Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник обличчя до чого сниться?

Сонник обличчя до чого сниться?

Обличчя тлумачення сонника

Тлумачення сну, до чого сниться обличчя, в більшості випадків є попередженням. Зверніть увагу на його стан і зовнішній вигляд. Сонник обов’язково запропонує вам підходяще передбачення.

Запам’ятайте прикмети

Роздумуєте, до чого можуть снитися веснянки? Якщо ви хочете від них позбутися в сновидінні, то даний епізод є передвісником безлічі дрібних неприємностей, що чекають на вас в особистому житті.

Передбачення, до чого приснилася борода, має декілька варіацій. Особливе значення слід приділити особистості сплячого. Приміром, якщо цей сон привидівся жінці, значить, наяву вона вважає себе недостатньо красивою. Чоловікові волосатість на особи, як правило, обіцяє підвищений інтерес з боку прекрасної статі.

На думку сонника Міллера, тату на обличчі є свідченням того, що сплячий прагне змінити своє життя кардинальним чином. Родимка, що приснилася на обличчі, віщує обман в дійсності. Пігментна або родима пляма на обличчі, з передрікання сонника, обіцяє великі клопоти, пов’язані з близькими та рідними. У випадку якщо ви побачили пляма на носі, то вам варто менше вживати спиртного в житті. Плямочка на щоці віщує агресію, на підборідді — сигналізує про те, що пильність втрачати небезпечно.

Побачили у себе зморшки і навіть змогли їх порахувати? Сонник вважає, що їх число прирівнюється до кількості ваших шанувальників.

Болячки і дефекти на обличчі

Приснилося чуже обличчя, все в болячки і виразках? Наяву ви занадто насторожені і цурайтесь нових людей. Вас слід підпускати до себе, трохи ближче.

Побачили бородавку на обличчі? Сонник вважає, що поблизу від вас розташувався недоброзичливець. Будьте обережні. Наріст на обличчі є передвісником вагітності, не завжди бажаною. Висипала алергія? Насправді у багатьох викликаєте захоплення і повагу.

Не можете зрозуміти, до чого сниться пухлина? Наяву на вас звалиться неждана багатство. Побачений гнійничок, на думку сонника, проявився у зв’язку з тим, що у вас є дефекти на шкірі обличчя і в реальності. Нарив з гноєм свідчить про те, що всі ваші проблеми в недалекому майбутньому вирішаться самі собою.

Побачили уві сні пухирі? Вам слід переглянути ставлення до життя і оточуючих вас людям, а також позбутися від надлишку негативу. Якщо обличчя опухло, то наяву ви занадто покладаєтеся на думку оточуючих.

Колір обличчя

До чого сниться бліде обличчя? Сонник стверджує, що насправді вас чекають вельми неприємні зміни.

Намагаєтеся зрозуміти, до чого приснилося обличчя дивного кольору — синього, червоного чи будь-якого іншого? Наяву ви отримаєте приголомшливі звістки.

Побачили обличчя, що виглядає як маска і нагадує театральний грим? Сонник вважає, що в житті вам доведеться багато лицемірити. Обличчя в сажі віщує вирішення всіх, навіть складних завдань.

Закрите обличчя, що привиділося уві сні, попереджає про небезпеку, що причаїлася поруч. Побачили страшне, навіть потворне обличчя? Можливо, хто-то в реальності намагається на вас впливати з допомогою окультної магії.

Шрами і травми

Щока з порізом віщує недобре. Хтось сильно ранить вас, залишивши шрами в душі. Опік уві сні вважається попередженням. Якщо закоханій жінці привидівся подібний епізод, то з передрікання сонника, вона буде нещасна у відносинах з партнером. Чоловіку такий знак обіцяє порожні турботи в реальності.

Побачили розбите в кров обличчя? Володар даної фізіономії надійде в реальності з вами дуже жорстоко. Синець на обличчі є свідченням сильного спокуси наяву.

Подряпини на фізіономії говорять про несправедливість. Будьте обережні в житті і не давайте приводів для пліток.

Дії з обличчям

Довелося уві сні виглядати в дзеркало і милуватись власним відображенням? Виходить, у реальному житті всі ваші заповітні мрії здійсняться.

Побачили в дзеркалі рану, що не гоїться прямо на очах? Наяву ви невразливі для своїх ворогів. Якщо уві сні ви когось вдарили, дали ляпаса, то в реальності вам слід набратися рішучості, без якої ви не зможете досягти поставленої мети. Якщо в сновидінні побили вас, то зміни в житті змусять вас змінитися.

Тлумачення сну, до чого сниться, як собака вилизує вам обличчя, таке: ви повинні прислухатися до близьким і друзям. Їх поради допоможуть вам уникнути багатьох неприємностей.

До чого сниться, як шкіра злазить з особи? Якщо під неї виглядає новий шар, то наяву вас чекають зміни на краще. Якщо ж вам довелося знімати її самостійно, то в реальному житті ви змиєте сколотити непоганий стан.

Приснилося, як ви кого-то по обличчю б’єте? У повсякденності ви тримайте емоції під контролем і не даєте їм вийти назовні. Вам необхідна розрядка. Якщо ви били незнайомого чоловіка, то наяву вам доведеться подолати безліч перешкод. Якщо ж вдарили власного чоловіка, то у вашій сім’ї в недалекому майбутньому виникне чимало конфліктних ситуацій.

Довелося в бійці зарізати людину? В реальності ви зробите дуже непорядний вчинок.

Цілували уві сні улюбленого в обличчя? Насправді вам чекає розлука. Однак вона триватиме недовго.

На думку сонника, якщо в баченні ви плюнули комусь в обличчя, значить, в реальності зможете здобути перемогу над усіма своїми суперниками. Роздумуєте, до чого сниться, як плюють вам в обличчя? Такий сон свідчить, що в житті ви повинні більше дбати про власну репутацію.

Потрапити в пригоду

До чого привиділося, як вітер дме в обличчя. Сонник вважає, що даний епізод підтверджує, що на вашому життєвому шляху, виникне чимало перешкод і перешкод.

Впали в бруд обличчям? В житті ви зробите серйозний проступок. Насправді черв’яки на обличчі є провісниками великої удачі. Вони обіцяють приємні звістки і більший прибуток.

Доглядати за обличчям

Побачили, як наносити на обличчя крем або маску? Якийсь час удача буде на вашому боці. Однак якщо ви намазываете крем занадто товстим шаром, то вам слід позбавитися від надмірної замкненості в житті.

Роздумуєте, до чого сниться голити обличчя? Пророкування сонника залежить від результатів цієї дії. Так, якщо ви выбрились чисто, то в реальності маєте всі шанси на перемогу. Якщо уві сні голився вагітна жінка, то, швидше за все у неї народиться богатир.

Довелося уві сні фарбуватися? Намагайтеся продумати в житті кожен свій крок і кожне слово. Якщо ви занадто яскраво фарбували губи, то напевно у вашому оточенні є люди, що не так вже благопристойні, як може здаватися.

Пудрити уві сні ніс, значить сильно засмутити своїх близьких і рідних в реальності. Вмиватися водою — бути наяву благополучним у всіх відносинах. Якщо ж вам довелося мити обличчя з милом, то наяву вам не уникнути каяття за скоєне.

Відображення в дзеркалі

Побачили уві сні власне відображення в дзеркалі? Зверніть увагу на міміку обличчя. Гордий і злегка мерзенний погляд свідчить про швидке підвищення вашого соціального статусу. Напружений вираз обіцяє багато неприємностей, незадоволене — віщує проблеми зі здоров’ям.

Дівчина, що впіймала в дзеркалі погляд, повний обожнювання, від чоловіка може розраховувати на швидке заміжжя. Якщо ж їй привиділися негативні емоції на обличчі обранця, значить, наяву вона незадоволена власним вибором. Якщо ж чоловікові привиділося обличчя спокусниці в дзеркалі з зацікавленим поглядом, то насправді його чекають любовні інтрижки.

Сонник вважає, що якщо ви побачили небіжчика уві сні з умиротвореним обличчям, то насправді у вас буде все гаразд. Побачили уві сні людину без обличчя? Даний сюжет буде попередженням. Ваші вороги не дрімають.

Якщо ви не дізналися власне відображення у сні, то, за пророцтвом сонника, у реальному житті ви знаходитесь в сум’ятті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: