Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник очі до чого сняться?

Сонник очі до чого сняться?

Очі тлумачення сонника

За допомогою очей ми сприймає навколишній світ. Тому снів, в яких людина чітко переглядає так зване «дзеркало душі», тлумачі надавали величезне значення. До чого сняться очі хочуть знати багато людей, і в цьому допоможе наш сонник.

Від найдрібніших подробиць таких снів залежить точність тлумачень, тому сновидцам необхідно відновлювати в пам’яті всі обставини і деталі. Колір очей — найголовніша характеристика, на яку варто звернути увагу людині. Якщо ж не вдалося розглянути його, то в реальному житті найближчим часом не варто чекати відповіді на питання.

Очі за кольором і відтінкам

Очі за розміром і станом

Пильно вдивлятися в чиїсь очі у сні — наяву виявляти реальний інтерес до цієї людини, намагатися зрозуміти його наміри. З цією особистістю в дійсності можуть зіпсуватися найближчим часом стосунки, а взаєморозуміння буде повністю втрачено. Коли ж інтерес у сновидінні викликають очі незнайомої жінки, то наяву треба очікувати появу серйозної суперниці.

Труднощі на роботі і неприємності з керівництвом обіцяє сон, де у сплячого з очей раптово починає йти кров. У цьому випадку сонник настійно рекомендує зосередитися на своєму самопочутті і поберегти нерви.

До чого натякають нам закриті очі у сні? Сонник Ванги трактує даний сюжет наступним чином: з однієї сторони подібне сновидіння обіцяє людині приємні новини і нетривалі любовні відносини. З іншого боку смеженные повіки можуть позначати міцну прихильність сновидця до кого-небудь. Спостерігати в сні за коханою людиною, очі якого були закриті, означає появу наяву з ним конфліктних ситуацій. Можливо, супутник має свої таємниці і не хоче з ними ділитися.

Зі сну широко відкриті очі дитини є передвісником несподіваних звісток, яскравих вражень, глибоких життєвих пізнань. Якщо ж дитячі очі були блакитного кольору, то в реальності сплячого чекає море ніжності, ласки і любові, яку він у відповідь подарує своїм близьким людям.

До чого сняться очі величезного розміру — можна чекати процвітання і успіху. Згідно соннику Міллера, у сновидця в реальному житті з’являться нові розумні і талановиті друзі або діти.

Фарбувати очі

Якщо незаміжньою жінці приснилося, що вона наводить макіяж і ретельно фарбувати при цьому вії, то наяву вона познайомиться з нав’язливим шанувальником, наміри якого відносно неї будуть серйозними. Не виключено, що наполегливість шанувальника наяву призведе сновидицу до вівтаря з ним. Коли ж дівчина бачить у сні тіні для повік, то їй треба бути обережніше у виборі друзів, так як поруч з нею може з’явитися обманщик.

До чого сниться, коли дівчина комусь наводить тіні на очі — то в реальності вона готується порушити закон. Інше значення такого сну полягає в тому, що сновидець наяву намагається краще зрозуміти наміри своїх знайомих.

Наводити стрілки і фарбувати вії в сновидінні розглядається тлумачами, як характеристика самого сплячого, схильного постійно приховувати свої думки від людей, замикаючись при цьому в собі. І чим яскравіше і викликає виглядає макіяж, тим більше прагнення людини в реальному житті відповідати якомусь вигаданому ним ідеалу. Тлумачі рекомендують людям, часто спостерігали подібний сюжет в своїх снах, позбавлятися від нав’язливих ідей і залишатися самими собою.

Якщо дівчині сниться, що вона акуратно фарбувати повіки, використовуючи при цьому підводку, то серед її оточення є чоловік, готовий з-за любові до неї на будь-який подвиг. Такі сюжети обіцяють щасливий шлюб, тихе сімейне життя. Якщо сновидица в сновидінні перед макіяжем почне заточувати олівець, то наяву їй треба бути готовою до приємного сюрпризу або до цікавого подорожі.

Фарбувати очі у сні іншій людині віщує феєричне подія в реальності, сплячий буде захоплений яким-небудь явищем або отримає радісну звістку від одного. Для дівчат, робота яких пов’язана з макіяжем, такі сни лише проєкційна відображення їх повсякденного заняття.

Пошкоджені очі

Дивитися в тьмяні і хворі очі в сновидінні — це попередження. Можливо, доведеться зіткнутися з неприємностями у справах, різного роду хвилюваннями і погіршенням самопочуття. Після такого сну необхідно проявляти максимальну пильність і обережність!

До принижень і образ сниться синець під оком. Сонник Лонго рекомендує стримувати свій гнів в реальності, не вестися на провокацію. Також такі картинки є у сні до людей, яких ваблять заборонені задоволення. У деяких випадках фінгал сниться до прибутку і до матеріального достатку.

Коли уві сні у сновидця з’являється третій очей, то це означає, що активізувалася його інтуїція. Після таких сновидінь людина може впевнено присвячувати своє життя духовному розвитку і самовдосконалення. Для жінки три ока уві сні служать ознакою швидкої вагітності.

Неприємний сюжет і про виколотих очах. Такі сновидіння, на думку Міллера пророкують втрату рідної людини. Коли ж сновидець сам выкалывает їх кому-небудь у сні, то в реальності йому необхідно стримувати свій темперамент, який постійно відштовхує людей. Сонник рекомендує таким людям наяву вести себе набагато скромніше.

Довге забезпечене життя обіцяють сни, в яких людина бачить красиві і добрі очі. Для сновидця вони є символом щирої та щасливого кохання.

Матеріальний добробут очікує того, кому присниться ячмінь під оком. Такі сни гарантують багатство і процвітання.

Коли сняться комахи в очах або черв’яки, варто очікувати неприємностей через невирішених проблем. Людям треба бути обережними в спілкуванні з ворогами, щоб не попастися в їх мережі. Крім того, людині, якій довелося побачити у своєму сновидінні подібний жах, треба стримати наяву запал і забути про звичку виявляти лють.

Якщо жінці сниться, що вона пильно дивиться в очі чоловікові, то в реальності вона дійсно проявляє до цієї людини інтерес і її бажання дізнатися про його плани очевидно. Коли ж сновидица вдивляється в очі коханої людини уві сні, то наяву вона відчуває занепокоєння з приводу його нерозуміння та незгоди з її світоглядом.

Набряки під очима або просто опухлі повіки уві сні означають обман з боку партнерів по бізнесу. Людині після таких сновидінь треба бути гранично обережним і не допускати порушень закону у своїх справах. В іншому випадку, в реальності йому будуть загрожувати величезні грошові штрафи і судові санкції.

Наснилося косоокість є передвісником удачі, народження здорових і обдарованих діток.

Коли сновидець уві сні спостерігає свої очі без наявності в них зіниць, то йому треба бути уважнішими в реальному житті і не упускати важливих моментів. Сонник рекомендує людині зосередитися на перспективних проектах, з яких можна буде отримати реальну користь для суспільства, а не розтрачувати свої сили на дрібниці.

Якщо сплячий відчуває поцілунок в очі, то йому треба бути готовим до веселощів і радості. Життя налагодиться, і всі його плани здійсняться.

Порошинка, яка потрапила в око уві сні, означає неприємності із-за дітей.

Для заміжніх дам побачити себе з зав’язаними очима в сновидінні означає загрозу її подружніх відносин, поява підступної суперниці. Для інших людей такий сюжет трактується сонником, як наявність в їх житті таємниць і незрозумілих ситуацій.

Пережити операцію на очах у сні, означає об’єктивно поглянути на своє життя з боку. Після таких мрій людині потрібно задуматися над новими аспектами свого життя, спочатку оцінивши всі наявні перемоги і заслуги.

До безплідним працям і ризикованим підприємствам сниться людині втрата одного ока. Але залишитися в сні відразу без двох очних яблук означає гарантоване поліпшення матеріального становища.

Сприятливим, сонник може назвати те сновидіння, в якому людина спостерігає у себе під очима зморшки. Сновидінню у такому випадку буде чекає довга, цікава життя, повне захоплюючих подій.

Котячі очі

Вихід зі складної ситуації знайде людина, якій присняться котячі очі. Набуття спокою і душевну рівновагу чекає сновидця найближчим часом. Але якщо уві сні сплячий буде відчувати на собі погляд іншого хижака, то в реальному житті на його шляху будуть стояти злі люди, повні заздрості і ненависті.

До чого сняться в темряві світяться котячі очі — необхідно бути обачним зі своїми домочадцями. Таке сновидіння сонник вважає рекомендацією для збереження здорового глузду під час сімейних конфліктів. Тлумачі радять після таких сюжетів бути максимально тактовними в спілкуванні зі своїми родичами.

Мусульманський сонник асоціює побачений погляд, як постійне стеження за сновидцем в реальному житті. Причому стежать за людиною недоброзичливо налаштовані особистості, від яких варто очікувати тільки підлість і зрада. Неприємно трактується сон з однооким людиною. Таке сновидіння обіцяє негаразди і нещастя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: