Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник обрізати нігті до чого сниться?

Сонник обрізати нігті до чого сниться?

Обрізати нігті тлумачення сонника

Стабільність життєвої ситуації, надійну опору і підтримку гарантують нігті, побачені уві сні. Якщо у вашому сні доводилося обрізати нігті, вам або комусь іншому, це означає втрату монументальності прийдешнього моменту і неминучість змін.

Сонник розглядає також, у якому стані перебували ваші нігті. Якщо кожен ніготь був охайним, привабливим, значить все, до чого сняться нігті, буде мати сприятливу забарвлення. Якщо уві сні нігті були не надто вдалими, значить, тлумачення теж буде нейтральним, не викликає яскравих емоцій наяву.

Щоб більш точно витлумачити, до чого сниться обрізати нігті, потрібно розглянути більш детально сюжетні подробиці. Отже, що говорить ваш сон і що про це розкажуть різні сонники.

Міллер попереджає: манікюр насамперед

Сонник Міллера розглядає не тільки обстрижені нігті, а стан манікюру в цілому. Якщо вас цікавить, до чого сниться обрізати нігті, знайте, що манікюр, вимагає термінового догляду, неприємна не тільки наяву.

Якщо вам сниться, що під вашими нігтями утворилося скупчення бруду, наяву ця вся грязь тільки і чекає зручного моменту, щоб обрушитися на вашу голову. Сонник і ваша підсвідомість попереджають: прокиньтеся і дійте більш обачно, заодно і побалуйте себе класним манікюром. Це точно зайвим не буде, що б не сказав сонник.

Якщо ваші нігті були вкорочені не акуратно, а зламані або згризені, це свідчить і ймовірності нездужання або поразки. Чим більше нагідок виявилося не в порядку, тим сильнішим може бути небезпека.

Якщо ж у сні ви милувалися красивими пальчиками з акуратними і чистими нігтями, які перед цим самі ж і обрізали, вам можна тільки позаздрити. Наяву вас чекає удача, ви відшукаєте улюблене заняття, отримаєте винагороду за працю, моральне так вже точно.

Робимо все своїми руками

У соннику Лонго є інше пояснення того, до чого уві сні обрізати нігті самостійно. Манікюр, який ви робите самостійно, означає, що наяву ви потребуєте в самоті, щоб прийняти життєво важливе рішення. Підсвідомість виступає вашим помічником і радником: відпочиньте від усіх хоча б на один день, усамітніться, ваше життя вимагає осмислення і нових рішень.

Також Лонго пояснює, до чого сняться жінці обрезаемые на руках нігті. Це ваші справи, що нагромадилися за довгий час, рішення яких, ви затягували і немає часу або його залишається дуже мало.

Манікюр у сні: роблять чоловіки і жінки

Жінка, яка у своєму сні не тільки обрізала нігті, але і прикрашала їх, подпиливая, покриваючи лаком, це свідчить про те, що наяву вона дбає про власний імідж, береже репутацію. Якщо вона бачить нігті і руки в цілому доглянутими і красивими, це знак: скоро доля піднесла цій жінці приємний і несподіваний подарунок.

Чоловік, який уві сні наводив руки в порядок, наяву змушений буде цими руками попрацювати дуже старанно. Сонник стверджує, що розраховувати на підтримку інших немає сенсу, все доведеться робити самостійно.

Езотерика і нігті у сні

Езотеричний сонник радить кожному, хто побачив у сні іншої людини, який обмежує свої нігті, не приймати ніяких спроб контролю ситуації. Це чужі нігті і чужа ситуація, вам вона непідвладна.

Якщо ж ви знайомі з героєм вашого сновидіння, знайте, що він незабаром не прийме зважене і немудре рішення в ситуації, в яку будете втягнуті і ви. Не намагайтеся впливати на його поведінку, просто зрозумійте, що будь-який вибір іншої людини варто приймати з повагою.

Ноги і нігті у сні

Нігтям на ногах потрібно догляд не тільки у сні, а й наяву. Якщо ви займалися своїми ніжками в нічному сні, зверніть увагу на динаміку і яскравість сюжету. Нігті ніг мають значення тільки в небанальних снах, буденні ситуації не дають тлумачення ніякого смислового навантаження. Отже, до чого сниться педикюр уві сні жінці:

Займаємося дитячими нігтями уві сні

Якщо ваша мрія пов’язано з дитячими нігтями, існує двояке трактування цього сюжету. Коли ви займаєтеся обрізання нігтів малюкові, наяву вас очікує банальна рутина, нудна й одноманітна.

Сонник психоаналізу стверджує наступне. Якщо вам приснилося, що ви обрізаєте нігтик своїй дитині, а діти у вас дійсно є, подумайте, може ви до них надто суворі. Одвічне батьківське прагнення все піддати тотального контролю часто ламає долю дитини, не дозволяючи йому розвиватися природним шляхом і набувати знання про світ самостійно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: