Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник обіймати собаку до чого сниться?

Сонник обіймати собаку до чого сниться?

Обіймати собаку тлумачення сонника

Все, що ми робимо з тваринами у сні – обіймаємо, граємо з ними, або б’ємо – є відображенням того, як ми ставимося до оточуючих людям. Побачили сон, в якому обіймалися з собакою? Щоб зрозуміти, до чого сниться подібне, сонник радить згадати кілька важливих деталей. Якого кольору був пес? Як він себе поводив? Що відчували ви самі, коли ваші пальці заривалися в густий теплий хутро?

Сонник Густава Міллера

Собака, яку ви обіймали уві сні, обіцяє успіх у всіх починаннях, вірних, надійних товаришів. Ласкавий спочатку пес став проявляти агресію? Можливо, друзі і товариші допомагають вам не просто так, а переслідують якісь особисті цілі. Придивіться до свого оточення – можливо, вдасться вирахувати лицеміра.

Романтична сторона

Якщо дівчина бачить сон, в якому обіймає собаку естетичної породи, наяву за нею буде доглядати настільки ж вишуканий, але дуже легковажний молодий чоловік. Уважніше придивіться до нинішнього залицяльникові, радить сонник. Може бути, він зовсім не той, ким хоче здаватися?

Відтінки шерсті

Сучасний сонник говорить про те, що значення сну буде залежати від забарвлення і розміру собаки, з якою ви обнімалися.

Те, до чого сниться гладити собаку, є і в Сучасному соннику. Сон цей обіцяє радість від спілкування з людиною, якою ви дуже цінуєте. Собака у вашому сні була великою? Цей чоловік ще й фінансово спроможним, пояснює тлумач.

Тримайте себе в руках

Якщо бачите сон, в якому гладите собачку кімнатній породи, в реальності крупно повздорите з дорогою людиною. Намагайтеся бути стриманим – різкі слова і вислови лише загострять ситуацію.

А до чого сниться обійматися з собакою, шерсть якої чорного кольору? На думку сонника, вас чекають сутички з колегами по роботі. Причиною сварок виявиться зачеплене самолюбство одного з товаришів по службі. Не забувайте тримати себе в руках, і, вступаючи в спір, не скочуватися на особистості, радить тлумач, інакше можете і зовсім позбутися роботи.

Вам є на кого покластися

Приснилося, як собаку обіймає хтось із знайомих чи друзів? Цей чоловік завжди готовий простягнути руку допомоги і надати підтримку будь-якій ситуації. Сниться, що обіймаєте собаку з білосніжною шерстю? Ви у всьому можете покластися на друзів і близьких людей – вони ні за що не залишить вас у біді.

А якщо у нічних снах собака сама кидається обніматися, прийшла пора відправитися в гості до старих друзів – можливо, їм потрібна допомога.

До чого може приснитися обіймати померлу собаку? Не варто переживати, заспокоює сонник. Подібне бачення говорить про те, що важкий життєвий період ось-ось підійде до кінця, а на його зміну прийде світла смуга. Ви зможете розслабитися, відпочити і набратися сил.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: