Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник обійми до чого сняться?

Сонник обійми до чого сняться?

Обійми тлумачення сонника

З минулого століття у світі відзначають день любові і доброзичливості — День обіймів. Вважається, що цей жест не просто викликає приємні відчуття, але володіє потужною енергетичною силою. До чого сниться сюжет з обіймами?

У більшості сонників, це прикмета, яка обіцяє, що скоро в особистому житті сновидца відбудуться зміни на краще. Можливо, він стане, нарешті, свою долю, людини, з яким буде щасливий.

Що станеться?

Деталі сновидіння можуть помітно вплинути на його трактування. Тому в сонники досить докладно описують імовірний розвиток пригрезившихся подій. Наприклад, до чого жінці можуть наснитися обійми? Виявляється, це обіцяє палкого шанувальника, який не приховує бажання володіти цією дамою.

А ось чоловікові таке ж бачення пророкує знайомство з порядною, симпатичною дівчиною, яка згодом може стати дружиною.

Привиділися обійми в присутності численної публіки? Тоді, сонник, що не виключає того, що отримаєте запрошення на весільне торжество. А якщо в дрімоті ви стискивали в обіймах собачку або інша тварина, то наяву належить тепла зустріч зі старими добрими товаришами.

Тлумачення сновидіння про обіймах залежить і від настрою сплячого. Так, якщо у нічний грезе він відчував смуток, тугу, то в реальності це загрожує сімейними чварами або тяжким з’ясуванням відносин з представником протилежної статі. Сонник радить: після такого бачення, наберіться терпіння і намагайтеся не звертати уваги на примхи своєї половини і незаслужені закиди на вашу адресу.

Важливі застереження

Часом обійми уві сні можуть пророкувати не самі бажані події. Але знаючи про те, що чекає попереду, чи можна морально підготуватися до випробувань і навіть попередити сумне розвиток дій.

Розставання, розлуку, ось до чого снилося, як обіймаєте і цілуєте коханої людини. А ось такий же сонний сюжет, в якому присутній хтось із батьків, попереджає про те, що зі здоров’ям у матері або батька у реальності можуть бути проблеми. Тому, сонник рекомендує проявити увагу і турботу по відношенню до близьких людей.

Спите і бачите, що стискати в обіймах і лобызаете незнайомців? Будьте обережні, адже по соннику Міллера, це знак того, що за вашою спиною активно розпускають плітки, чутки недруги і заздрісники. Найкраще триматися від таких недобрих людей подалі, і ні в якому разі не присвячувати їх в подробиці особистого життя.

Якщо дівчині сниться, як вона цілується і обнімається з коханим хлопцем, то сонник, тішить і радує: юнак відчуває до сплячої відповідні щирі почуття. Однак, якщо в нічному видінні вона виконує ті ж дії з незнайомцем, це вже погано. Така картина передрікає брудні пересуди, пересуди, які стосуються того, хто бачить сон.

Пригрезились поцілунки і обійми з коханим на пероні вокзалу або зупинці громадського транспорту? Такий сон, що називається в руку, має буквальне значення, а саме — скоро належить тривала розлука з коханим, тривога за його долю.

Допомога, підтримка

У нічний фантазії дама бачить себе в обіймах чоловіка, або сама пестить його? Якщо вдалося впізнати приснившегося героя, то в реальності сновидица скоро отримає від нього матеріальну підтримку.

А ось якщо пригрезившийся джентльмен сновидице незнайомий, їй слід бути обережніше і суворіше з кавалерами. Прихильно прийнявши навіть невинні залицяння шанувальника, спляча красуня ризикує зруйнувати свою сім’ю, попереджає сонник.

Що думати, коли уві сні довелося лобызаться і обніматися з коханим, рідним людиною? Передбачення можуть бути різними, але якщо в реальності з коханим ви сваритеся і сперечаєтеся, врахуйте, по соннику, це передвістя майбутнього каяття, жалю з-за такої впертості та запалу. А тому краще задумайтеся: як швидше налагодити стосунки з дорогим серцю персонажем?

Часом таке ж бачення випадає людям ревнивим, недовірливим, які намагаються у всьому контролювати свого партнера. І якщо зі сну обійми не доставили радості, то і в дійсності відбудуться конфлікти і сварки.

Відчули, що вас обіймають уві сні міцно, але ніжно? Отже, в родині буде мир, злагоду, благополуччя. А ось пристрасні дотику — це відображення реальних плотських бажань сновидця.

Яке значення сну, в якому привиділися обійми з другом (подругою)? Якщо в приснившемся сюжеті ініціативу проявили ви, то в реальності цілком ймовірно, товариш чекає від вас допомоги.

А от якщо один обіймає вас, то це ознака самотності і смутку.

Втім, ніжні або палкі тактильні дотику в опівнічних видіннях часто свідчать про дефіцит уваги, ласки, співчуття в реальному житті, резюмує сонник

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: