ощасливлені народженням сина, так і матеріальний достаток не змусить себе чекати. Будьте розумні, терплячі і працюйте не покладаючи рук – це допоможе досягти багато чого і домогтися високого положення в суспільстві.

Приснився людина з величезним носом? Настають неприємності на роботі, висока ймовірність невдоволення вищих чинів. Є у такого сну і ще одне тлумачення – сплячий абсолютно несподівано виявляє в собі талант до малювання. Може трапитися і так, що це знання переверне життя з ніг на голову і змінить її в кращу сторону.

А от ніс маленький, що побачили уві сні, обіцяє незаслужені страждання. Можливо, ситуація складеться таким чином, що ви не зустрінете розуміння з боку навколишнього світу, і це призведе до глибоких переживань.

До чого може снитися кирпатий носик? На думку Ніни Гришиній, сплячий занадто наївний. Слід бути гранично уважним, інакше висока ймовірність постраждати втратити гроші або виявитися винним у справі, до якої навіть не мали відношення.

А що може означати ніс з крайнім ступенем нежиті? Скоро отримаєте приємний подарунок від членів сім’ї, товаришів по службі або близьких людей.

На носі уві сні схопився прищик? Вашої дитини може вразити серйозна хвороба, будьте насторожі. Є у цього сну і ще одне тлумачення – суперники залишать вас далеко позаду, і це принесе чимало душевних терзань.

На думку цього сонника, дуже добре бачити ніс, повний волосся. Такий сон говорить про те, що ось-ось настане дуже приємний період, який принесе тільки радість і щасливі спогади.

Побачили уві сні два носа? На шляху до досягнення задуманого доведеться зіткнутися з перешкодами. Якщо гідно їх подолаєте, досягнете дуже багато, і отримаєте заслужену славу.

А до чого може приснитися зламаний ніс? У Ніни Гришина і на це є пояснення. Якщо побачили подібне, в реальності станете жертвою наклепу. Вона може коштувати вам доброго імені, попереджає сонник. Крім цього, вас може і вразити серйозна недуга.

Приснилося, як вдарили кого-то в ніс? Ви втручаєтеся в чиєсь життя, не отримавши на це згоди.

Значення різних сонників

Те, до чого може приснитися розбитий ніс, є і в соннику Майя. На його думку, найближчим часом вас чекає приємна і спокійна життя. Ні одне потрясіння вас не торкнеться, можете забути про тривоги і насолоджуватися тихими радісними днями.

Ніс у сні був розпухлим? Цілком імовірно, ви маєте проблеми з серцем. Не затягуйте і зверніться до лікаря.

Приснилося, що ковыряете в носі? Вас чекає не найпростіший період, наповнений сварками і конфліктами. Вони не будуть великими, але нерви истреплют неабияк. Постарайтеся стримувати себе і не приймайте кожну сварку близько до серця – тільки так вдасться пережити важку пору з найменшими втратами.

Якщо цілуєте кого-то в ніс, то ви, на думку сонника Нострадамуса, дуже тепло ставитеся до цієї людини. Довелося цмокнути в ніс незнайомця? Ви чекаєте любові, пояснює тлумач. Вона не забариться з’явитися, потрібно лише набратися терпіння.

А що означає ніс, прикрашений сережкою? Сплячий відчуває потребу в підвищеній увазі до своєї персони. Але не слід забувати, що подібного не досягти, нічого не роблячи.

А до чого може снитися кров з носа? На думку Нового сімейного сонника, слід проявити граничну обережність. Висока ймовірність потрапити в халепу.

Сон, у якому довелося чистити власний ніс, говорить про ряд накопичених дрібних проблем. Не відкладайте їх в довгий ящик, інакше ситуація тільки ускладниться.

Уві сні ніс свербів? Постарайтеся не влазити в сумнівні ситуації і не спілкуватися з сумнівними особистостями. Подібне може коштувати вам дорого.

Вам незручно спілкуватися людиною, ніс якого дуже довгий? Наяву вам доведеться прийняти непросте рішення. Не поспішайте, радить сонник, адже поспішаючи, можна зробити серйозну помилку, виправити наслідки якої буде дуже складно.

А до чого сниться і зовсім погана – черв’яки, вылезающие з ніздрів? Не лякайтеся, якщо побачили подібне. Насправді, вас чекають дрібні турботи, з якими ви успішно впораєтеся. Не пасуйте перед обличчям труднощів, радить сонник, і все складеться благополучно.

Що значить великий ніс на думку Євгена Цвєткова? Він обіцяє матеріальне благополуччя. Є у цього сну і ще одне тлумачення – вас візьме під опіку людина, яка має неабиякий вплив у суспільстві. А ось маленький ніс попереджає про те, що наяву з вами обійдуться несправедливо.

Дуже погано побачити в сні обличчя, на якому зовсім немає носа. Це може обіцяти смерть когось із близьких або шлюборозлучний процес, який виявиться дуже важким.

До чого може снитися схопити когось за ніс? На думку сонника, ви дуже досягнете успіху в справах любовного плану. Ті, хто ще самотній, зустрінуть другу половинку, а відносини в сімейних парах перейдуть на новий рівень довіри та взаєморозуміння.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: